Skocz do zawartości
Forum Burgmania

II Ogólnopolska Przelotowa Sztafeta BURGMANII 2019


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Lucjan

  To chyba było zesłanie szczęścia ze względu na Nasz Superowy Sprzęt .:scooter:

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Drogi Antonie, trzecia z Twoich nagród w losowaniu padła łupem kolegi mkapilkr, który nie mógł być na Burgmanii. Odebrane w jego imieniu, przekazane zostanie w najbliższy piątek.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Marek Leśniak napisał:

Cześć Lucjan

  To chyba było zesłanie szczęścia ze względu na Nasz Superowy Sprzęt .:scooter:

Pozdrawiam serdecznie

Chyba z racji wieku skuterów - jako jedne z najstarszych w grupie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Anton @Anton
Bez każdego z wielu, którym się chciało ruszyć z domu nie byłoby takiej Sztafety, ale Tobie należą się jeszcze raz podziękowania za chęci, wkład, energię i cierpliwość przy czuwaniu nad jej szczegółami. Bez Ciebie ona by nie ruszyła. Nie mielibyśmy tylu wspólnie nakręconych km-ów, serdeczności, cusiowych dowcipów i tym samym dobrych wspomnień i domyślam się, że to jeszcze nie koniec atrakcji, bo rok się jeszcze nie skończył, a Cusiek ma jeszcze swoje obowiązki.

PS. Dzięki również za pamięć i sympatyczny drobny souvenir, który mnie dość zaskoczył ?
Jak rozumiem ma wytyczać dobry jak zwykle azymut na moich ścieżkach.
 

Odnośnik do komentarza

Ja dziękuję Lucjanowi, jako liderowi grupy dolnośląskiej za niesamowicie miły i kulturalny gest przekazania mi swojego suweniru od Antona ?

ps.

Moja Majka jest niewiele młodsza od Helixów forumowych ?

ps 2.

Helix ma niesamowicie głośny klakson ?

Odnośnik do komentarza
  • temat został odpięty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...