Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Burgmania Blues 2018


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniali bracia, siostry, przyjaciele!!!
Znalawszy chwile po można powiedzieć weekendzie pełnym wrażeń, emocji i niesamowitych przeżyć napiszę i ja kilka słów od siebie (dopiero teraz, bo udało sie wreszcie odespać trase i emocje z nia zwiazane). Cieszę się że każdy z was dotarł do Suwałk jak i z nich powrócił cały, zdrowy i bez większych strat;)
Na samym początku chciałbym przede wszystkim podziękować wszystkim za przybycie
Nastepnie szczególne i przede wszystkim ogromne podziekowania kieruje do człowieka uważam wysoce zasłużonego w trudach organizacji tego spotkania, Arturas bo o tobie tu mowa, bracie życzę wszystkim by mieli tyle szczescia miec w swoim otoczeniu tak wielkiego człowieka jak ty, tym samym chylę czoła bracie bo trud twoj i wkład organizacyjno-mobilizacyjny jest nieoceniony!!!
Cieszę się że wszystkim podobało sie miejsce jak i sposob organizacji zarowno kwestii socjalnej, zaplecza gastronomicznego czy kwestii rozrywkowej naszego spotkania, WASZA RADOŚĆ I SŁOWA ZACHWYTU słyszane podczas tego weekendu dla mnie były i są najwiekszą i najlepszą formą docenienia trudów zwiazanych z poszukiwaniami "nowego" miejsca dla Suwałki Burgmania Blues Festiwal i organizacji tego przedsiewziecia. Jeszcze raz serdecznie dziekuję za masyw pozytywnej energii którą przywieźliście ze sobą by dzielić się nią w rytmach bluesa.
Dodatkowe słowo podziekowania należy sie osobie która dbała o nasze bezpieczenstwo na skrzyżowaniach i rondach, Andrzejku Wielkie dzieki!!!
Przyznam szczerze ze z roku na rok nasze bluesowe spotkania pozytywnie zaskakuja mnie coraz bardziej. Jeszcze raz serdecznie dziekuję

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arturasie, piękne foty, ale wrzuciłeś je w ten Flickr i nie można ich pobierać. Czy możesz ten album udostępnić w albumie Google ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur sie postarał (jak zwykle) - dzięki!
Piootrze da się. Kliknij fotę i w oknie które się wyświetli, po prawej, na dole jest download. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
28 minut temu, pgizi napisał:

Piootrze da się. Kliknij fotę i w oknie które się wyświetli, po prawej, na dole jest download. 

Ogarnięte, dzięki, ale to nie zmienia faktu, że Flickr nie lubię.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piootrze, nie korzystam z albumu Google. Jest ikonka z Download'em jak pisze Paweł. Jak bedziesz mial problem to daj znac.

Flickr jest Super!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ładniutkie foty, ale podziękowania należą się też Beti
Dziękujemy pani fotograf

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie !!! Ponownie jestem do niedzieli w Gościńcu Jadźwing w Smolnikach :) przprzyjechałem tu z Mamą, serdecznie Was pozdrawiam Przemek Doktorek 

Odnośnik do komentarza

Powiem tak, dziękuję wszystkim za obecność,  w szczególności Arturasowi i Mateo za logistykę  całego przedsięwzięcia. Okazało się, że w m. Kiepojcie nad Blidzią są Stańczyki bis ( odległość kilku km) niestety w dużo gorszym stanie technicznymi. Do obejrzenia w roku przyszłym, bo z braku czasu nie odwiedziliśmy tego miejsca. Trzy dni w aucie, ale było warto.

Poprzedni post wisiał sobie w niewysłanych od powrotu z SFB z powodu mojego niechlujstwa chyba...Przemku życzę udanego pobytu Tobie i Twojej Mamie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fajnie jeszcze raz to przeżyć. Dzięki za video

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spring, dzięki, czekałem na to video. Bardzo fajny montaż.
p.s.:
właśnie wyrzuciłem swoją kamerę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super montaż, DZIĘKUJĘ.
Na tenczas pozostają dobre wspomnienia! i do zobaczenia na kolejnym Bluesie!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...