Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2019 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Sprawdzałem Huberta ? Co więcej jest jeszcze kilka innych osób dłużej na forum, ale nie wykazują od jakiegoś czasu aktywności (ani na forum, ani w realu). 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kurczę Rysiu (Kunisz) fatalnie rozpoczął rok 2019. Dziś w nocy ktoś się nie bał i ....... zabrał sobie jego ukochanego białego Burgmana AN650 z garażu w Szczecinie . Gdyby ktoś, gdzieś widział, niech da cynk. Ehhhhh, co za niefart.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 minut temu, KriSSo napisał:

Kurczę Rysiu (Kunisz) fatalnie rozpoczął rok 2019. Dziś w nocy ktoś się nie bał i ....... zabrał sobie jego ukochanego białego Burgmana AN650 z garażu w Szczecinie emoji22.png. Gdyby ktoś, gdzieś widział, niech da cynk. Ehhhhh, co za niefart.

Kurcze, ale nie jest to żart?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, dziadzia napisał:

No kurna Rysiu nie wierze!!!! Normalnie szok, takim gnojom to powinni łapy odrąbać tępą zardzewiałą siekierą ???

Co ty siekierą ja proponuję zardzewiałym brzeszczotem.image.png.b4c009befa4b5a5500ae339d4468938e.pngimage.png.b4c009befa4b5a5500ae339d4468938e.pngimage.png.b4c009befa4b5a5500ae339d4468938e.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niesamowite, a jak myślałem, że maxiskuterów nie kradną, bo są dla złodziejstwa nieatrakcyjne. Jednak się myliłem. Mam nadzieję, że się znajdzie i że miał chociaż polisę AC.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś okradziono mi dom, znam ból. Rysiu, mam nadzieję, że sprawa rozwiąże się szybko i pomyślnie. Kurcze, jakie czasy nadchodzą - czas zakładać łańcuch we własnym garażu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
11 minut temu, Piootr napisał:

Niesamowite, a jak myślałem, że maxiskuterów nie kradną, bo są dla złodziejstwa nieatrakcyjne

Dokładnie tak samo myślałem ?

Faktycznie coraz więcej włamań , myślałem ostatnio o podpisaniu umowy z jakąś agencją ochrony .....

Współczuję ,oby się znalazł ......Proponuję dać na facebooku posta ze zdjęciami i poprosić aby ludzie udostępniali ....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rysiu, wrzuć tu jakąś fotkę, dwie , podaj numer VIN i rozpuścimy wieści na FB... Kurcze, najgorsze jest to, że zazwyczaj idą motocykle albo na wschód, albo jako dawcy części ?

Odnośnik do komentarza



Kurcze, najgorsze jest to, że zazwyczaj idą motocykle albo na wschód, albo jako dawcy części 


Niestety tego obawiam się najbardziej. Skuter Rysia miał swoje lata i był w pełni sprawny. Może ktoś o tym wiedział (nie licząc nas, oczywiście).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

O masakra, nie wierzę!

Co za sqrw...n! Koniecznie na FB trzeba opublikować.

Jestem zdruzgotany i łączę się z Tobą w bólu Rysiu :(

Pomścimy zuchwalca, nikt nie będzie nam Burków ruszał!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak ktoś opublikuje na FB z waszej grupy to wklejcie tutaj linka udostępnię na motocykliści z wielkopolski 

Odnośnik do komentarza

dżizasss, co za czasy, ze nawet takie stare moto targaja, przecież to kawał kloca i nie jest tak łatwo go zwinąć, pakować na busa?

nie wiem gdzie stał, ale do sprawdzenia monitoring, jest opcja że ktoś na nim pojechał

współczuje

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Rysiu, współczuję Ci z całego serca. Żeby się hooy jeden rozpier... Ponoć karma wraca.

Wysłane za pomocą mydelniczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...