Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2018 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Półmetek czerwca odbyty samotnie w siodle. Wczoraj mnie natchnęło, że szkoda soboty na leżenie do góry doopą i prześledziłem wirtualnie okolice gdzie by tu się wybrać.

Cel - Rostock i powrót przez półwysep Fischland-Darß-Zingst .  

Wycieczka udana, pogoda dopisała i oczy ucieszone. Kościół Mariacki w Rostoku robi wrażenie.

 

DSC_0022a.jpg

DSC_0026a.jpg

DSC_0040a.jpg

20180616_134515a.jpg

20180616_134720a.jpg

20180616_140214a.jpg

20180616_163052a.jpg

20180616_163334a.jpg

20180616_171950a.jpg

DSC_0139a.jpg

Mapka.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Półmetek czerwca odbyty samotnie w siodle. Wczoraj mnie natchnęło, że szkoda soboty na leżenie do góry doopą i prześledziłem wirtualnie okolice gdzie by tu się wybrać. Cel - Rostock i powrót przez półwysep Fischland-Darß-Zingst .   Wycieczka udana, pogoda dopisała i oczy ucieszone. Kościół Mariacki w Rostoku robi wrażenie.  

[/url]

 

 

 

Fajna wycieczka, ładne zdjęcia... ale jakie to przykre i smutne zarazem... te zdjęcia jednego człowieka, talerza... Samotny jeździec jak ten samotny wróbelek...  Gdzie się podziały wspólne wyjazdy...

 

P.S. Przepraszam, za mój wcześniejszy wpis, ale jakoś przykro mi się zrobiło oglądając relacje Robssona... Uświadomiło mi to, że chyba nam się trochę popsuły nasze relacje i Grupa Zachodniopomorska też trochę się rozpadła... zastanówmy się i zróbmy coś wspólnie, żeby wrócić do dawnej świetności...

 

Może na dobry początek wspólny czwartkowy spot w połowie drogi... np. żeberka w Babigoszczy, a potem spacer z lodami w Stepnicy... Co Wy na to?

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobry pomysł. Przejażdżka, żeberka i lody w Stepnicy w najbliższy czwartek. !OK. Można spróbować nawet spoktać się wcześniej - przed 18:00. Nie wiem, może 17:00? Albo 17:30.

Kto chętny, proszę się dopisać :D

  1. Urbi.
  2. Kunisz.
  3. KriSSo.
  4. Robsson.
  5. .......

 

Odnośnik do komentarza

Tego wróbelka możemy uznać za obecny symbol GZ.

Z braku pomysłów (i chyba chęci) na miniwyprawy pozostają czwartkowe przejażdżki na tosta. Słabo.

wrobelek.jpg

Z mojej strony: Nie było chętnych na wypad do Kołobrzegu ani do Chwarszczan. Skoro nawet raz na miesiąc nie jesteśmy w stanie sklecić ekipy na weekendową miniwyprawę to źle się dzieje. A może po prostu weszliśmy w wiek kiedy nikt nikogo nie lubi...

image.png.820065ac170f1bb7ef1ff0dca53b38ad.png

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Źle się dzieje w państwie duńskim...
Dlatego warto się spotkać w większym gronie i odświeżyć kontakty oraz poprawić relacje, porozmawiać, pośmiać się wspólnie i pomyśleć nad kolejnym wspólnym spotkaniem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SlawoyAMD napisał:

Fajna wycieczka... Ja nie dałem rady po nocce...

szkoda że też nie mogłem , ale mam nadzieje że  wybiorę sie do Rostoku 

Odnośnik do komentarza

Nie demonizujcie, nie jest tak źle, frekwencja na spotach jest, jakieś sn-y się zdarzają, wakacje się zaczną to może coś się ruszy w temacie miniwypraw.
zgłaszam się na Babigoszcz oczywiście

Odnośnik do komentarza

W wakacje raczej będzie jeszcze mniej chętnych, bo przecież będą wakacje, czyli każdy w rozjazdach. Trzeba się teraz bardziej postarać, bo na prawdę szkoda biadolić, że kiedyś było nas więcej, przecież cały czas jest nas tyle samo ;)

Co do żeberek w Babigoszczy, zawsze chciałem tam pojechać, lecz nigdy nie byłem i tym razem też nie będę, jak zwykle z tego samego powodu - zbyt późno kończę pracę.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urokiem pracy zmianowej jest spora ilość czasu wolnego, ale niestety bywa tak, że jedni mają w dany dzień wolne, a inni pracują lub będą pracować... Ja w czwartek mam nockę, więc z automatu odpadam. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, burgifan napisał:

(...)

Co do żeberek w Babigoszczy, zawsze chciałem tam pojechać, lecz nigdy nie byłem i tym razem też nie będę, jak zwykle z tego samego powodu - zbyt późno kończę pracę.

 

To skończ wcześniej! !czary

 

U mnie cwartek wygląda nieźle, ale... jak będę miał skuter, to przyjadę. Jak nie, to będę się do Was uśmiechał, żeby ktoś mnie zabrał na plecaka. Bo autem, to słabo..

Odnośnik do komentarza

Szybka wycieczka do Penemunde i na kebab na świnoujskiej promenadzie , a po odbiorze jaj przez qszyśka od Valdkowych kur powrót via baltica do dom. ( wzmianka o kurach wydała mi się konieczna) . Skład : gszysiek, kolega qszyśka Darek z córką Aneta i ja.

IMAG0561.jpg

Odnośnik do komentarza

My

Trzech kierowników widzianych 15.10 pod Świnoujściem. Przyznać się kto to

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka




Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
9 godzin temu, Urbi napisał:

Źle się dzieje w państwie duńskim...

No napisał ten, który w tym sezonie był podporą spotkań !w00t:D:bangin: 40 km już zrobiłeś??? :P

Co by nie było, że Świnoujście tylko solo jeździ, to dzisiejsza lotka do Wolina i na winkle przy trasie nadmorskiej...

 

IMG_20180617_141851.jpg

IMG_20180617_141910.jpg

marekb9t napisał:

"Trzech kierowników widzianych 15.10 pod Świnoujściem. Przyznać się kto toemoji3.png"

To pewnie był Kowal z bandą, bo my wracaliśmy przez Międzyzdroje na prom 15.40... Szkoda że nie napisali (sms) wcześniej, że jadą w nasze strony, to coś razem może byśmy zrobili... 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SlawoyAMD napisał:

Szkoda że nie napisali (sms) wcześniej, że jadą w nasze strony, to coś razem może byśmy zrobili... 

Szkoda

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...