Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szukam kompana do oględzin skuta


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, MISIEK napisał:

Czy też kluby motocyklowe pomylił.?

Misiek, to cosik czuje że ja jestem "persona non grata" jak nie mam skuta, a myślałem że nie ważne na czym się jeździ, myślałem że liczy się człowiek :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    17

  • dziadzia

    11

  • MISIEK

    6

  • JER2Y

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 godziny temu, dziadzia napisał:

"persona non grata"

Tfuuu... Tfuuu... Wypluj te słowa.! Hmm... Skąd te przemyślenia.? Zybex czuje się klubowiczem i jest związany z PES-em... heee... a od lat nie ma skutera ! Nikomu to nie przeszkadza.  Ty też z nami jesteś i tylko nie odchodź do innej ekipy.! Bo nikt Ciebie i Twojego humoru tu nie zastąpi.!

Ja tylko się dziwię co tak szybko brakuje mocy Szymkowi.? SW-T to super maszyna ! Ledwo ją kupił, heee... jeszcze nie dotarł. Tak się zastanawiam co... ścigacza mu jakiegoś trzeba.? Dlatego żartowałem że te klimaty to nie ten klub.

A Szymek wyjeżdża z tekstem, że Honda jest mułowata.??? Aż mnie to ździwiło.! 

Ja SW-T 400 jeździłem siedem lat... siedem.! Nakulałem ponad 40 tys.km i nawet nie pomyślałem przez ten czas o zmianie. Zacna to zacna - należy jej się szacunek.!  Jeśli na Burgmana 650 mówi się król, to Honda to - KRÓLOWA.!!! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 minuty temu, MISIEK napisał:

Ja tylko się dziwię co tak szybko brakuje mocy Szymkowi.?

 

2 minuty temu, MISIEK napisał:

Tak się zastanawiam co... ścigacza mu jakiegoś trzeba.?

Czytamy ze zrozumieniem szefie :) ....Napisałem ,że wrażenia po przesiadce z Integry na SW-T są takie.....Nigdzie nie napisałem ,że brakuje mi mocy. ;) ....

To tak jakbyś jezdził obniżonym twardym sztywnym autem,poszedł na godzinkę pojezdzic kartingiem i spowrotem wsiadł do swojego obnizonego auta-wrażenia byłyby takie :

jest miękki ,buja się i zaraz na zakręcie wywali się na bok :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MISIEK napisał:

Zacna to zacna - należy jej się szacunek.!  Jeśli na Burgmana 650 mówi się kró, to Honda to - KRÓLOWA.!!! 

Misiek jak zwykle masz racje, również miałem, to znaczy mieliśmy identyczne ( prawie ) pare kilometrów zrobiłem, a sprzedałem tylko z jednego powodu że jazda po górkach we dwoje plus bagaże to troszkę kiepsko, a waga moja plus żony nie wspomnę o pakunku robi wrażenie, ale gdybym miał 600 to na pewno bym nie sprzedał, bo sprzęt jest mega bezawaryjny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A tu moje wspomnienia z nabierania doświadczenia :) 4S Filmik :D i fotki

 

422.jpg

453.jpg

517.jpg

561.jpg

A tak nabierał doświadczenia mój syn jak miał 5 lat czyli 10 lat temu :D

 

cr 020.jpg

cr 002.jpg

Odnośnik do komentarza

No taaaak :rolleyes: , wszystko jasne. Tego Hondą SW-T nie da się zrobić...:lol:

Przyznaję rację :notworthy:, Honda po takich doświadczeniach może być uważana za mułowatą krowę.

whist Noo noooo...

Super ta fota w locie.! 

Godzinę temu, dziadzia napisał:

 bo sprzęt jest mega bezawaryjny.

Taaaa... wszystkie skutery wokół padną... A ta Honda dalej jedzie. !YES 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...