Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda że jesteście całkiem niedaleko

Ja rownież na urlopie, także na spot nie dojadę ale przesyłam pozdrowienia.
fb0f4f5288da8020a479cccab97d4133.jpg


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dzięki chłopaki i Asia, za miłe spotkanie, przejażdżkę i lody. Świetnie było Was zobaczyć i razem się przejechać i pogadać. Trochę czasu zleciało, mam nadzieję, że teraz będzie mi już łatwiej tak się zorganizować, żeby się z Wami spotkać :-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
28 minut temu, dziadzia napisał:

Artur czy to Warszawa?

Tak jest. Przy „słynnym” pomniku, który powinien nastrajać do zadumy, a stał się jednym z symboli podziału Polaków...

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, NooSzymoN napisał:

Dzięki chłopaki i Asia, za miłe spotkanie, przejażdżkę i lody. Świetnie było Was zobaczyć i razem się przejechać i pogadać. Trochę czasu zleciało, mam nadzieję, że teraz będzie mi już łatwiej tak się zorganizować, żeby się z Wami spotkać :-)

!OK:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 godzin temu, NooSzymoN napisał:

Dzięki chłopaki i Asia, za miłe spotkanie, przejażdżkę i lody. Świetnie było Was zobaczyć i razem się przejechać i pogadać. Trochę czasu zleciało, mam nadzieję, że teraz będzie mi już łatwiej tak się zorganizować, żeby się z Wami spotkać :-)

O! Jesteś! Jakoś Ciebie wcięło w tym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
27 minut temu, Rogierro napisał:

Jadę po 18-tej do Nowogardu po pakiet startowy, tam kilkanaście minut i wracam. Jak ktoś chce się przejechać ze mną to zapraszam.

jestem zainteresowany, czekam w centrum na tel.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panowie, widzę że część z nas obecna na Facebooku jest tym zainteresowana, bądź deklaruje udział. Co Wy na to, żeby pojechać tam jako Burgmania zorganizowaną grupą?

Moglibysmy spotkać się z pół godziny wcześniej koło pleciugi i razem zajechać na Łasztownię. W kamizelkach. 

428B3ACC-61F2-4564-B6AC-EDB35644B8F3.thumb.jpeg.28b5122c8315e849ccc206738883771a.jpeg

Skopiowałem tekst opisu:

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich motocyklistów ze Szczecina i okolic na wspólny paradny przejazd przez miasto, który rozpoczyna cykl akcji promujących nasze bezpieczeństwo na drodze. Wielu z naszych kolegów i koleżanek zginęło w tym sezonie na naszych drogach. Razem z Komendą Miejską Policji oraz z salonem Moto46, postanowiliśmy przedsięwziąć działania edukacyjne i prewencyjne, mające na celu zwrócenie uwagi na jednoślady poruszające się na naszych drogach. Ta niedziela należy do nas - motocyklistów i wszystkiego, co związane z naszym wspólnym bezpieczeństwem. „Nie bądź pierwszy po tamtej stronie. Kieruj się życiem”. Hasło widniejące na plakacie, który pojawi się na miejskich telebimach, przystankach, stacjach benzynowych i innych publicznych miejscach naszego miasta, ma zwrócić uwagę wszystkich uczestników ruchu drogowego na ciągle zwiększającą się liczbę jednośladów na naszych drogach. Nie bądź obojętny zdrowie i życie swoje i swoich przyjaciół! Myślisz, że dobrze jeździsz, że problem Cię nie dotyczy ? Ci, których z nami nie ma, myśleli podobnie… Nie chcemy więcej pogrzebów. Drogi są również dla nas… Mamy prawo poruszać się po nich i żyć, cieszyć się naszą pasją i czerpać z niej jak najwięcej! Nie bądź obojętny! To dotyczy również Ciebie!

Plan imprezy wygląda następująco:

Zbiórka na Łasztowni o 11:45 na parkingu naprzeciwko restauracji Stara Rzeźnia (Tadeusza Apolinarego Wendy 14) -ze względu na maraton nasze Wały będą zamknięte.
Wyjazd o 12:15 – przejazd przez centrum miasta na tor gokartowy na Wojska Polskiego.

Na miejscu:
- Moto46 udostępni nam na 10-15 minutowe przejażdżki swoje wersje testowe motocykli:
- Yamaha XSR 700
- Yamaha xMax 125
- Kawasaki Z650
- KTM Duke 390
Warto skorzystać z okazji i przetestować powyższe sprzęty

- symulator jazdy na jednośladzie (każdy umie jeździć ale… warto się zawsze karnąć czymś innym

- WOPR i pierwsza pomoc. Umiesz jej udzielić ? Dla pierwszych 40 osób, które uratują motocyklistę po wypadku – apteczka motocyklowa w prezencie

-  Jeśli pogoda dopisze (temperatura nie będzie zbyt wysoka), udostępniony zostanie motocyklistom tor – będzie można doskonalić swoje umiejętności
- dla głodnych i spragnionych Motocykliści dla Dzieci przygotowali poczęstunek – zimne napoje i coś na ząb z grilla Cały dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację naszego podopiecznego Arkadiusz Trzciński.

Zapraszamy wszystkich do udziału! Nie bądź obojętny na to, co się dzieje na naszych drogach!

Zapraszają:
Stowarzyszenie Motocykliści dla Dzieci, Moto46, Wydział Ruchu Drogowego, Komenda Miejska Policji w Szczecinie, PZM

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super! To w takim razie kto może i chce: 11.20 pod Pleciugą i jak się zbierzemy, pojedziemy na Łasztownię. Tam zbiórka zaczyna się o 11.45, a wyjazd o 12.15. Mam nadzieję, ze będzie bezpiecznie i bez większej żenady ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem zainteresowany... Co prawda nocka w zanadrzu, ale pora dzienna jak najbardziej OK... Najwyżej będę musiał się urwać wcześniej... Na 98 % będę z Gosią...

Oby pogoda dopisała..

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, SlawoyAMD napisał:

Jestem zainteresowany... Co prawda nocka w zanadrzu, ale pora dzienna jak najbardziej OK... Najwyżej będę musiał się urwać wcześniej... Na 98 % będę z Gosią...

Oby pogoda dopisała..

Super!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...