Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosna 2017 w Grupie Podlaskiej-Przebudzenie


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, jazbycho napisał:

Fakt. Można i tak pod warunkiem, że woda w Narwi nie będzie wysoka. Mój syn pytał czy "biegowiec" może się przyłączyć. Co wy na to?

Ja jeżdżę biegowcem od jakiegoś czasu... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mateo28

    22

  • jaro_4setka

    19

  • jazbycho

    18

  • putek

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

94132df151999931b7ac82b7f9ee9c8b.jpg
Podłe pogodynki się nie pomyliły.... Strach wyciągnąć burka spod koca, żeby się nie przeziębił, a co mówić o jego dosiadaniu...

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Bardzo chętnie skorzystał bym z okazji i wpadł na spota Podlaskiego lecz na chwilę obecną moja włoszka stoi na podnośniku i nie zapowiada się abym do 25.03. z niego zjechał  :unsure:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Bartheez5 napisał:

Bardzo chętnie skorzystał bym z okazji i wpadł na spota Podlaskiego lecz na chwilę obecną moja włoszka stoi na podnośniku i nie zapowiada się abym do 25.03. z niego zjechał  :unsure:

Gadaj z makim, może będzie jechał to zabierze Ciebie na plecaczka :)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Przed chwilą stałem przed blokiem i widziałem na Boboli kogoś na maxi. Czy ktoś z forum mieszka na Leśnej Dolinie?

Odnośnik do komentarza

Ja mieszkam na lesnej dolinie ale jestem na etapie poszukiwania czegos do kupienia, w zeszlym tygodniu sprzedalem moto poprzednie ;)

Odnośnik do komentarza

A już myślałem,że jakiś będzie okazja pojeździć razem. Może kiedyś spotkam tego kogoś, no i oczywiście czekam na twoje nowe 200

Odnośnik do komentarza

Proponowana godzina ustalona na okolice 13. Nikt nie protestował licznie więc pozostaje ;)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja będę chociaż jutro pracuje do 12-stej mogę się spóźnić kilka minut ale jak coś to dam znać

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

To się widzimy jutro. A jak tam kanapa opiekuna Makiego, założona na skuter czy jeszcze się szyje? A jak Białe Niedźwiedzie, przyjeżdżacie do Śledzi?

Odnośnik do komentarza

Po rozmowie telefonicznej dowiedziałem się że Suwałki jadą, spotykamy się około 13 na parkingu przy ogrodzeniu pałacu Branickich, od legionowej 

Odnośnik do komentarza

My już w trakcie zbiórki, kończymy kawkę i wylatujemy ;)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No niestety nie dołączę  do was.Trochę  sie przeziebilem a licznik na  dworze pokazuje tylko 5 st.c . Pewnie nastepnym razem coś wykombinujemy.  Pozdrawiam i spokojnego  kulania. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...