Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sierpień 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Na standardowym koncie udało Ci się upchnąć ponad 18 minut materiału? Coś się pozmieniało na YT?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Na standardowym koncie udało Ci się upchnąć ponad 18 minut materiału? Coś się pozmieniało na YT?

Nie wiem jak to jest Sławku ale ja na zwykłym koncie wstawiłem filmik z Opatowa 36,5 min. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Musisz tylko zweryfikować konto i dajesz ponad 15 minut.

Na standardowym koncie udało Ci się upchnąć ponad 18 minut materiału? Coś się pozmieniało na YT?


Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Narobiłeś mi "smaka" na taki wyjazd.
W ruchu wszystko wygląda 100 razy lepiej niż na zdjęciach.
A zobaczenie wszystkiego na własne oczy i przejechanie tych setek winkli jest jest pewnie nie do opisania.
Świetny film

Gdyby Ktoś miał chęć popatrzeć na piękne widoki to zapraszam do obejżenia
 


Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Też bym pojechał ale jestem w robocie do 15.30  :crybaby:
Jadę po 15 do Pobierowa. Co prawda zostaje na miejscu ale od Międzyzdrojów możemy się przelecieć wybrzeżem

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

dr.big:

„…Szkoda, że internet wciął gdzieś relację i zdjęcia…

-------------------------------------------------------

Nie „wciął”.

Jedynie udowodnił słuszność stwierdzenia, że: „lepsze jest wrogiem dobrego” – czyniąc (w efekcie kolejnych ‘”aktualizacji”) nieplanowane atrakcje w postaci „biegu przełajowego z przeszkodami” na drodze dotarcia do celu:

http://www.burgmania.net/index.php?option=com_content&view=article&id=782:teksty-tallship&catid=23&Itemid=135&lang=pl

Jestem przekonany, że podobnie jest z zawartością wszystkich pozostałych relacji. Jest kilka „linków” i trzeba na nie klikać. Któryś zadziała. W ten sposób odzyskałem „dostęp”.

 

W tym konkretnym przypadku utracona została jedynie – zrobiona przez Maarka z Poznania – mapka 15-kilometrowej trasy na której musieliście wiosłować (za co serdecznie przepraszam!!!). Ale to miało już miejsce dobre kilka lat temu.      

 

========================================================

bilety:

… oj bardzo dawno się nie widzieliśmy może kiedyś znajdziesz trochę czasu i podejdziesz na spota pod Pleciugę

---------------------------------------------------------------------------

Dzięki za zaproszenie. Może uda  się kiedyś tak skoordynować czas.

Jednakże widzieliśmy  się niedawno – jedynie Ty nie zdążyłeś „zaskoczyć” w trakcie krótkiej chwili. Było to na  Walach Chrobrego. Byłeś z „grupą” pod Teatrem Współczesnym. W samochodu nawoływałem: „…czy jest niejaki Bilety…”. Ty jednak dawałeś mi znak: „…że się zmieszczę, że mogę przejechać…”. Nie miałeś warunków i czasu by mnie rozpoznać. (ogólny „szum tłumu”, wasze skutery uruchomione, ogólnie ciemno, Ty oczywiście w kasku, nie miałeś warunków by słyszeć co do Ciebie wołam – a ja dodatkowo skrywający się w ciemnym wnętrzu samochodu, nie mogłem zatrzymywać się, by nie stwarzać dodatkowego korka w tym tłumie, dostosowałem się do Twych gestów kierowanych w moją stronę  i odjechałem).    

Nawiasem mówiąc, to próba oglądania tego typu zjawiska astronomicznego a takim miejscu jak centrum miasta to nie najlepszy pomysł – niezależnie od aktualnych warunków pogodowych, jakie wystąpiły. Łuna miejskiego światła pogarsza warunki obserwacji. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znalazłem kolejne parę godzin i czwarta część mojej Alpejskiej przygody została zmontowana... Tym razem przelot z Grossglockner,a do słonecznej Italii i wycieczka nad Jezioro Garda...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć Wam - nie chcę dublować tematów, a rzecz może być interesująca dla wszystkich forumowiczów, więc umieściłem to w ogólnych: chodzi o grzywny za wykroczenia drogowe w NRD. Jak ktoś ma chęć się zapoznać, to proszę:

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poszedłem ciągiem i... Szósty dzień mojej wakacyjnej wyprawy Moto Alpejskiej... Tym razem zwiedzam drugą stronę (prawą stronę, licząc od miasta Riva del Garda), która na początku może wydać się dość nudna, jednak kiedy miniemy linię nabrzeża i i skierujemy się za górę... To już po prostu klękajcie narody... Trasa marzenie, pełno winklów i winkielków, a widoki... Z serca polecam.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jest i szósta część... Rany, chyba w domu studio naprawdę otworzę, bo materiału wideo jeszcze tyle...

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...