Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bałkany Zachodnie. Encore!


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Krzysiu, marzec jest. Zima, śnieg. Gdzie Ty chcesz ruszać w temacie? 😆

Odnośnik do komentarza

Plan mam taki:

Ruszem 27 kwietnia (czwatrek) około godz.15 w kierunku Żywca (pierwszy nocleg przy granicy)

Itd... aż do 7 maja

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krzysiu, ja jeszcze nie wiem na 100 % czy majówka mi wypali. Jeśli, to start w piątek i złapiemy się w trasie. 

Wyjazd w czerwcu zaplanowany zaraz po Burgmanii. Start 5 czerwca, powrót 17 czerwca.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety ja w  majówkę na Bałkanach nie będę. Dziś postanowione, że nie jadę. 

Ale w czerwcu Bałkany na 100%.!

Odnośnik do komentarza

Kraśnik na majówkę jedzie na 2 moto do słonecznej Italii.

W czerwcu chciałbym do Was dołączyć w Czarnogórze i dalej pojechać na Albanię czy co tam innego planujecie. Ale ten punkt jeszcze niepewny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Straciliśmy tablicę rejestracyjną na chorwackiej autostradzie. A mieliśmy wjechać do Czarnogóry. Jakieś pomysły? Rozsądne. 😆

Odnośnik do komentarza

Spoko w Czarnogórze sporo beż tablic jeździ. Mazakiem napisz numer na kartce i we dwie koszulki zabezpiecz taśmą przypnij. Dobrze byłoby na białej grubej folii ale skąd ja dorwać. W sklepie białą deskę do krojenia małą plastikową kup lepsze niż oryginał będzie.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Tam w Barze policja niemiła ale sędzia bardzo miły jak coś to mandat anuluje

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Piotrek, rozsądne pomysły prosiłem. 😄 Chorwaci raczej nie wypuszczą z kraju swego pojazdu bez tablic. 

Odnośnik do komentarza

No dobra ja bym na kompie wydrukował tablicę w kolorze i zalaminowal ze 2razy aby sztywne býlo. Jakoś punkt xero poszukaj. Nie wiem tylko czy na policję zgłosić aby potwierdzenie zgubienia wydali.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niech jeden przejedzie a potem pożyczy tablicę i drugi motorek na tej tablicy przejedzie.

Odnośnik do komentarza

@Jack  obawiam się że nie ma dobrego wyjścia z tej sytuacji. Jak Wam się uda to po powrocie opisz, ale tak naprawdę jedyne rozsądne rozwiązanie to czekanie aż ktoś podeśle wtórnik wyrobiony w PL w miejscu zamieszkania. A to może trwać nawet 2 tygodnie. 😐

Prędzej pewnie za kilka groszy zamówisz taką blachę na Alledrogo (tylko nie będzie miała naklejki ), ale z wysyłką za granicę to i tak kilka dni zejdzie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

W trasę warto wozić "zapasową"
7433ba7ce69b545d19b15cceefebc3ba.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
13 godzin temu, Jack napisał(a):

Straciliśmy tablicę rejestracyjną na chorwackiej autostradzie. A mieliśmy wjechać do Czarnogóry. Jakieś pomysły? Rozsądne. 😆

Ja mam przynitowane tablice, zarówno w autach, jak i w skuterze. To w jakiś sposób rozwiązuje problem zagubienia, czy kradzieży. Gdzieś w necie, może na you tube- chodzi mi po głowie, gostek na wypadzie za granicą dorabiał całkiem całkiem porządną na wyjazd ze zwiedzanego kraju.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chcieliśmy tu dorobić "kopię" w lokalnej drukarni, ale powiedzieli, że nelegalno. Nie wolno, fałszerstwo i takie tam. Boją się, nie zrobią. Powiedzieli, iść na policju, zgłosić, wyda policja kwit i można wrócić do domu.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2023 o 07:43, xmarcinx napisał(a):

Niech jeden przejedzie a potem pożyczy tablicę i drugi motorek na tej tablicy przejedzie.

Może być problem jak gdzieś w systemie wpiszą i im wyjdzie, że dwa razy w krótkim czasie przejechał ten sam w jedną stronę. Poza tym jak złapią to żadne tłumaczenia nie pomogą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

O, udało się zrobić prawie grzeczne fotki. Takie co można ludziom pokazać. 😆

Siedzimy w Makarskiej. Była wycieczka na Korčulę.

IMG-20230609-WA0000.jpg

IMG-20230609-WA0004.jpg

DSC_1300.JPG

Odnośnik do komentarza

Coś Was mało na tych zdjęciach 🤔 z PL wyjeżdżała cała banda, a teraz co ? Koto nie maszeruje nie jedzie ten ginie ?? 😀 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...