Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2017 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Ustawiam się obok Urbiego. Sezon na sw-t początek ze stanem 20336km ( w dniu kupna ) teraz jest 24102km, czyli 3776km i doliczę jeszcze ok 1000km na forzie (do dnia sprzedaży). Przy reszcie chłopaków skromnie, ale zawsze cieszę się z kilku chwil na skuterro.

 

Odnośnik do komentarza

KriSSo, myślę że nie jest tak źle że mną, kymkaczem w dwa sezony zrobiłem 11 tyś a hondzią 7 i myślę, że jeszcze wzrośnie. I potwierdzam słowa Maćka, że do ciebie nie mamy co się porównywać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja jestem głównie miejskim motocyklistą, dojeżdżającym do pracy, oczywiście jak jest sucho i ładnie, który czasami dołączy w weekend do Artura i Krzysia i przejedzie się wokół komina po NRD, i raz czy dwa razy w roku wybierze się na mini-wyprawę, jeśli tylko termin przypasuje i czas pozwoli...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja dziś wymieniłem bęben sprzęgła na fabryczną nówencję... Jazda próbna jednak na mokro :( Więcej było wycierania i czyszczenia, niż jazdy :P 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja ogółem też nie poszalałem w tym roku. W zeszłym natłukłem 20 000 km, w tym z powodu braku czasu i często pogody jedynie 15 100 km. No ale dobre i to. Może w sezonie 2018 uda się troszkę więcej polatać !OK.

Odnośnik do komentarza

Kawal jak potrzebujesz coś pogrzebać przy swoim sprzęcie, to ja mam podstawkę, stojak, jak zwał tak zwał, mogę Ci pożyczyć :) Dzwoń, podjeżdżaj i zabieraj.

Odnośnik do komentarza

         Burgifan, dzięki  ale mam na myśli podstawkę garażową pod centralkę( taką z czterema kółkami ) umożliwiającą wciśnięcie moto w kąt garażu oraz swobodne jego przetaczanie. Zakupiłem , pod koniec tygodnia powinna dojechać.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pochwaleni... Ja wczoraj rozruszałem sprzęta, ale tylko słoneczko schyliło się ku horyzontowi, to miałem wrażenie, że ktoś otworzył lodówkę... Mimo wszystko, warto było.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś czwartek, czwarteczek, czwartunio jak mawia Ojciec Dyrektor :D. Ktoś przybędzie dziś? Na moto? Ja jestem chętny motorkiem pojeździć.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Pozdrawiam twardzieli w autach : Joshuę, Kamila, Szymona i KriSSa. Miło Was było spotkać!

Za długo to sobie nie porozmawialiśmy. Za zimno stojąc pod Pleciugą .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Czas się chyba przenieść, chociaż do Cafe Pleciuga. Tam chyba jest cieplej, można kawę czy gorącą herbatę wypić i spokojnie porozmawiać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...