Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ja dziś w pracy byłem na 2oo... Rano 4 st.C, więc lekki hard core był, ale za to o 19-tej już prawie lato, bo całe 9 stopni :) Jutro mokro, więc nici z jazdy :( 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

M

Cytuj

Mam jeszcze darmowe bilety na dzisiejszy mecz siatkówki na Azoty Arena o 18-tej jak ktoś chętny to dzwonić

 

Godzinę temu, bilety napisał:

Mam jeszcze darmowe bilety na dzisiejszy mecz siatkówki na Azoty Arena o 18-tej jak ktoś chętny to dzwonić

 

Mam jeszcze darmowe bilety na dzisiejszy mecz siatkówki na Azoty Arena o 18-tej jak ktoś chętny to dzwonić

Odnośnik do komentarza

Może dla ocieplenia taki wątek " Plany na 2018r." Myślę tu o wycieczkach kilkudniowych( np. po Burgmanii ) do ,   których chętni mogliby się przymierzyć pod kątem dni wolnych. Może pomysł marny, ale cóż tak mnie jakoś naszło....

Odnośnik do komentarza
Może dla ocieplenia taki wątek " Plany na 2018r." Myślę tu o wycieczkach kilkudniowych( np. po Burgmanii ) do ,   których chętni mogliby się przymierzyć pod kątem dni wolnych. Może pomysł marny, ale cóż tak mnie jakoś naszło....
Pomysł jest jak najbardziej trafiony

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
8 godzin temu, kowal napisał:

Może dla ocieplenia taki wątek " Plany na 2018r." Myślę tu o wycieczkach kilkudniowych( np. po Burgmanii ) do ,   których chętni mogliby się przymierzyć pod kątem dni wolnych. Może pomysł marny, ale cóż tak mnie jakoś naszło....

Oczywiście jak najbardziej trafiony, tylko nie napisałeś jako pierwszy gdzie chciałbyś pojechać .

Odnośnik do komentarza
Może dla ocieplenia taki wątek " Plany na 2018r." Myślę tu o wycieczkach kilkudniowych( np. po Burgmanii ) do ,   których chętni mogliby się przymierzyć pod kątem dni wolnych. Może pomysł marny, ale cóż tak mnie jakoś naszło....
Mariusz ja piszę się na wyjazd z Tobą tak jak rozmawialiśmy mogą być Bieszczady albo samiuśkie Tatry
Mariusz ja piszę się na wyjazd z Tobą tak jak rozmawialiśmy mogą być Bieszczady albo samiuśkie Tatry
Uszczegółowienie soboty!

A więc w najbliższą sobotę:

11.30 zbiórka na Wałach Chrobrego - spotykamy się tam też z eskortą policyjną, przerwa na fajkę, na dojechanie wszystkich, instruktaż i informacje dotyczące przejazdu ulicami Szczecina.

Ok.12.00 - wyjazd w miasto - skrzyżowanie blokuje dla nas Policja.

Ok.12.40 - Wjazd do Szpitala w Zdrojach (na czele samochody zabytkowe z VIP-ami (czyli Mikołaj, Snieżynka, może prezydent miasta - jak go zaproszą do towarzystwa :-) )... Po rundce wokół terenu - dojeżdżamy na miejsce postoju - przy oddziałach dziecięcych. (kabriolet z Mikołajem Naczelnym prowadzi całość).

Uwaga - na terenie szpitala parkujemy konie wzdłuż krawężników - równolegle, bądź skośnie - ale w taki sposób by zostawić przejazd dla karetek- na całym terenie!

Przy oddziałach dziecięcych następuje nabór do Drużyn Szybkiego Reagowania. Chętni do rozdawania paczek pójdą na oddziały z przewodnikami. Paczki czekają na nas - na oddziałach, żeby nie nosić.

Reszta Motomikołajów czeka na zakończenie działań w Szpitalu i rozgrzewa się gorącymi napitkami, które czekają na nas na mecie. Przewidujemy, że w pół godziny paczki zostaną rozdane, odpalamy wówczas maszyny i jedziemy kolumną nad Jeleni Staw - gdzie spotykamy się przy ognisku - przy napitkach i poczęstunku przygotowanym przez firmę InterMotors.

A zatem hohohoho - do soboty Motomikołaje!!!!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...