Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przełęcz Stelvio - Włochy


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzisiaj skromnie 170km na 2oo Ale za to bardzo szybkie winklowanko po przepięknych okolicach Arabby obserwujac w lusterkach nie tylko mijanych motocyklistow ale i piekne dolomity. Nie mogło też zabraknąć wjazdu wagonikiem na masyw Funivia del Lagazuoi i spacerek na wysokosci 2890m - widoki niesamowite, także warto było wyskoczyć z siodła na te 2h.

20180615_074114.jpg

20180615_113527.jpg

20180615_114318.jpg

20180615_135812.jpg

20180615_135957.jpg

20180615_144835.jpg

IMG-20180615-WA0032.jpg

IMG-20180615-WA0034.jpg

IMG-20180615-WA0037.jpg

IMG-20180615-WA0041.jpg

IMG-20180615-WA0074.jpg

IMG-20180615-WA0078.jpg

IMG-20180615-WA0063.jpg

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

Dzisiaj skromnie 170km na 2oo Ale za to bardzo szybkie winklowanko po przepięknych okolicach Arabby obserwujac w lusterkach nie tylko mijanych motocyklistow ale i piekne dolomity. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgadzam się z tobą w 100 %

Jest to moje i myśle że nie tylko moje jedno z ulubionych miejsc do winklowania :).

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, SzymonSeptic napisał:

Kaktus nie zaśmiecać mam tematu ;)

My nie pizga.. sztucznych usmieszków :)

 

Wiem Szym , przyjemności w te ostatnie dni i wracajcie szczęśliwie do domu żonki i koty czekają :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 minutę temu, Sobier napisał:

Zgadzam się z tobą w 100 %

Jest to moje i myśle że nie tylko moje jedno z ulubionych miejsc do winklowania :).

Sobier wrzucam filmik z winkli Ale mam 5% dopiero :(

może jutro będzie ...

jedno jest pewne ..za rok lecimy znowu

latanie gdzie indziej straciło sens ...jak mówiłeś ;)

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, SzymonSeptic napisał:

Sobier wrzucam filmik z winkli Ale mam 5% dopiero :(

może jutro będzie ...

jedno jest pewne ..za rok lecimy znowu

latanie gdzie indziej straciło sens ...jak mówiłeś ;)

 

Jadę z Wami tym razem nie odpuszcze

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

jedno jest pewne ..za rok lecimy znowu

latanie gdzie indziej straciło sens ...jak mówiłeś ;)

To już wiesz, dlaczego my tam lecimy po raz kolejny. A w międzyczasie już szukamy kolejnych miejscówek na przyszłoroczny wyjazd :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, Sysgone napisał:

w międzyczasie już szukamy kolejnych miejscówek na przyszłoroczny wyjazd

Skopiuj mi wasze trasy odrazu ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
17 minut temu, Kaktus napisał:

Jadę z Wami tym razem nie odpuszcze

Kaktus -Blady mówi że jesteś pierwszy na liście rezerwowej ;)

Bo cały Team tegoroczny już jest wpisany na next year :)

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

Skopiuj mi wasze trasy odrazu ;)

 

To nie będzie takie proste, juz połowa pamięci w navi zajęta trasami :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety wszystko co dobre szybko sie kończy .Dziś zrobiliśmy 240km z Arabby do Maria Alm w Austrii.Sprzęty zapakowane na przyczepke i jutro lecimy do domciu. Termi leci na kołach więc Jego wynik będzie ponad 4tys km. Po winklach zrobiliśmy 1900km. Wieczór spędzamy na wspominkach i przede wszystkim planach i pomysłach  na kolejne wypady ;) w tej kwestii  nie brak nam wyobraźni  I fantazji..

Pomimo zmęczenia chęci na kolejne km w siodle nie brak ;)

20180616_180752.jpg

20180616_180137.jpg

20180616_164601.jpg

20180616_164549.jpg

20180616_133721.jpg

20180616_133657.jpg

20180616_113916.jpg

20180616_113843.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miód malina Panowie. Aż ślinka cieknie a jeszcze 50 dni trzeba czekać. Ciekawy jestem czy jezdziliscie między Arabbą a Canazei? Byliście na Sass Pardoi? Mam sentyment bo latam tam co roku na białym asfalcie ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Robsson napisał:

Miód malina Panowie. Aż ślinka cieknie a jeszcze 50 dni trzeba czekać. Ciekawy jestem czy jezdziliscie między Arabbą a Canazei? Byliście na Sass Pardoi? Mam sentyment bo latam tam co roku na białym asfalcie ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem jak "banda Szymona" ale My latamy co roku :)

Ps Jeszcze tylko 21 dni :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, Robsson napisał:

Miód malina Panowie. Aż ślinka cieknie a jeszcze 50 dni trzeba czekać. Ciekawy jestem czy jezdziliscie między Arabbą a Canazei? Byliście na Sass Pardoi? Mam sentyment bo latam tam co roku na białym asfalcie ;)

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 

Ponoć jechaliśmy przez to chłopaki mówią ....ja nie pamiętam ;)

Tomek już ruszył do Polski....My za chwilę startujemy.

Odnośnik do komentarza

Czas powrotów nastał. Fajnie było i szybko minęło te kilka dni. W 10 godz. udało mi się dzisiaj wrócić na Goldim - powrót do domu liczył 1106 km. Przez cały tydzień udało się nawinąć na koła 4033 km. Oponki się sprawdziły i nie zawiodły to najważniejsze. Wyjazd udany a chłopaki zadowole ze śmigania po górach - mój sprzęt bardziej preferuje szybkie i długie łuki ale i tak radocha była. Dzięki za fajny wyjazd i miłe towarzystwo. Apeciki wzrosły i kolejne wyjazdy są już w planach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za naprawdę baaardzo udany wyjazd ...Tomek -szacun za pokonany dystans i szacun za jazdę po winklach "stodołą"-należy Ci się nobel ....

Blady dzięki za prowadzenie całej ekipy 

I Maska za planowanie każdego dnia

Dzięki Wam ten wyjazd zaliczam jako najlepszy w mojej karierze pod każdym względem ..Z taką ekipa aż chce się żyć !Podróże kształcą ,więc paru rzeczy wszyscy się nauczylismy....następny wyjazd będzie zatem jeszcze lepszy!!!-ale czy to możliwe  ??

Dzięki Sysgone i Sobier za "ułożenie życia " na wypadzie -bez Was bylibyśmy w czarnej d.....

Siedzę w swojej wannie (nareszcie!) i już się łezka w oku kręci - a co będzie później ;)

W ciągu tygodnia powinienem zamieścić film z wypadu .....

P.S. Bym zapomniał :)

Dzięki naszemu Prezesowi za ciągły kontakt telefoniczny ,troskę i pomoc przy kłopotach nawigacyjnych (zamknięta przełęcz )...Dzięki Zybex !!! 

Odnośnik do komentarza

Panowie dziękuję za wspaniałą zabawę.Italia z pokładu dwóch kółek bajeczna.Szczególne podziękowania dla Szyma za profesjonalne przygotowanie wyjazdu .Oczywiście dziękuję Kolegom ze stolicy za wspaniałe trasy i widoki.Jestem pewien ,że to nie był nasz ostatni wspólny wyjazd....;)

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że wyprawa się udała a nasze doświadczenia trochę w tym pomogły :)
Jeszcze 19 dni i my się tam zaczniemy kręcić :) A później cały rok czekania na kolejny wyjazd :boxed:

Odnośnik do komentarza

Czekamy na relacje filmową, widziałem kamerki przyczepione do sprzętów :) Gratulacje za całokształt wyjazdu :) dzięki za inspiracje!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Oprócz filmiku, którego czekam z niecierpliwością czekam na opis trasy (którędy, gdzie i jak noclegi, czy każdy gdzie indziej czy może dwie bazy wypadowe itp.) Ogólnie to gratuluję świetnej wyprawy i powrotu w cudownych nastrojach. Dla Tomaszka szacun za pokonanie trasy na 2oo.

Edit.

Gratki dla ekipy z powodu przymusowej wymiany opon !YES

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...