Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
14 godzin temu, ArtCho napisał:

Nie ma konstruktywnych kontrpropozycji... Ruszam o 11.20 z 123 w Lubieszynie. Do NRD. Nie wiem jeszcze gdzie, bo to będzie zależało od aury. Jak będzie bardzo zimno, to wracam po godzinie. A jak nie, to 2-3. Biorę herbatę w termosie i w planie ok. 150 km.

Artur jednak rezygnuje chyba jednak nie jestem już twardzielem, u mnie jest nadal biało.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

OK, dzięki za info. Zwłaszcza, że postanowiłem przesunąć wyjazd o pół godziny. Zaspałem...

Panowie, nie rozpatrujmy tego w kategoriach "twardzielstwa". Sam nie wiem ile wytrzymam :) Po prostu mam nieodpartą chęć się przejechać. I ojazję: Iwona wyjechała, jest słoneczko. Czegoż więcej trzeba?

Odnośnik do komentarza

Arturze ... dalsze Twoje takie postępowanie będzie skutkowało nadaniem zaszczytnego tytułu: PIERWSZY TWARDZIEL GZ ... :)

Udanej polatanki życzę ... a tak na marginesie ... też mam ochotę na krótki przedmuch tłumika ale nie wiem co wybrać ... przedmuch tłumika czy grabienie liści w ogrodzie ... grabienie liści w ogrodzie czy przedmuch tłumika ... przedmuch tłumika czy grabienie liści w ogrodzie ... aż głowica mi paruje ... !placz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
4 godziny temu, Elvis napisał:

Arturze ... dalsze Twoje takie postępowanie będzie skutkowało nadaniem zaszczytnego tytułu: PIERWSZY TWARDZIEL GZ ... :)

Udanej polatanki życzę ... a tak na marginesie ... też mam ochotę na krótki przedmuch tłumika ale nie wiem co wybrać ... przedmuch tłumika czy grabienie liści w ogrodzie ... grabienie liści w ogrodzie czy przedmuch tłumika ... przedmuch tłumika czy grabienie liści w ogrodzie ... aż głowica mi paruje ... !placz

Wybierz grabienie.      hi hi...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Aaa widzisz! Ja liście w ogródku zgrabilem wczoraj. Poza tym trochę innych wycinek. Razem 6 worków wywiozłem.

A co do przejażdżki. Już jestem nazad. Prawie 200 km nawinięte, nieco ponad 3 godzinki, wypity termosik gorącej herbatki.

W sumie marzły tylko dłonie, mimo zimowych rękawic z dodatkową wkładką. Reszta organizmu na cebulkę.

Najgorsze były odcinki leśne o mokrej nawierzchni. Trochę się bałem poślizgu.

A to kilka zdjęć. W sumie było przepięknie! :)

3d373765dfbf507de0fd8e9556054c2e.jpg

Przed Prenzlau była ciekawa mgła.
e810b240dd8020f17ec82440afa82678.jpg

ebcc224983a8bcd1d37a88a87a013c9d.jpg

5644dc6cc14850523ff7d833c9347342.jpg

f9f922e984c6a8187a630d54047f5350.jpg

cc68c1d08fea1e3dc7dc8988f65796ae.jpg

47c790ff629c58831b3001bfe94d425d.jpg

02d6b4643f0d1ba86d58cb45fee82da6.jpg


Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, ArtCho napisał:

 


 



5644dc6cc14850523ff7d833c9347342.jpg



 

Artur, nawet łabędzie nie mogły patrzeć na tą ekstremalną przejażdżkę :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dla ocieplenia klimatu i wspomnienia tegorocznych wyjazdów, nieco filmów w pigułce... Oj działo się i prawie 12K nawinięte na koła. Plus filmy Robssona :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
16 godzin temu, Burgerman napisał:

Artur, dawaj zdjęcia skutera na tle liści na konkurs skuter miesiąca.

Fajne klimatyczne fotki i super przejażdżka. 

A Radek o które chodzi? są dwa, pierwsze na tle kościółka (szkoda że nie wiele widać skuta - mój faworyt) drugie z ławeczkę i tu brakuje trochę skutera. Ostatnie zdjęcie na tle drzew też jest fajne i tu można by się pokusić o propozycję zdjęcia miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Dnia 11.11.2016 o 22:00, ArtCho napisał:

Bigu, czy w Niemczech obowiązek opon zimowych dotyczy również motocykli? To tzw. OO :)

Tak, ten przepis dotyczy również moto.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki Robert!

Czyli złe wieści dla mnie, dobre dla tych, co nie lubią jeździć po NRD :D Do wiosny keine Dojczlandy...

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie jest taki przepis, ałe na ile "teoretycznie"? Nie wiem :) .  Nie słyszałem jeszcze o żadnym kierowniku jednośladu, który miał z tego powodu problemy...

PS. Ale z drugiej strony, zwykłą kontrolę na jednośladzie (nie kontrolę prędkości) miałem w Berlinie ostatni raz kilka lat temu Morphousem.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, bilety napisał:

A Radek o które chodzi? są dwa, pierwsze na tle kościółka (szkoda że nie wiele widać skuta - mój faworyt) drugie z ławeczkę i tu brakuje trochę skutera. Ostatnie zdjęcie na tle drzew też jest fajne i tu można by się pokusić o propozycję zdjęcia miesiąca.

Dla mnie wszystkie trzy zdjęcia mają klimat i wszystkie wstawiłbym na konkurs.

Mój faworyt to kościół, kupka liści i Zacna :D 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za uznanie.

Nie będę wystawiał zdjęć, żeby nie robić wewnętrznej konkurencji Robssonowi i Elvisowi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
2 godziny temu, ArtCho napisał:

Dziękuję za uznanie. emoji2.pngemoji106.png

Nie będę wystawiał zdjęć, żeby nie robić wewnętrznej konkurencji Robssonowi i Elvisowi.

Artur niech wygra lepszy. hi hi..

Odnośnik do komentarza
Dnia 15.11.2016 o 14:33, ArtCho napisał:

Dziękuję za uznanie. emoji2.pngemoji106.png

Nie będę wystawiał zdjęć, żeby nie robić wewnętrznej konkurencji Robssonowi i Elvisowi.

Artur, nie będzie widać pęknięć i zadrapań, nie pękaj tylko stawaj do konkursu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...