Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Marcin79 napisał:

Cuśiek aktualnie przebywa w Gdańsku, grzecznie idzie spać o godz.20 i jutro (na trzeźwo) 

Po ostatnim nie dziwne że na trzeźwo.?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 minuty temu, Marcin79 napisał:

Tylko troszkę nick się nie zgadza z moim wiekiem ?

A szukałem pobratyńca i się nie udało ? Już z edytowane. Sorry. ? Pięknie to (etap i foto album) zrobiłeś. 

Odnośnik do komentarza

Druga Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019 właśnie ,, przetoczyła" się, niczym tornado, przez woj. pomorskie. 
Najpierw, w sobotę 6 kwietnia 2019, gościliśmy na Wybrzeżu ekipę z ziemi kujawsko - pomorskiej. Właściwie słowo ,,ekipa", to mało powiedziane. To maxi - goście, na swoich maxi - skuterach i z maxi - energią.
W niedzielę, 7.04.2019 r. odbył się 9. etap tegorocznej sztafety. 
Pomorski Klub Maxiskuterowy VARIATOR przetransportowała, powszechnie znanego CUŚ-a, z Gdańska, przez Bytów, do Słupska.

Nie będę wymieniał wszystkich uczestników, tych których gościliśmy, tych u których byliśmy w gościach i Nas samych, czyli ludzi z grupy gdańskiej, poprostu mógłbym kogoś ominąć.

Jeszcze raz, WIELKIE DZIĘKI ZA TE DWA DNI.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, adamndg napisał:

Druga Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019 właśnie ,, przetoczyła" się, niczym tornado, przez woj. pomorskie. 
Najpierw, w sobotę 6 kwietnia 2019, gościliśmy na Wybrzeżu ekipę z ziemi kujawsko - pomorskiej. Właściwie słowo ,,ekipa", to mało powiedziane. To maxi - goście, na swoich maxi - skuterach i z maxi - energią.
W niedzielę, 7.04.2019 r. odbył się 9. etap tegorocznej sztafety. 
Pomorski Klub Maxiskuterowy VARIATOR przetransportowała, powszechnie znanego CUŚ-a, z Gdańska, przez Bytów, do Słupska.

Nie będę wymieniał wszystkich uczestników, tych których gościliśmy, tych u których byliśmy w gościach i Nas samych, czyli ludzi z grupy gdańskiej, poprostu mógłbym kogoś ominąć.

Jeszcze raz, WIELKIE DZIĘKI ZA TE DWA DNI.

Nie pozostaje mi nic innego jak dodać troszkę zdjęć z tych dwóch dni :
Przejęcie CUŚia z Bydgoszczy:

https://onedrive.live.com/?authkey=!ABnYcBS7Kcf8-5s&id=2EF89C5933DF1191!4897&cid=2EF89C5933DF1191

Transport CUŚia z Gdańska do Słupska:

https://1drv.ms/f/s!ApER3zNZnPgupnBagNBgvKKoRqVI

Odnośnik do komentarza

Witam.

CUSiek od niedzieli był w Słupsku nocował u Seniora, po krótkim szkoleniu nie wiem jak je nazwać i jak Senior go przekonał, ale uroczyście przysiągł, że będzie żył w celibacie nie będzie pił mocnych trunków itd. itd. Obiecał również ogólną poprawę a w poniedziałek to jest 8 kwietnia roku pańskiego 2019 da się przetransportować bez przymusu do Złocieńca. No i tak się stało przekazano go na ręce BOBA.

Dziękujemy kolegom z Gdańska oraz BOBOWI ze Złocieńca za wspaniałe spotkania w miłej i serdecznej atmosferze. DZIĘKUJEMY!!!!!!!

Foty będą w tabelce.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 7.04.2019 o 19:38, adamndg napisał:

Druga Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019 właśnie ,, przetoczyła" się, niczym tornado, przez woj. pomorskie. 
Najpierw, w sobotę 6 kwietnia 2019, gościliśmy na Wybrzeżu ekipę z ziemi kujawsko - pomorskiej. Właściwie słowo ,,ekipa", to mało powiedziane. To maxi - goście, na swoich maxi - skuterach i z maxi - energią.

Chyba nie zasługujemy na tak wysokie noty... W imieniu grupy kujawsko-pomorskiej bardzo dziękujemy za gościnę i radosne przyjęcie nas z Cusiem, za wspólnie spędzone chwile na Weterplatte, no i oczywiście super smażone rybki na Wyspie Sobieszewskiej. Zapraszamy Was gorąco do moto-odwiedzin.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
15 minut temu, Bob napisał:

Nie mogę otworzyć,obejrzeć ostatnich fotek Stasia.

Pytałem parę innych osób i nie potwierdzają. Nie mam pojęcia dlaczego ?

Odnośnik do komentarza

Ja również mam error 404 z linkiem od Maki-ego i od Stasia
Próbowałem otworzyć link w innej przeglądarce i na innym komputerze również z inną przeglądarką i wynik jest ten sam = error 404
Przeglądarki to Google chrom, Microsoft edge i na innym komputerze Mozilla firefox
Moim zdaniem problem jest w linku.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
II Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta Burgmanii dotarła właśnie do Poznania.

Jak przystało na dobrych gospodarzy, przywitaliśmy Cusia przy Poznańskiej Lokomotywie.

Jest to dla wielu Poznaniaków miejsce równie symboliczne jak Koziołki na Ratuszu, z którymi oczywiście również zapewniliśmy spotkanie.

Z uwagi, że nasi przyjaciele z grupy Zachodniopomorskiej, nie zważając na trudne warunki atmosferyczne przebyli szmat drogi,

przygotowaliśmy kilka regionalnych przysmaków, pośród których nie mogło zabraknąć pyrów z gzikiem.

Po krótkim przywitaniu Cusia, zaprosiliśmy całą ekipę na kolejną część imprezy, która odbyła się w Łowęcinie.

Muzyka, śpiew, ognisko, grill, kolejne przysmaki - tak się bawi, tak się bawi Burgmania! 

Rozgrzaliśmy spotkanie do tego stopnia, że nawet jednemu z nas stopiły się nogawki spodni ?

Marku, nie przejmuj się, takie chwile wspomina się z uśmiechem na ustach!

Nad bezpieczeństwem zabawy czuwał Cuś, któremu zapewniliśmy szybkie szkolenie PPOŻ i cyk kolejna sprawność zdobyta, spodnie Marka uratowane - GRATULUJEMY!

Z ogromną przyjemnością grupa Wielkopolska bierze udział w przedsięwzięciu mającym na celu przede wszystkim integrację regionów!

Takim pomysłom mówimy stanowczo TAK! Anton - to był strzał w dziesiątkę! Dziękujemy,

za zaufanie i możliwość opieki nad Cusiem 

Na koniec żegnając przyjaciół z Zachodniopomorskiego, symbolicznie pożegnaliśmy naszego Cusia,

który po pozytywnym przejściu odprawy, wystartował niczym Miś z komedii Bareji i już jutro odwiedzi kolejny piękny region!

Wrocław - bądźcie w gotowości 

Z uśmiechem na ustach Globtroter Wielkopolska życzy Cusiowi Szerokości i bezpiecznej dalszej podróży pełnej przygód!

 


Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pięknie zintegrowały się 2 regiony

Zybex - dzięki za video

Szerokości na odcinku do Wrocławia ?... i NIECH SZTAFETA JEDZIE BEZPIECZNIE DALEJ 

dec58561725dc26a41e3ec2f75c16834.jpg

Odnośnik do komentarza

W dniu dzisiejszym Cuś przyjechał do Wrocławia, aby wpaść w dobre ręce Lucjana.

2LNnnsjk8HMG4uDjWNbAZwikL-efLkdpoXCBxdfl


Ja w imieniu swoim, jak i całej pozostałej dolnośląskiej ekipy dziękuję ekipie z Wielkopolski za liczne przybycie i mile spędzony czas.
Poniżej kilka zdjęć, oraz link do pełnej galerii: https://photos.app.goo.gl/RMkKDoj4f5muYELL9

DdopKvjpkWbbr5UnC1Pf1OxhwxMKIEXV_HFJDFd8
69k2oWV7m43n900uHembzWo8ugpkqiG_XQiHkIMZ
b3EaQaVMnxrpBBn7pQ2HhfY_Nc198JNczs_-EOBj
vM5Q2LelvZVXYXwo5xCeX0mhnJFBkGFsH5mfCc5L
ju9yOOwQdP6kYFWpR5Hw2Q9loctccXa8ZYLdgcD_

Dwie najstarsze maszyny spotkania:
7wfERibbyMkqd0yfqPwDCmOGbG0GRu_L5t9al4TO

Odnośnik do komentarza

Dziękuję kolegom z Wielkopolski za miłe spotkanie.  Wielkie dzięki Nibiru za towarzystwo i profesjonalnie zdjęcia.  No cóż nasza dwójka + moja szanowna małżonka skromna grupka która przywitała Cusia we Wrocławiu. Cusiek teraz spokojne odpoczywa, ma krótki urlop do 27.04 kiedy to wyruszy w kierunku Opola.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie naszej grupy , Lucjanowi jego Żonie oraz Nibiru , zdjęcia przezaj..iste ? ?

Do następnego spotkania  !

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...