Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

To może nieśmiało zaproponuję, jak by pogoda nie pozwalała na plenerowe rozrywki, jakiś spocik łyżwowy? Jak w zeszłym roku.
Nie umiem jeździć, ale jestem za. Pojętny jestem to może być fajnie. Najlepiej spot rodzinny. Czekam na jakieś konkrety.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Rogierro napisał:

To może nieśmiało zaproponuję, jak by pogoda nie pozwalała na plenerowe rozrywki, jakiś spocik łyżwowy? Jak w zeszłym roku.

Napisz kiedy ja jestem ZA a kto będzie chciał to potwierdzi. Nawet jestem ZA spotkaniem przy piwie, oczywiście też w innym terminie.

Odnośnik do komentarza
nie musisz mieć konta, można kupić bez rejestracji, wypełniasz gdzie to ma dojść i płacisz paypalem albo karta kredytową
Zlotowkami?

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

PayPal ma swój przelicznik walutowy- niekorzystny. Dodatkowo doliczają zazwyczaj opłatę za zagraniczne zakupy w zależności od ich wysokości.

Opłaty karty kredytowej to wiadomo, zależy od banku i "jakości" karty.

1 godzinę temu, romeo1971 napisał:

Zlotowkami? (...)

W końcowym efekcie dla siebie masz rozliczenie w złotówkach ? . Po "nakarmieniu" wszystkich instytucji po drodze ? .

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, dr.big napisał:

PayPal ma swój przelicznik walutowy- niekorzystny. Dodatkowo doliczają zazwyczaj opłatę za zagraniczne zakupy w zależności od ich wysokości.

Opłaty karty kredytowej to wiadomo, zależy od banku i "jakości" karty.

W końcowym efekcie dla siebie masz rozliczenie w złotówkach ? . Po "nakarmieniu" wszystkich instytucji po drodze ? .

Dzięki za info.poszukam jeszcze może ktoś używki chce sprzedać,

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 godzin temu, Kamil an400 napisał:

Ktoś jutro chętny na spot ?

Odzewu ZERO, Kamil, przełóżmy to na kwiecień.

5 godzin temu, kantos napisał:

Ja dziś w pracy na MOTO więc mogę gdzieś podjechać ?

Jak zadzwonisz będę za 5 min. jestem blisko Pleciugi

Odnośnik do komentarza

Jest nowy skuter w rodzinie. Borek właśnie zakupił nowego PCXa. Niech wozi bezpiecznie. f927e83b6367b848016294ba1c14a756.jpg119630f02068f46f8b3549493587a6cc.jpgea3a1cfee94901e17ed4f388f3c607ef.jpg83441ed0fa2c3a387cb251739ff009d2.jpgb818ac07123c7a6fcd4aa0689ab1acde.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Gratulacje na tych ledach pewnie będzie szybszy

12 minut temu, czemil napisał:

Jest nowy skuter w rodzinie. Borek właśnie zakupił nowego PCXa. Niech wozi bezpiecznie. f927e83b6367b848016294ba1c14a756.jpg119630f02068f46f8b3549493587a6cc.jpgea3a1cfee94901e17ed4f388f3c607ef.jpg83441ed0fa2c3a387cb251739ff009d2.jpgb818ac07123c7a6fcd4aa0689ab1acde.jpg

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Gratulacje,na ledach pewnie będzie o wiele szybszy

Odnośnik do komentarza

Gratki zakupu a ja z innej beczki .RADAR w Babigoszczy prędkość odcinkowa chyba nie łapie z tyłu to moto można zapieprzac wlasnie dostalem fotki puszki2d7df13bafe43be6f5c0f8ba348aa40d.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, romeo1971 napisał:

wlasnie dostalem fotki puszkiemoji23.png

Romek widzę że zbierasz punkty? Jak zbierzesz 24 to możesz je wymienić na rower, taka promocja jest ?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, czemil napisał:

Jest nowy skuter w rodzinie. Borek właśnie zakupił nowego PCXa. Niech wozi bezpiecznie.

 

Gratulacje, piękna maszyna i taka nowiutka. Wygląd powalający i te ledy oświetlą całe Police. Niech wozi bezpiecznie i zawsze do celu. Pozdrawiam. ???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Roman, Ty nie wiedziałeś o tym  odcinkowym pomiarze? 

 

Czemil, przekaż gratulacje Borkowi, bo chyba nie zagląda na forum. Fajny sprzęcik, niech Mu służy.

Odnośnik do komentarza
Roman, Ty nie wiedziałeś o tym  odcinkowym pomiarze? 
 
Czemil, przekaż gratulacje Borkowi, bo chyba nie zagląda na forum. Fajny sprzęcik, niech Mu służy.
Roman się poświęca w imię nauki i testuje kamery a wy nawet tego nie jesteście w stanie docenić

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...