Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Off Topic Poznań


Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Pozdrowienia od oryginalnych kebabiorzy chłopaki : ) 

Dzisiaj na targu widziałem jak jeden gość na skucie wiózł dwie butle z gazem ale nie zdążyłem tel wyjąć ....A i oczywiście jazda bez kasku standart : )

received_1922755064640696.jpeg

received_1922719271310942.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    62

  • SzymonSeptic

    56

  • 1912michał

    28

  • kris02

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nooo kurczę Grzesiu przyjemności, ty tam dupsko wygrzewasz a ja smarkaty że głowa boli.

A muszę się pochwalić dzisiejszym zakupem, tylko teraz muszę Michała poprosić o kilka porad bo ma prawie identyczną.

9A01277A-AAE7-4184-96B2-B1C47311C9D0.jpeg

Odnośnik do komentarza

Grześ baw się dobrze i faktycznie o słońcu dla nas nie zapomnij.

2 godziny temu, dziadzia napisał:

ja smarkaty że głowa boli

Było w czwartek nie szplinować w koszulce przed klubem tylko kurtkę założyć. Wracaj szybko do zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy filmik zrobiony No i po wielkich trudach udało mi się wstawić na YT choć jeszcze duuuużo nie wiem jak wstawić muzykę zamiast normalnego dźwięku, nawet nie wiem jakie były ustawienia tej kamerki po prostu kupiłem włączyłem i już, ale grunt że mi się udało wstawić go.

 

Odnośnik do komentarza

No to jeszcze trzeba nakleić na obudowę kamerki miękką część od rzepa. Sprawdzony i polecany przez serwis Sony sposób by nie uszkodzić membran oraz przy okazji wygłuszyć szumy.

Dołączony program od Sony jest tak idiotyczny, że nigdy go użyłem. Polecam program NERO, którym można robić cuda i jest bardzo łatwy w obsłudze.! 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, MISIEK napisał:

No to jeszcze trzeba nakleić na obudowę kamerki miękką część od rzep

I tu masz świętą racje, bo jak jedziesz do setki to jeszcze OK. ale jak już znacznie więcej to świszczy jak diabli.

Odnośnik do komentarza

Brawo TY i jak brzmią słowa znanej piosenki ‘‘najtrudniejszy pierwszy krok...’’. Na początek polecam prosty program do obróbki Movie Maker, z którego kilka razy korzystałem. Teraz zaczynam zabawę z programem Pinnacle Studio 21 Ultimate.  

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, dziadzia napisał:

I tu masz świętą racje, bo jak jedziesz do setki to jeszcze OK. ale jak już znacznie więcej to świszczy jak diabli.

Nie chodzi o sam świst, ale problem może być w tym, że przy dużych prędkościach pękają membrany w obudowie lub bezpośrednio w kamerce i naprawa może być dość kosztowna. 

Odnośnik do komentarza
Dnia 12.10.2017 o 17:32, SzymonSeptic napisał:

Pozdrowienia od oryginalnych kebabiorzy chłopaki : ) 

Dzisiaj na targu widziałem jak jeden gość na skucie wiózł dwie butle z gazem ale nie zdążyłem tel wyjąć ....A i oczywiście jazda bez kasku standart : )

received_1922755064640696.jpeg

received_1922719271310942.jpeg

Może lepszej połówce też byś kupił coś do jedzenia? :)

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, MISIEK napisał:

Nie chodzi o sam świst, ale problem może być w tym, że przy dużych prędkościach pękają membrany w obudowie lub bezpośrednio w kamerce i naprawa może być dość kosztowna. 

A o tym nie pomyślałem, w czwartek przywiozę na spot to pokażesz mi pare operacji, np. jak włączyć GPS, niby włączyłem a nie wyświetla.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...