Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Alpy 2018 z Pomorza Zachodniego


ArtCho

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Norbert, bo co może być lepsze od szybkich winkielków w pięknych okolicznościach przyrody !V

A tak przy okazji, z niewielkiego doświadczenia ale zawsze jakiegoś polecam

1. Silvrettę

2. Flüelapass 

3. Hahntennjoch (droga L246 między Imst a Elmen )

4. Umbrailpass ( Od Stelvio do szwajcarskiej miejscowości Santa Maria Val Müstair)

Pewnie jeszcze wiele innych , ale te na pewno trzeba zobaczyć. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 17.08.2018 o 22:30, Robsson napisał:

Po kilku dniach powrotu do rzeczywistości udało mi się wybrać kilka ujęć i skleić je w całość.  

Nie mam talentu do pisania , więc zapraszam do obejrzenia kilkunastominutowej video relacji. (Ostrzegam - bunkrów nie było !V)

 

Robson super filmik  :) aż zazdrość ... ściska :) ... e no jaka zazdrość, przecież oglądając go co chwilę myślałam "byłam", "widziałam" "jestem" :) bardzo fajnie zobaczyć taką retrospekcję :) 

Odnośnik do komentarza

Robsson super robota !OKK!OKK, wspomnienia wracają :D

21 godzin temu, Sysgone napisał:

Hahaha, czyli dokładnie tak, jak w naszej wyprawie z 2016 "dzień, który miał nie nastąpić". Silvrettę zaliczyliśmy tego dnia kilkukrotnie, tak nam się spodobała ;-)

Dokładnie tak było :lol2:

P.S

Robsson mam materiałów z 3 lat może chcesz zostać reżyserem ? :D

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Znalazłem kolejne parę godzin i czwarta część mojej Alpejskiej przygody została zmontowana... Tym razem przelot z Grossglockner,a do słonecznej Italii i wycieczka nad Jezioro Garda...

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
23 godziny temu, Sobier napisał:

Robsson mam materiałów z 3 lat może chcesz zostać reżyserem ? :D

No chyba musiałbym się przeprowadzić na wakacje do Warszawy !V :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poszedłem ciągiem i... Szósty dzień mojej wakacyjnej wyprawy Moto Alpejskiej... Tym razem zwiedzam drugą stronę (prawą stronę, licząc od miasta Riva del Garda), która na początku może wydać się dość nudna, jednak kiedy miniemy linię nabrzeża i i skierujemy się za górę... To już po prostu klękajcie narody... Trasa marzenie, pełno winklów i winkielków, a widoki... Z serca polecam.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dnia 18.08.2018 o 23:57, Sysgone napisał:

Hahaha, czyli dokładnie tak, jak w naszej wyprawie z 2016 "dzień, który miał nie nastąpić". Silvrettę zaliczyliśmy tego dnia kilkukrotnie, tak nam się spodobała ;-)

Dokładnie tak jak piszesz -" Dzień, którego miało nie być". A i jeszcze ta moja 'zmyłka" z powrotem tą samą drogą !V. Kiedyś tam wrócę. Trochę Alfi na stracha napędził i jego Integra bez świateł :eek:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jest szósta część mojej Wakacyjnej Moto Przygody... Siódmy dzień wyprawy Moto Alpejskiej... Postanowiłem trochę się "wyluzować" i poleciałem na małe zwiedzanie Dolomitów... Obowiązkowe miejscowości do obejrzenia, to na pewno Canazei, Arabba, Alleghe czy Falcade... Zresztą tam jest tyle bocznych dojazdów, asfaltowych ścieżek, ledwo widocznych na mapie dróżek, a każda piękniejsza od poprzedniej... Można i miesiąc siedzieć, a wszystkiego się nie zobaczy...

 

 

Odnośnik do komentarza



Zresztą tam jest tyle bocznych dojazdów, asfaltowych ścieżek, ledwo widocznych na mapie dróżek, a każda piękniejsza od poprzedniej... Można i miesiąc siedzieć, a wszystkiego się nie zobaczy...

I dlatego właśnie jeździmy tam z Sobierem już któryś rok z rzędu i na pewno nie ostatni ;-)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie znalazłem trochę czasu na zmontowanie kolejnego filmu... Ósmy dzień mojej wakacyjnej wyprawy Moto Alpejskiej... Tym razem pożegnałem Cane' in Fiore i poleciałem przez Szwajcarię (fajna droga do Livigno) w stronę przełęczy Stelvio. Trasa marzenie i warto zatankować się w strefie wolnocłowej, bo paliwo kosztuje tam zaledwie 1.07 Euro (w porównaniu we Włoszech od 1.64 do 1.71 Euro za litr).

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Letnie wspomnienie Passo Stelvio... Nie każdy tam był niedługo przed zachodem słońca...

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ostatni odcinek Alpejskich wojaży grupy zachodniopomorskiej... Tym razem w rolach głównych Ja, ArtCho, Robsson, Krisso i Romano... 

 

Odnośnik do komentarza
Dnia 22.08.2018 o 14:53, Sysgone napisał:


 


I dlatego właśnie jeździmy tam z Sobierem już któryś rok z rzędu i na pewno nie ostatni ;-)
 

My zaczęliśmy przygodę z ALPAMI w tym roku i już odliczamy czas do kolejnego wyjazdu!OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...