Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Burgmania Blues 2018


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Pawle rock to wsumie pochodna blusa.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Pawle rock to wsumie pochodna blusa.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Przy lagch to nawet wskazane troche potancowac i kolanka rozprostowac

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie, chyba bierze mnie przeziębienie i nie wiem czym przyjadę  chciałbym Zacną a jak będę chory to przyjadę samochodem 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur, ja tak w kwestii organizacyjnej. Do Wilna ze Smolnik jest średnio 210km a więc będzie minimum 3h jazdy w jedną stronę czyli 6h w obie przy dobrej organizacji i spinaniu się przy tankowaniu. Najlepiej wszyscy jadący na Litwę muszą być zatankowani przed wyjazdem czyli muszą wziąć paliwo przed przyjazdem do Smolnik. Następne tankowanie w Wilnie.

Jazda musi być zgodna z przepisami na Litwie bo na tej trasie do Wilna często stoją z suszarką i koszą, więc nie pogonimy tak jak u nas.

Jeśli wyjedziemy o g.9 a na g.17 mamy wrócić to wychodzi 2h na obiad i zwiedzanie gdziekolwiek by nie było. To trochę mało i może się udać tylko przy sprawnym spinaniu dupy.

No i żeby wyjechać o g.9 to biesiada pewnie będzie niskoalkoholowa :) trza o tym pamiętać.

I to tyle marudzenia. Pozdrowienia w rytmie "slow 12 bar blues".

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Masz rację Grzesiu, 
temat ten planuję jeszcze krótko przegadać jak dojedziemy do Augustowa (przystanek).
Zakładam małe przesunięcie czasowe wyjazdu... warto!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dnia 26.06.2018 o 10:40, arturas napisał:

Mam jeszcze kominy, które były na zlocie.
Sprawdzona ochrona szyi lub głowy (nie patrz na przykład foto :) ).

Jak ktoś chętny to proszę o info zabiorę ze sobą (25 zł/szt.)
komin.jpg.d980968496d10672ecbbd01660ed0fa4.jpg

 

W temacie... Kto co potrzebuje tu odpowiedni wątek ->> Gadżety Burgmania - tu zamawiamy

 

 

Godzinę temu, Andrzej.S napisał:

A dla czego o 9tej a nie o 6tej naj później .

6 ' ta to lekko bandycka pora ;) ale jeśli mielibyśmy wczesne śniadanie to start o 7 - 8ej byłby idealny, zważywszy na trasę jaką mamy do pokonania !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wiem ze Andriu lubi wczesne godzinki, ale jak przesuniemy sie na g. 8 to powinno byc OK

Odnośnik do komentarza

Arturze jak najbardziej 8 jest ok. 6 rano to jednak godzina dosyc kontrowersyjna na wstawanie

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja również jestem za 8:00,

Czy godzina powrotu z Litwy jest sztywna?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

17-18 powinnismy byc z powrotem aby pocieszyć sie jeszcze bluesem w Suwalkach. Plan mpto podróżnika napięty, ale nacieszymy sie jazdą, widokami i cos znamienitego na Litwie zobaczymy! :)

 

Jak ktoś chętny aby do nas dołączyć, mam info jest jeszcze kilka wolnych miejsc :) niebawem będę wiedział ile.

W tym przypadku kolejność wpisu w wątku ma znaczenie i opłata 185 zł już na miejscu!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mamy na tą chwilę 6 wolnych miejsc! Jak ktoś chętny zapraszam, :)
Kolejność wpisów w wątku decyduje.
Wpłata w tym przypadku na miejscu.

Hey babariba Burgmania !scooter!V Blues! :) :afro:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Artur, mam potwierdzenie od Mr.Sir Black Jedzie z synem... Czyli pokój 2 osobowy dla nich

 

Hey babariba Burgmania Blues!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i fajnie. Z tymi dwójkami to zobaczymy jak bedzie, bo to juz pod limit jestesmy, ale trójki napewno są.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Póki jeszcze dzisiaj nie jesteśmy na miejscu możemy poczuć atmosferę jaka nas czeka. Na stronie suwalkiblues.pl zamieścili w programie poniższą informację:

"KONCERT OTWARCIA / koncert biletowany
20:30 JAN CHOJNACKI PRZEDSTAWIA BIELSZY ODCIEŃ BLUESA LIVE – SEBASTIAN RIEDEL & CREE z towarzyszeniem Suwalskiej Orkiestry Kameralnej, support: Smooth GentlemenSala im. Andrzeja Wajdy SOK,  ul. Papieża Jana Pawła II 5
koncert transmitowany na antenie Programu 3 Polskiego Radia"

można sobie tego posłuchać choćby i  na stronie Trójki TUTAJ lub gdzie tam kto woli. 

Odnośnik do komentarza

Artur, mam dwa pytania w związku z wyjazdem na Litwę:

1.o której ostatecznie ruszacie z Suwałk na Litwę? 

2. Jedziecie przez Sejny?

Muszę wstrzelić się czasowo, bo ruszam z Białegostoku i nie chcę jechać do Wilna sam !scooter

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Yazinz. Trase na Wilno dokladnie bede znal jutro, ale jedziemy ze Smolnik wiec nie przez Sejny. Napewno inna trasa jedziemy i inna wracamy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale Wam zazdroszcze. Sprawy rodzinne nie pozwalają mi być z Wami /może w przyszłym roku/.

Pozdrawiam wszystkich uczestników. Życze miłej zabawy w rymach blusa, wspaniałych wrażeń z jazdy i smacznych kartaczy.

Andrzejku proszę o fajną sesje zdięciową. 

Odnośnik do komentarza
Listę zaktualizowałem. Mamy fajną BluesEkipę  !V:afro:  Już się cieszę !jump
Dla przypomnienia - mazowieckie, bo nas wyszło najliczniej, kto chętny na wspólny przelot, to:
Spotykamy się tradycyjnie na stacji Shella przy Radzymińskiej między Makro a M1 w Markach.
Godzina 10ta spot, 10.20-30 wylot. Dojazd na miejsce w widełkach 15.00-16.30 
Przejazd przez Marki, Zegrze, Pułtusk Kierunek Ostrołęka, dalej Łomża (tankowanie). Przystanek Augustów (rynek). Kierunek bez przeszkód drogowych.Tempo przelotowe spokojne. !scooter


My startujemy niestety dopiero po fabryce.
Widzimy się na miejscu.

Pozdrawiam

Radek
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przypominam tylko, że Litwa jest w strefie Schengen, więc dowód osobisty nam wystarczy. Dobrze zabrać kartę zdrowotną EKUZ - tak na wszelki ..... Ja mam, ale już nie ważną :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bez EKUZ'a (ważnego) się nie ruszam z PL

Sniadanko z kawusią tuż obok miejsca startu i ... Hey babariba!

39d9e64b14ed5cd9d9cfa782e0a45822.jpg

 

No i ekipa się montuje

5dcdd4d1ec628b8c196a759b37cadb71.jpg

 

2490906ad3a1763ff6a0e611dde2edb3.jpg

 

02c3b6b5b87204328de047bb79c0189c.jpg

 

d00bddb2590d9c0ae253d5c6c7b8da21.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...