Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Off Topic Poznań


Kaktus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dziadzia

    62

  • SzymonSeptic

    56

  • 1912michał

    28

  • kris02

    21

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze

Airstram - legenda przyczep
"Wally Byam miał sen. O wolności. Śnił o lekkich przyczepach kempingowych, które będą przecinać powietrze i smagane wiatrem przedzierać się przez pustkowia Ameryki. Zaokrąglone i stabilne. O samonośnej strukturze. Takie, które łatwo jest holować. I w których można mieszkać w komfortowych warunkach, bo ich wnętrze jest w każdym calu zagospodarowane. Tak narodził się Airstream – oryginalna przyczepa kempingowa nazywana przez niektórych aluminiową tubą"




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Krzysiu masz racje jak na 2oo to jestem za, już w tym roku zaproponowałem taki wypad na następny rok, ale zobaczymy jak to wyjdzie bo życie pisze swoje scenariusze, a tak na marginesie to przyjemności dla was i pozdrowionka dla żonki.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
2 godziny temu, Grzegorz.Michalak napisał:

Kris teraz bedzie szedł jak kuna 

Grześ, coś należałoby zrobić z Twoim skuterem, jeśli miałbyś za nim nadążyć ;). Nie wiem, może PJ A? :blink:

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, KriSSo napisał:

Grześ, coś należałoby zrobić z Twoim skuterem, jeśli miałbyś za nim nadążyć ;). Nie wiem, może PJ A? :blink:

Mam zamiar kupić długą linkę i z pewnością będę mu siedział na ogonie, a żeby go jeszcze zdenerwować zawszę będę mieć włączony lewy kierunek :lol:

A tak na poważnie na ten moment starczy mi to co mam. Zawsze do Was dojadę !scooterszybciej czy wolniej ale dojadę

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...