Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za dzisiejszą polatankę, wreszcie skosztowałem słynnych lodów w Moryniu :)

Zostawiłem Was w enerde odbijając na Lubieszyn, czyli kierunek do mnie na wieś, mam nadzieję, że się zorientowaliście.

A burek fajnie chodzi, podoba mi się, wygoda !!!

Odnośnik do komentarza
Powrót do domu przed chwilą, dzięki chłopaki było za je fajnie.
Prezes się zasiedziałfajnie Marku że wyrwales mnie na godzinkę .Dzieki 49d58c992ff711b89a037649c32173ea.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jutro ma być piękna pogoda, więc organizujemy czwartkowy spot GZ w połowie drogi z żeberkami w Babigoszczy. Ruszmy się, przejedźmy się wspólnie i porozmawiajmy na świeżym powietrzu. 

Lista chętnych do spotkania przy wspólnej kolacji w Barze Brzoza:

1) KriSSo

2) ArtCho

3) Robsson

4) Urbi

5) Rogierro

6) ...

Odnośnik do komentarza

Ja niestety odpadam mam służbę nieudalo mi się załatwić wolnego smacznego i milego popoludnia wszystkim życzę

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Jutro ma być piękna pogoda, więc organizujemy czwartkowy spot GZ w połowie drogi z żeberkami w Babigoszczy. Ruszmy się, przejedźmy się wspólnie i porozmawiajmy na świeżym powietrzu. 
Lista chętnych do spotkania przy wspólnej kolacji w Barze Brzoza:
1) KriSSo
2) ArtCho
3) Robsson
4) Urbi
5) Rogierro
6) ...
Kantos

Tyle że ja do 18 w pracy
A o której spotkanie?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, burgifan napisał:

Dzięki chłopaki za dzisiejszą polatankę, wreszcie skosztowałem słynnych lodów w Moryniu :)

Zostawiłem Was w enerde odbijając na Lubieszyn, czyli kierunek do mnie na wieś, mam nadzieję, że się zorientowaliście.

A burek fajnie chodzi, podoba mi się, wygoda !!!

Żebyś Ty wiedział jakie zamieszanie zrobiłeś, Melmeć zwrócił i prawie gonił do Morynia "zginął Burgifan" żeby nie Krisso który 160 km/h dopadł i go zwrócił reszta się wyjaśniła jak znowu byliśmy razem. 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, romeo1971 napisał:

Prezes się zasiedziałemoji4.pngfajnie Marku że wyrwales mnie na godzinkę .Dzieki 49d58c992ff711b89a037649c32173ea.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
 

Rybki się spodobały

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proponuję spotkanie o 17 na BP przy skręcie na Zdroje (prawie naprzeciwko lotniska w dabiu). Ja chętnie poprowadzę grupę przez Załom i Kliniska, bo patatajka jest zarąbana. 

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, burgifan napisał:

Dzięki chłopaki za dzisiejszą polatankę, wreszcie skosztowałem słynnych lodów w Moryniu :)

Zostawiłem Was w enerde odbijając na Lubieszyn, czyli kierunek do mnie na wieś, mam nadzieję, że się zorientowaliście.

A burek fajnie chodzi, podoba mi się, wygoda !!!

Gdzie było napisane o wyjeździe do Morynia szukam i nie mogę znaleźć??

Odnośnik do komentarza
Dnia 25.06.2018 o 17:53, kantos napisał:

 

 

 

16 minut temu, ArtCho napisał:

Proponuję spotkanie o 17 na BP przy skręcie na Zdroje (prawie naprzeciwko lotniska w dabiu). Ja chętnie poprowadzę grupę przez Załom i Kliniska, bo patatajka jest zarąbana. 

A o której kolacja? Ja kończę o 15.00 w Międzyzdrojach, wiec chyba musze jakieś zajecie znaleźć do wieczora.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista chętnych do jutrzejszego spotkania przy wspólnej obiadokolacji w Barze Brzoza:

1) KriSSo

2) ArtCho

3) Robsson

4) Urbi

5) Rogierro

6) kantos

7) czemil

8) ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pani w barze Brzoza prosiła żeby jutro maksymalnie do godz. 13-tej. ktoś potwierdził telefonicznie przyjazd mniej więcej ile osób i o której przyjedziecie. Ja raczej jutro nie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 godziny temu, Kamil an400 napisał:

Gdzie było napisane o wyjeździe do Morynia szukam i nie mogę znaleźć??

Ponieważ wyjazd rozpoczął się o 14:00, w godzinach pracy, pomyślałem, że i tak nikt nie będzie mógł. Następnym razem dam znać, nawet jeśli będą to godziny pracy !OK.

 

Jeśli są chętni jeszcze na żeberka, to proszę się dopisać, bo będę dzwonił do Pani  z Brzozy podać liczbę porcji (ja zjem dwie !OKK). Oczywiście nie ma problemu, żeby pojechał ktoś, kto się nie wpisze na listę - nie wszyscy bywają głodni. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kunisz napisał:

Żebyś Ty wiedział jakie zamieszanie zrobiłeś, Melmeć zwrócił i prawie gonił do Morynia "zginął Burgifan" żeby nie Krisso który 160 km/h dopadł i go zwrócił reszta się wyjaśniła jak znowu byliśmy razem. 

No cio Ty! :) A mówiłem, że odbijam na 113 na Lubieszyn :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, KriSSo napisał:

Jeśli są chętni jeszcze na żeberka, to proszę się dopisać, bo będę dzwonił do Pani  z Brzozy podać liczbę porcji (ja zjem dwie !OKK). Oczywiście nie ma problemu, żeby pojechał ktoś, kto się nie wpisze na listę - nie wszyscy bywają głodni. 

Ponieważ jest to godzina już przed samym zamknięciem pani musi być przygotowana na nasz przyjazd.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja niestety przed nocką (18.20 na prom), więc łakocie w kapuście mnie ominą :( 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, KriSSo napisał:

1) KriSSo

2) ArtCho

3) Robsson

4) Urbi

5) Rogierro

6) kantos

7) czemil

8) melmacie

9).Kamil an 400...

Tylko mam pytanie czy Artura propozycja że spotkaniem o 17 na BP jest aktualna czy gdzie indziej się spotykamy? (Zupa gulaszowa)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zrobilo Się kilku organizatorów...

kris, ja tym razem też żeberka spróbuje. I daj znać jak i gdzie się spotykamy. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Proponuję spotkanie o 17 na BP przy skręcie na Zdroje (prawie naprzeciwko lotniska w dabiu). Ja chętnie poprowadzę grupę przez Załom i Kliniska, bo patatajka jest zarąbana. 
Będę o 17:00 na stacji benzynowej BP za skrzyżowaniem na Zdroje, przy TBS-ie

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, ArtCho napisał:

kris, ja tym razem też żeberka spróbuje. I daj znać jak i gdzie się spotykamy. 

Dobrze.

OK, w takim razie ostatecznie spotkajmy się o 17:00 BP za rozjazdem na Zdroje. 17:15 odjazd do Babigoszczy.

1) KriSSo

2) ArtCho

3) Robsson

4) Urbi

5) Rogierro

6) kantos

7) czemil

8) melmacie

9).Kamil an 400

10) ....

Skoro nie ma więcej chętnych, to poproszę kobietę o zarezerwowanie co najmniej 10 porcji żeberek, bo może będzie ktoś, kto jednak zechce.

Odnośnik do komentarza
Dobrze.
OK, w takim razie ostatecznie spotkajmy się o 17:00 BP za rozjazdem na Zdroje. 17:15 odjazd do Babigoszczy.
1) KriSSo
2) ArtCho
3) Robsson
4) Urbi
5) Rogierro
6) kantos
7) czemil
8) melmacie
9).Kamil an 400
10) ....

Skoro nie ma więcej chętnych, to poproszę kobietę o zarezerwowanie co najmniej 10 porcji żeberek, bo może będzie ktoś, kto jednak zechce.

Dla mnie może też być golonka z kapustą. Wszystko jedno. Czyli w barze o której? 18.00?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...