Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosna 2017 w Grupie Podlaskiej-Przebudzenie


Mateo28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie

Od samego początku na powitanie nawołuję do wszystkich wspaniałych braci wielbiących skutery: Burgmaniacy podlaskiego powstańcie ze snu zimowego, bo to już wiosny czas!!!! 

Z uwagi na fakt iż moja osobista sytuacja się nieco zmieniła i dane było mi powrócić wyjątkowo sprawnie do kraju proponuję pospolite ruszenie w Grupie Podlaskiej. Po ostatnich obserwacjach, postanowiłem założyć oddzielny temat aby tu na świeżo przywitać wszystkich śpiących (mniej lub bardziej) i zaprosić do wszelkiej maści wspólnej aktywności i integracji:)

Aby nie być gołosłownym i przywitać sezon 2017 małym, wspólnym spontanem moja propozycja jest następująca:

 :) Wychodząc naprzeciw faktu. iż tym możemy ułatwić życie większej liczbie braci Burgmanijnej, proponuje spotkanie w malowniczej stolicy naszej grupy Białymstoku :) przy placu Jana Pawła II nieopodal pałacu Branickich (wjazd od ul. Legionowej zatoka parkingowa) w sobotę 18 marca Roku Pańskiego 2017 w okolicy godziny 13 (celowo napisałem "w okolicy" bo spotkanie klubowe to nie ślub czy komunia, na gwizdek nie trzeba się meldować ;) )

Podczas spotkania chciałbym omówić z aktywną częścią grupy kilka kwestii organizacyjnych (stąd spotkanie jest dosyć istotne) miedzy innymi temat założeń grupy, planów udziału w imprezach umieszczonych w kalendarzu Burgmanii jak i kilka kwestii formalnych (stricte urzędowych). Tutaj mam oczywiście ogromną prośbę do wszystkich aby poniżej w odpowiedziach zasygnalizowali chęć/swoja gotowość do przybycia na takowy spot alternatywnie dali znać o swoim istnieniu aczkolwiek braku możliwości na przybycie niezależnie od powodu. Oczywistym jest że fajnie byłoby gdzieś się kulnąć razem (a przy okazji przycupnąć gdzieś za wspólną strawą i zacnym popitkiem) stąd przy okazji temat kierunku/miejsc jest wciąż otwarty także demokratycznym sposobem chciałbym aby każdy zaistniał kreatywnością i podrzucił pomysł na co ciekawego możemy zmarnować wspólnie troszkę czasu w Białymstoku :D:D:D 

Wszelkiej maści brać maxiskuterowa która zboczyła z właściwej drogi w swoich upodobaniach, a funkcjonuje wciąż na forum również jest jak najbardziej mile widziana i pożądana (bez skojarzeń ;) )

Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane ;) budzimy się bracia, budzimy!!!!!!!!!

Zapraszam do aktywności poniżej ;):) 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Mateo28

    22

  • jaro_4setka

    19

  • jazbycho

    18

  • putek

    16

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Administrator

Mateo28, bardzo się cieszę, że nawołujesz do aktywności w regionie, który kiedyś tętnił życiem a chwilowo zapadł w głębszy sen :)  Podlaskie pobudka! :group: !scooter

Przypominam także o naszym corocznym Święcie na które serdecznie zapraszamy !OKK -> *Zlot Burgmania 2017*.

Będzie też okazja do spotkania w Suwałkach ale o tym niebawem w dziale Imprezy - Podróże

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, MariuszBurgi napisał:

Przypominam także o naszym corocznym Święcie na które serdecznie zapraszamy !OKK -> *Zlot Burgmania 2017*.

Nie trzeba zapraszać. Cały domek M10 już jest wypełniony po sam dach :) osobi z podlasia i jedną osobą z W-M. Ale dziękujemy. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Mateo28 napisał:

Witam wszystkich serdecznie

Od samego początku na powitanie nawołuję do wszystkich wspaniałych braci wielbiących skutery: Burgmaniacy podlaskiego powstańcie ze snu zimowego, bo to już wiosny czas!!!! 

Z uwagi na fakt iż moja osobista sytuacja się nieco zmieniła i dane było mi powrócić wyjątkowo sprawnie do kraju proponuję pospolite ruszenie w Grupie Podlaskiej. Po ostatnich obserwacjach, postanowiłem założyć oddzielny temat aby tu na świeżo przywitać wszystkich śpiących (mniej lub bardziej) i zaprosić do wszelkiej maści wspólnej aktywności i integracji:)

Aby nie być gołosłownym i przywitać sezon 2017 małym, wspólnym spontanem moja propozycja jest następująca:

 :) Wychodząc naprzeciw faktu. iż tym możemy ułatwić życie większej liczbie braci Burgmanijnej, proponuje spotkanie w malowniczej stolicy naszej grupy Białymstoku :) przy placu Jana Pawła II nieopodal pałacu Branickich (wjazd od ul. Legionowej zatoka parkingowa) w sobotę 18 marca Roku Pańskiego 2017 w okolicy godziny 13 (celowo napisałem "w okolicy" bo spotkanie klubowe to nie ślub czy komunia, na gwizdek nie trzeba się meldować ;) )

Podczas spotkania chciałbym omówić z aktywną częścią grupy kilka kwestii organizacyjnych (stąd spotkanie jest dosyć istotne) miedzy innymi temat założeń grupy, planów udziału w imprezach umieszczonych w kalendarzu Burgmanii jak i kilka kwestii formalnych (stricte urzędowych). Tutaj mam oczywiście ogromną prośbę do wszystkich aby poniżej w odpowiedziach zasygnalizowali chęć/swoja gotowość do przybycia na takowy spot alternatywnie dali znać o swoim istnieniu aczkolwiek braku możliwości na przybycie niezależnie od powodu. Oczywistym jest że fajnie byłoby gdzieś się kulnąć razem (a przy okazji przycupnąć gdzieś za wspólną strawą i zacnym popitkiem) stąd przy okazji temat kierunku/miejsc jest wciąż otwarty także demokratycznym sposobem chciałbym aby każdy zaistniał kreatywnością i podrzucił pomysł na co ciekawego możemy zmarnować wspólnie troszkę czasu w Białymstoku :D:D:D 

Wszelkiej maści brać maxiskuterowa która zboczyła z właściwej drogi w swoich upodobaniach, a funkcjonuje wciąż na forum również jest jak najbardziej mile widziana i pożądana (bez skojarzeń ;) )

Wszelkie sugestie i uwagi mile widziane ;) budzimy się bracia, budzimy!!!!!!!!!

Zapraszam do aktywności poniżej ;):) 

Mateusz, ze mną nie ma problemu, tylko oglądałem teraz pogodę, w sobotę 4 stopnie i deszcz, a nawet może śnieg spaść, a więc nie wiem, czy będzie chciało Ci się skutek jechać... 

Odnośnik do komentarza

Pomysł żeby się wybrać do Białegostoku super ,ale faktycznie pogoda nie za bardzo .Może lepiej przełożyć na 25 marca ? 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli 25.03 to chętnie  się z wami zobaczę,  chyba że  kanapa od moto będzie się szyła. 

Będę  obserwował  temat.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Witam. Chętnie bym stawił się na spotkanie 18-go ale pracuję do 15. Bardziej mi odpowiada termin 25.03 no i pogoda może bardziej dopisze.

Odnośnik do komentarza

18-super, może troche  zimno.

.Ale za trzy tygodnie- jak damy po spontanach to cho, cho !!! - a nawet ho ,hooo !!!

Na majówke trzeba jechać , a nie o pieszych wycieczkach gadać.

Odnośnik do komentarza

Artur do majówki jeszcze 6 tygodni ale i w międzyczasie też można się przewietrzyć. Odnośnie spotkania to ja jestem otwarty na wszystkie terminy i na 99% pewnie się pojawię. Artur nie krzycz tak ho,hoo,hooo bo jeszcze mikołaja przebudzisz i zamiast na 200 latać będziemy latać ale z łopatami do śniegu i na Wielkanoc lepić zajączki:)

Odnośnik do komentarza

Kochani!!! 

Rozumiem wasze obawy pogodowe i przyznam szczerze że mnie również nie specjalnie cieszą obecne prognozy pogodowe jednakże ustalając termin na 18 żyłem z nadzieją że, przydmucha do nas odrobinę ciepłego powietrza z zachodu (w sobotę 11/03/17 pędząc przez Belgię i Holandię temperatura w godzinach nocnych przy prędkości 130km/h nie spadała poniżej 12 stopni Celcjusza) Stąd żyłem z nadzieją że pogoda nas w tym temacie zaskoczy aczkolwiek jestem jak najbardziej za tym by spotkanie przełożyć z uwagi na możliwość wystąpienia opadów (o ile jazdę przy temperaturze 5 stopni można przeżyć całkiem znośnie o tyle 5 stopni i deszcz może już nie być takie znośne). 

Idąc za głosem ludu (demokratycznej większości) umawiamy się na sobotę 25 w miejsce obecnych ustaleń.

Osobiście zaś przyznam szczerze że jeśli ktoś będzie urządzał jakieś kulanko 2oo w ten weekend można spotkać się tak mniej oficjalnie (osobiście wciąż tli się we mnie nadzieja że deszczu nie będzie :D )

Jaro_4setka mnie niewiele zjawisk atmosferycznych jest w stanie powstrzymać aczkolwiek ten śnieg to już było by coś :D;)B) 

Odnośnik do komentarza

25.03 wpisany do kalendarza. :)

W najbliższy zielony weekend pogoda nie zapowiada się dobrze więc raczej uroczyście obejdę dzień swojego patrona św. Patryka :)

 

 

Odnośnik do komentarza

W związku z faktem, że większości pasuje termin 25 to może jakieś propozycje gdzie by się przejechać, coś zobaczyć? Mamy jescze parę dni do namysłów. Z kilku propozycji ułożymy fajną trasę.:gossip:

Odnośnik do komentarza

To może zobaczymy czy żubry biegają w parach, wypad do Białowieży, po drodze Hajnówka,Bielsk Podlaski i kilka malowniczych miejscowości gdzie zaprowadzi nas Artur albo my go wyciągniemy z domu:)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, marig napisał:

Jarek ja mieszkam w wiosce Dojlidy :). Białowieża mi osobiście pasuje.

Wydaje mi się, że Białowieża za daleko,chłopaki zrobią 100 km,plus 90 do Białowieży, to będą musieli trzasnąć 400 km w jeden dzień, może Supraśl, ewentualnie Tykocin, można do Tykocina polecieć tą drogą co testowaliśmy bmw,pusto,i dużo zakrętów..

Odnośnik do komentarza

Tykocin też fajne miejsce a na obiad do Knyszyna na kugle (knajpka po kuchennych rewolucjach Magdy Gessler) podobno jedzenie smaczne zaznaczam podobno, osobiście jeszcze tam nie byłem.

Odnośnik do komentarza

Białowieża to chyba nie są bliskie okolice Białegostoku ??   Supraśl,Śliwno , opcjonalnie Tykocin czy coś w tym stylu myślę że było by okej....

ps. ja niestety 25 pracuję,ale trzymam kciuki :)

 

Odnośnik do komentarza

Macie rację na Białowieże to jeszcze za wcześnie za krótki dzionek i jeszcze pogoda nie najlepsza jestem za opcją kierunek na Tykocin ewentualnie możemy jeszcze wpaść na chwilkę do Pętowa sprawdzić czy już jest wiosna. Trasa w obie strony ok 70km trochę się przewietrzymy i zostanie czas na pogaduchy

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, jazbycho napisał:

Kładka w Śliwnie też fajne miejsce ale droga paskudna (chyba, że ścieżką rowerową).

Można pojechać od strony drogi na wys-maz.

Odnośnik do komentarza

Fakt. Można i tak pod warunkiem, że woda w Narwi nie będzie wysoka. Mój syn pytał czy "biegowiec" może się przyłączyć. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...