Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szukam kompana do oględzin skuta


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Potwierdzam słowa kolegów. Sam kupiłem na sezon SW-T400, a latałem 3 sezony. Zobaczysz, że jak będzie miała 40-50 tysięcy to będzie tak samo pracowała. Ten sprzęt się nie niszczy. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    17

  • dziadzia

    11

  • MISIEK

    6

  • JER2Y

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cieszę się razem z szczęśliwym posiadaczem tego właśnie modelu skuta,a nie żadnego innego.

Też myślę, że trafiłem taka okazję i do tej pory tak uważam, że to dobry wybór, mam nadzieję, że moje odczucie i Twoje co do tego sprzętu nie okażą się płonne.

Pozdrawiam szczęśliwy właściciel SW 600 2012 do zobaczenia na trasach Europy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bardzo ładna sztuka i doskonały wybór. 

Szerokości życzę ... bo o bezawaryjność możesz być w tym przypadku spokojny !OK

Odnośnik do komentarza

Takich sprzedających należy chwalić i takich zakupów sobie życzyć. Tak to powinno wyglądać i życzę dalszego dobrego użytkowania.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W jednym zdaniu ciężko opisać czy lepiej niż x10....Ma swoje plusy i minusy.....Generalnie nie żałuję zmiany z x10 na swt...jestem bardzo zadowolony....ale....no właśnie ale : )

Wczoraj zrobiłem ojca integra 750 około 50km i żal mi dupe sciskal jak wsiadalem dzisiaj na swt.Wrażenie takie jakby mi qrde ktoś przyczepe kempingowa podpial 

 

Odnośnik do komentarza

Szymek fakt fajnie się jeździ integrą, ale ona ma prawie o 100% większy silnik jak SWT tak że nie masz się co dziwić, jak ja pierwszy raz przesiadłem się na PE to przy starcie był prawie drift, he he

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, SzymonSeptic napisał:

czoraj zrobiłem ojca integra 750 około 50km i żal mi dupe sciskal jak wsiadalem dzisiaj na swt.Wrażenie takie jakby mi qrde ktoś przyczepe kempingowa podpial 

 

Czyżby kolega potrzebował więcej adrenaliny.?  Czy też kluby motocyklowe pomylił.?

Śmigałem SW-T400 siedem sezonów i nigdy nie brakowało mi mocy...

Spójrzcie na doświadczonego skuterzystę - Navigatora: prawie całe życie na 250-tkach, ostatnio doszły dwie 300-tki i 400-tka której mimo wszystko chce się pozbyć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Różnica jest taka że Nawigator patrzy na spalanie i miejsce w schowku ....Misiek dlaczego pomylił kluby ???-przecież to skuter.....

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, SzymonSeptic napisał:

...Misiek dlaczego pomylił kluby ???-przecież to skuter.....

Chodzi mi o to ciśnienie na moc.?

Przecież w SW-T jej nie brakuje.!!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Misiek to jest normalny trend u osób co  jeszcze nie jeździły mocniejszymi sprzętami ( widzę to też u nas - chłopaki powsiadali na 1300cm a i tak nie jeżdżą szybciej niż na 650cm)

Jak się przekonają że skuter jest praktyczniejszy i mocy wystarcza ( fakt te 50KM to musi być ) to wrócą i nie będą zmieniać sprzętów co 2-3 sezony.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeżdżąc nim nie brakuje...Ale przesiadajac się z integry z fotela na fotel swt jest uczucie jakbys z seicento 900 wsiadł do Punto Abartha : )

Aaa i wcale nie mam ciśnienia na moc ; )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...