Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przełęcz Stelvio - Włochy


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

Warto szukać Noclegów ze śniadaniem, wrezultacie wychodzi taniej niż kupowanie osobno... Poza tym śniadanka to byl szwedzki stół na którym niczego nie brakowało.. warzywa, wędliny, owoce, jogurty, miod, pieczywo w różnych postaciach, soki, kawa, herbata... Wszystko swieżutkie, ciężko było się zdecydować co zjeść haha. 

Noclegi - szukanie na bookingu dobra sprawa ale warto odnaleźć stronkę obiektu i tak skontaktować się z właścicielem - lepsza cena, dodatkowy posiłek np..

Wszystkie poza hotelem to były mieszkania, takie M2/M3, pełne wyposażenie, w Arabbie z garażem podziemnym do którego zjeżdżało się windą :D

Ceny noclegów od 65zl do 150zl. 

Filmik Szymona - brak słów ;) super produkcja, wysoko ustawił mi poprzeczkę, a jeszcze nie zacząłem przeglądać swojego materiału.. ale coś tam z tego ulepie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
8 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

A to filmik z naszego wypadu !!!

Znakomity. Po prostu super. Montaż, ujęcia, bomba !OKK. Po tych 4 min.... aż się człowiek wkurza, że już koniec :(

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podzielam zdanie Slawoya- świetna zapowiedź tego co będzie dalej. Fajne ujęcia, dobrze się ogląda tylko za szybko się kończy- chce się więcej.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ok będzie jeszcze jeden odcinek 1 sezonu ,ale z uwagi na to,że kleci mi to syn ....pewnie ukaże się w Lipcu :P 

Odnośnik do komentarza
Ok będzie jeszcze jeden odcinek 1 sezonu ,ale z uwagi na to,że kleci mi to syn ....pewnie ukaże się w Lipcu  
Szym kiedy ten obiecany odcinek???Mamy już sierpień...

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, BLADY napisał:

Szym kiedy ten obiecany odcinek???Mamy już sierpień...

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

BLADY popieram w 100% , kiedy ???? Szymoni nie wymigasz się, albo pójdziesz ponownie w laski syna albo czas się nauczyć zostać reżyserem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...