Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Suwałki Burgmania Blues 2018


arturas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Z tego co pamiętam sprzed kilku lat to wstęp do zamku w Trokach jest płatny.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czas nadrabiać zaległości. Na Burgmanijnym spotkaniu Blues’owym :band: jeszcze nie byłem w Wilnie również :kicking2:. Proszę o dopisanie mojej osoby do listy. Przelew w drodze 

 

Odnośnik do komentarza

Arturze.Koniec tygodnia wszystko sie wyjasnilo niestety jedziemy w okrojonym skladzie czyli:

Marcys i Ola kasa w drodze

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marcyś, wiem niestety czas i życie weryfikuje plany, ale i tak fajnie że jedziesz. Super Piotrze że dołączyłeś :)

Szykuje się Super wyjazd.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
21 godzin temu, GrzechoCnik napisał:

Z tego co pamiętam sprzed kilku lat to wstęp do zamku w Trokach jest płatny.

Same Troki i otoczenie zamku są bardzo zjawiskowe to zapewne zajmie nam 1-2 godz. Nie wiem jak będzie z czasem, zobaczymy.
Zwiedzanie zamku to zapewne 2-3 godz. Sprawdzałem wstęp na zwiedzanie zamku należy przewidzieć 16 Lt (ok. 4,5-5 Euro)

Jakby dopadło nas tankowanie, to ceny podobne jak u nas. Pb95 nieco ponad 1 Euro.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dawno nie byłem w rodzinnych Suwałkach, zgłaszam się na spotkanie i pobyt w Suwałkach w czasie  Blues Festiwalu Przemek Doktorek, w piątek wpłacę gotówkę na pobyt z Wami

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ćwierćfinały MŚ wtedy będą. Mam nadzieję, że telewizor jakiś względny na obejściu będzie. Artur zapytaj, please.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Lista zaktualizowana. Do wyjazdu zostało raptem półtora tygodnia!
Czas zacząć formować szyki. !V

Odnośnik do komentarza

Tradycją jest deszcz w trakcie koncertów. Ale jesli bedzie piekna pogoda to ja nie mam nic przeciwko

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Słyszałem też, że bardzo fajne są poranne koncerty "śniadaniowe" na małej scenie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kasa poszła.

Możemy spokojnie skupić się na słuchaniu bluesa, bo kibicować nie ma już komu :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Będzie miło jak wspólnie polecimy. Wstępnie proponuję spotkanie na godzinę 10tą (miejsce zależne od trasy - trzeba sprawdzić gdzie nie ma robót) zakładam że będziemy jechać w spokojnym tempie przelotowym.

Wychodzi na to że z W-wki jedzie 7-8 maszyn

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też zakładam taką opcję wszak wspólny przelot jest dla mnie nierozłącznym elementem wspólnego wyjazdu. Tempo niezbyt nachalne, wycieczkowe jak najbardziej będzie mi pasowało.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Najlepszą opcją na spotkanie jest stacja Shella przy Makro w Markach. Kierunek Ostrołęka przez Pułtusk powinien być bez przeszkód drogowych.
Godzina 10ta spot, 10.20-30 wylot powinna dać nam dobry wariant czasowy na spokojny dojazd na miejsce w widełkach 14.30-16 z 2 postojami - tankowanie Łomża, kawka, jagodziany Augustów

 

Nasza oficjalna wlepka w tym roku

 

SBB_wlepka.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...