Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Liść opadł ... no może nie do końca bo część liści jeszcze smętnie buja na drzewach ...

Za oknem ... szkoda gadać ... buro, szaro, mokro, zimno, ponuro ... niestety, nadszedł koniec sezonu choć wierzę, że są jeszcze twardziele którzy dosiadają swoich koni ... !OK

Tymczasem pozdrawiam i życzę ciepełka ... LwG ... :D

Odnośnik do komentarza

:) witam...przepraszam ze pytam...ale wie moze ktos i moze polecic jakis warsztat gdzie naprawiaja szyby w samochodach osobowych w szczecine :) sprawa awaryjna...dziekuje za podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
 witam...przepraszam ze pytam...ale wie moze ktos i moze polecic jakis warsztat gdzie naprawiaja szyby w samochodach osobowych w szczecine  sprawa awaryjna...dziekuje za podpowiedzi...
Ja ostatnio wymienialem tutaj szybe, ale wiem ze tez naprawiaja:
http://moto-szyby.pl/

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Na Gdańskiej koło Schella.

Mirek, wcześniej było Cie pełno zawsze i wszędzie, Twoje wpisy były widoczne, potem z niewyjaśnionym dotąd przyczyn wywalili Cię na jakiś czas, lecz wróciłeś do nas. Niestety to nie ten Elvis. Nie o takiego Elvisa walczyliśmy! Teraz pojawiasz się tylko raz w miesiącu, w pierwszym dniu. To za mało!!! Zdecydowanie za mało!!! Żądam tamtego Elvisa!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To ja tez chyba przyjadę moto jednak, bo sucho jest i ma nie padać. Najwyżej skoczymy do Polic na zapiekwnke


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rzelu napisał:

Bardzo się cieszę z dzisiejszego kulania, mimo że było troszeczkę d(r)eszczowo.

Włączyłem wszystkie światła włącznie z mgielnymi, żeby było Ci miło

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
39 minut temu, Rzelu napisał:

Bardzo się cieszę z dzisiejszego kulania, mimo że było troszeczkę d(r)eszczowo.

Rzelu, a zdjęcie?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki, tak mnie dziś wzięło i policzyłem kilometraż w tym sezonie. Wyszło mi 13 tys. km. A jak u Was? Nie to, żeby się ścigać kto więcej. To tak, mniej czasu na jeżdżenie, to trochę więcej na pitolenie. 

A dziś było dość chłodno...

FC05988F-BFE8-42D4-AFCF-46A5BAD86A0A.thumb.jpeg.5d37523a353129d73a91272248d9b9c6.jpegF211E2E4-B5C4-415D-B260-460D2605543C.thumb.jpeg.f228fe5bcbfdc5f44e5c5e653d99373b.jpegB6CC66CC-56D8-4BB1-A659-2AB0053B4BCD.thumb.jpeg.9af05fa9f28ed72d31ec8e7602ecb2b8.jpeg

Odnośnik do komentarza

Artur, ale jak liczysz sezon? Rozumiem, że cały rok, czyli wchodzą w to jakieś spontany zimowe i jesienno-wiosenne. Ja od kwietnia machnąłem 7 tyś z groszem, na razie :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Godzinę temu, Rogierro napisał:

7 tyś z groszem, na razie :-)

Ty w ogóle nie jeździsz, to taki jest efekt. Ja mam prawie 3,5 tyś od września do dziś ....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Trochę wstyd mi się odzywać w tych podsumowaniach sezonu..., który oficjalnie zakończyłem tydzień temu. Mój T-MAX został odstawiony do garażu ze stanem licznika 21580 km. Sezon 2017 rozpocząłem na początku kwietnia z przebiegiem 17300 km. Reasumując, ja prawie nie jeździłem, bo zrobiłem tylko 4280 km. Tak wiec ustawiam się na samym dole tabeli członków GZ.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...