Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bałkany Zachodnie. Encore!


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.06.2023 o 09:24, MariuszBurgi napisał(a):

W trasę warto wozić "zapasową" emoji6.png
7433ba7ce69b545d19b15cceefebc3ba.jpg

Potwierdzam że taka tablica to przydatna rzecz na wyjazdach. Temat przerobiłem na pierwszym wyjeździe w Alpy 😂

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Potwierdzam że taka tablica to przydatna rzecz na wyjazdach. Temat przerobiłem na pierwszym wyjeździe w Alpy

I nadal mi nie oddałeś pożyczonej tablicy
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć. Jest wstępny plan na wypad 8-16 czerwca. Mało czasu, więc odległość nie może być za daleka. Chorwacja? Rumunia?

Ktoś, coś?

Odnośnik do komentarza

Cześć. Jeden chętny już jest. Kierunki też mogą być.

Wysłane z mojego SM-A528B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Gdyby znalazło się paru chętnych na dłuższy wyjazd, to ja mogę na 2 tygodnie, czyli 8 - 22 czerwca.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć. Wstępny pomysł na start wycieczki mam taki:

Spotkanie piątek 7.06 wieczorem przy południowej granicy. Może być tradycyjne Milówka. 

8.06 - przejazd autostradowy ok. 700 km do Słowenii. Tam wybierzemy jakieś turystyczne miejsce na kwaterę, wg uznania. Proszę o propozycje. Możemy się pokręcić po Słowenii parę dni, do ustalenia gdzie i jak długo. To piękny kraj, a dotychczas przelatywałem tylko tranzytem.

Jeśli będzie chęć i czas, to dalej skoczymy do Chorwacji, żeby trochę poplażować.😎 Ale niezbyt daleko na południe. Tak, żeby do niedzieli 16.06 wrócić do domu, zaliczając trasę powrotną z 1 noclegiem.

A w ogóle to jestem otwarty na wszelkie propozycje. 😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Jack napisał(a):

8.06 - przejazd autostradowy ok. 700 km do Słowenii... To piękny kraj, a dotychczas przelatywałem tylko tranzytem.

Naprawdę warto się tam zatrzymać na dłużej... Słowenia turystycznie bardzo przyjazna, chyba nawet tańsza niż Chorwacja, a do samych Chorwatów rzut beretem na wypady... Próbki poniżej...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Jack napisał(a):

Możemy się pokręcić po Słowenii parę dni, do ustalenia gdzie i jak długo.

 

30 minut temu, SlawoyAMD napisał(a):

Naprawdę warto się tam zatrzymać na dłużej... Słowenia turystycznie bardzo przyjazna,

Potwierdzam . Jest i gdzie pojeździć i co zjeść i wypocząć nad wodą .👍

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...