Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Montenegro, Wielka Majówka 2017


Jack

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jack

    23

  • ARTURRO 73

    5

  • Sobier

    4

  • SlawoyAMD

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Klubowicze
9 godzin temu, EndriuBis napisał:

No fajna wyprawa i fajny opis, ale faktycznie ten telefon Ci sam przestawia litery :)  no bo nie mogę się doczytać co ta ryba piła ?  Bo co wy piliście to było widać :D

 

Nie wiem co piła, ale każdy widzi, jak po tym wygląda :) Nawet mieliśmy chęć zjeść kawałek tego ludojada, ale nie chcieli sprzedać po kawałku.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam-wszystko prawda.

Nowo zapoznani ,międzynarodowi koledzy i koleżanki okazali się bardzo mili i gościnni - aż żal było wracać.

Tańcom i hulankom nie było końca , ale kiedyś baterie się kończą.

Ogólnie mówiąc - Czarnogóra zdobyta po raz kolejny w pięknym stylu. Dla tych co nigdy nie byli , polecam, ale z dokumentami. Bez dokumentów spokojnie dojedziecie do Chorwacji i granicy z Czarnogórą - dalej już sprawdzali.

Co do jazdy ,to dzień startowy był wyzwaniem. Wiało i lało przez  całą drogę-prawie 700 km - jechaliśmy 10 godzin do pierwszego noclegu.  Dalej już było fajnie i ciepło.

Winkielki jak zwykle piękne , nawet Hary je polubił  i na prawdę dawał radę- ukłony. Rekordy prędkości pobite- czekamy na foty, a ja z moją mową maszyną polubiliśmy się na całego. Początkowo myślałem, że chce mnie wysadzić z siodła ,ale jak konia trzeba ją , a przede wszystkim  siebie ułożyć. Teraz działamy jak jeden organizm.

Warto było jechać- a te ,dokumenty to na pewno mi żona schowała ,żebym szybciej wrócił :D:lol: .

Odnośnik do komentarza

To jeszcze dodam parę fotek ja:

za rok proponuję Petrovac przy plaży,z tym że trzeba rezerwować już w grudniu;)

 

 

 

IMG_20170502_124519997.jpg

IMG_20170502_182249590.jpg

IMG_20170502_182410947.jpg

IMG_20170502_184440974.jpg

IMG_20170502_184948063.jpg

IMG_20170502_185043508.jpg

IMG_20170502_185604094_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...