Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Ciekawe oklejanie skutera. Na pewno bardzo oryginalne, które pozwoli wyróżnić swój skuter i jego właścicielkę. Lubię takie indywidualności i nietuzinkowe egzemplarze. Wprowadzają urozmaicenie do tej dość skromnej gamy kolorów oferowanych skuterów. Oczywiście nie każdemu to pasuje, ale tej pani pewnie bardzo i jeszcze bardziej podkreśla wyjątkowość użytkownika tego Burgmana.

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Motomikołaje 2018 2 grudnia Wały Chrobrego kto się wybiera? Ja powinienem byc jak co roku chyba że pogoda będzie naprawdę fatalna

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
10 godzin temu, romeo1971 napisał:

Motomikołaje 2018 2 grudnia Wały Chrobrego kto się wybiera? Ja powinienem byc jak co roku chyba że pogoda będzie naprawdę fatalna

Ja jak na razie 75% jestem ale jeszcze parę dni.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, romeo1971 napisał:

Motomikołaje 2018 2 grudnia Wały Chrobrego kto się wybiera? 
 

a nie 8 grudnia?

15 godzin temu, romeo1971 napisał:

Motomikołaje 2018 2 grudnia Wały Chrobrego kto się wybiera? 
 

a nie 8 grudnia?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rzelu, chyba jak co roku dwie różne organizacje to organizują: Stargard i Szczecin.  

A jak panowie z czwartkiem? Ja mam dyżur, co oznacza, że czekam w pogotowiu na kurs i jeśli nie będzie kursu, to będę pod pleciugą. I proponuję kawkę w cafe pleciuga. 

Odnośnik do komentarza
Rzelu, chyba jak co roku dwie różne organizacje to organizują: Stargard i Szczecin.  

A jak panowie z czwartkiem? Ja mam dyżur, co oznacza, że czekam w pogotowiu na kurs i jeśli nie będzie kursu, to będę pod pleciugą. I proponuję kawkę w cafe pleciuga. 

Motocyklisci o Wielkich Sercach to jedno i Stowarzyszenie Motocykliści dla dzieci to drugie kiedyś była jedna grupa ale się podzieli Ja w czwartek niestety popołudniu na zajezdni

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, ArtCho napisał:

No i ch,d i kamieni kupa... Na 18.00 jadę do pracy... I taki dyżur... :-( 

Trudno taka praca, my z melmaciem będziemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...