Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szukam kompana do oględzin skuta


SzymonSeptic

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • SzymonSeptic

    17

  • dziadzia

    11

  • MISIEK

    6

  • JER2Y

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze
28 minut temu, Kaktus napisał:

jesteś przekonany co do tego piaggio ? ponoć ten tmax jest do wzięcia, tak wiem ten tłumik leo vince trochę słaby :)

 Zdjęcie użytkownika Tmax Mania.

Łeee tam ,bambera jakaś .....Czarne pończochy do bialego skuta ??:)

Dalej bo sam mam jechać ??Po kogo być o 5tej rano ??:D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam po całodniowej przerwie :)

700km w dupie oglądałem moje 2 wymarzone Piaggio X10 500 i meeeegA rozczarowanie....,ale od początku.Wymysliłem sobie ,że jak uda mi się sprzedać moje X10 350 w odpowiedniej cenie to kupię sobie takie samo X10 tylko 500 ,bo myslałem ,że to dokładnie ten sam sprzęt tylko "Dużo mocniejszy"....a tu dupa wcale tak nie jest....

Wyjazd 5 rano z domu na drugi koniec  Warszawy,oględziny pięćsetki w kolorze brąz ,z zewnątrz jak to się mówi tragedii nie ma,po czym jazda próbna i myslę masakra jakas.Skuter po niezłym dzwonie czy co??Z zewnątrz nic na to nie wskazywało-delikatne obtarcia....Skuter trząsł się jak trusia przy prędkosciach do 60km/h pozniej ok.Podziekowałem sprzedającemu i pojechałem ogladac drugi egzemplarz pod warszawa w moim wymarzonym kolorze Bianco Perla....Ogledziny z zewnatrz--tragedii nie ma,ale w porownaniu do mojego ,którego sprzedałem parę dni temu to żenada jakas....ale co tam -jestem napalony chcę biała piecsetke....No to jazda probna,

I Co ?? Znowu to samo.....skuter trzesie sie jak trusia od 20-60km/h,sprzedajacy mowi mi że pewnie mało powietrza w kołach :)...Dzwonie do goscia co sprzedaje fabrycznie nowe X10 na allegro podpytac o co chodzi i mowi ,że to normalne(szok).Twierdzi ,że X10 500 jednocylindrowiec wpada w tak zwane turbulencje w tym zakresie predkosci i nie ma znaczenia czy skut po dzwonie czy nowy.Każdy tak trzęsie.Twierdzi ,że 350 jest wiele żwawsza z dołu niż 500 i nie ma tej dziwnej przypadlosci.Wiem już napewno ,że X10 500 nie kupię,-350 już miałem ,może cos innego..

Misiek twierdzi,że to dobry wybór...a co wy o tym myslicie??

Honda SW-T 400 Salon Polski ,Bezwypadek,1 własciciel ,przebieg jedynie 2700km,kupiony w maju 2013.Mam go zarezerwowanego,w sobotę jadę go odebrać..:)

Można powiedziec ,że nówka.Tutaj parę fotek

4001.jpg

4002.jpg

4003.jpg

4004.jpg

4005.jpg

4006.jpg

4007.jpg

4008.jpg

4009.jpg

40010.jpg

40011.jpg

Odnośnik do komentarza

Oceniłem wstępnie po opisie Szymona. Honda to Honda ! Nie ma lepszego silnika niż Silver Wing czy SW-T.

Teraz po fotkach widać, że to super stan ! Oby tak było po oględzinach i jeździe próbnej. Trzymam kciuki !OKK .

 

Odnośnik do komentarza

Z tym telepaniem Piaggio X10 500 to rzeczywiście norma. Ja mam Satelis 500 z tym samym silnikiem 500 Master i tak jest obroty 2,5-3 tyś, odkręcasz manetkę i drgawek dostaje, zwłaszcza gdy silnik zimny. No, w sumie jeden cylinder a w nim skacze tłok wielkości puszki farby. Ten typ tak ma i albo się to polubi albo 2 cylindry i spalanie większe i masa dużo większa. Coś za coś. Nie wiem jak pracuje silnik SYMa 600. Też tak trzęsie?

Ale fajnie, że napisałeś o swoich przejściach bo ja się podjarałem X10 500 i przyglądam się tym, o których pisałeś. Jest jeszcze w Rumii, czarny.

Napisz jak SW T-400 wypadła w konfrontacji z X10. Ciekaw jestem....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

benski z X10 350 byłem bardzo zadowolony jeśli chodzi o komfort jazdy ,naprawdę.Ale Piećsetki nie biorę w tym momencie wogóle pod uwagę.

Jak bedę miał Hondę na miejscu i troszkę pojezdze dam znać jak wypada w konfrontacji z X10.Jedno nie ulega wątpliwości:Jak dla mnie X10 to najładniejszy kanapowóz na rynku i tego mi najbardziej żal:)..Honda już taka ładna nie jest(jak dla mnie oczywiscie),ale mam nadzieję ,że nadrobi to walorami użytkowymi.

Odnośnik do komentarza

Witam miałem X-9 500 i tak samo jak piszesz wibracje były i będą w jednogarowej 5-setce.SW czy 400 czy 600 to już inna kultura pracy silnika bo jest dwa tłoczki .Obecnie mam SW-600 i jestem rad z wyboru

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, benski napisał:

Nie wiem jak pracuje silnik SYMa 600. Też tak trzęsie?

Tutaj masz notkę z mojej jazdy próbnej tym modelem: link

A w skrócie trzęsie okropnie przy 3-4 tys. obr, czyli przy każdnym przyśpieszaniu w warunkach miejskich, później już sama przyjemność :)

Ale jeden rusek tak pozmieniał rolki, że przestało się telepać, znajdziesz gdzieś w tej serii filmików: link.

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wróciłem z moim prezentem wielkanocnym.Ogólnie MASAKRA!!!!!Skuter jest jak NOWY.Przebieg 2700k,,ale jaky mi ktos powiedzial że ma 270km to bym uwierzył.Jak po niego wyjeżdzalem wiedziałem że będzie łądny ,ale nie spodziewałem się że będzie jak nówka

Ostatnio taką radochę miałem chyba jak wyjeżdzalem nowym Seicento z Salonu w 1999 roku :)

Sprzedający okazał się bardzo uczciwym i miłym człowiekiem.Kufer który został zakupiony w salonie z nowym skuterem leżał do dzis NOWY w kartonie z całym zestawem mocującym:).Oczywiscie oryginalne narzędzia,kluczyki,breloczki,książki serwisowe,faktura zakupu z Salonu Honda....

 

 

skut1.jpg

kufer.jpg

 

dokum.jpg

Odnośnik do komentarza

 To zajączek się w tym roku postarał ;) a tak poważnie gratuluję zakupu piękna sztuka i jak już kiedyś mówiłem raz Honda zawsze Honda.!OKK

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przyłączam się do gratulacji. Bardzo fajny egzemplarz trafiłeś i sądzę, że będziesz bardzo zadowolony z jazdy. Świetny prezent, a przy okazji życzę Wesołych Świąt (te chyba będą wesołe?) !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...