Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Przez gości i nockę nie mogłem z Wami posiedzieć :( Marek i jego wodny Burek :D Normalnie mi zimno na sam widok. Zazdraszczam spotkania.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Robsson napisał:

Było super mimo tego, że był Czemil - dzięki za super spocik:)

Wydaje się wykształcony facet a tu jak zwykle zabłyśnął. Dobre chociaż to, że zdjęcia robi

Co jak co, ale przyjemnie było. Dzięki koledzy za spotkanie.

 

Odnośnik do komentarza

e004a2c47370f3283b6b37196c8cd70d.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Pozdrowienia z Nowego Warpna

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

3f6a377e1e28f2ae7d820b9fbe8ddb94.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
20 godzin temu, czemil napisał:

Wydaje się wykształcony facet a tu jak zwykle zabłyśnął. Dobre chociaż to, że zdjęcia robi

Co jak co, ale przyjemnie było. Dzięki koledzy za spotkanie.

 

Pewnie, że było przyjemnie (jak zawsze zresztą) i oby częściej :rolleyes: Oczywiście z Tobą w roli głównej . 

Dla mniej wtajemniczonych - nasze rozmowy często bywają intrygujące a osoba czytająca może opacznie zrozumieć nasze wypowiedzi.

Spot był bardzo udany i frekwencja imponująca 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No w sumie zmienili w wyglądzie zacznie więcej, niż w przypadku 650-ki... Design na plus i do tego LEDy w oświetleniu. Niepokoi mnie tylko silnik. Czy zostawili go bez zmian z poprzedniej wersji, bo dla mnie kultura jego pracy była raczej taka sobie w porównaniu np. z Kymco Xciting 400i...

PS - zegary też fajne...

110816-2017-suzuki-burgman-400-AN400AL8_

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
12 minut temu, SlawoyAMD napisał:

Niepokoi mnie tylko silnik. Czy zostawili go bez zmian z poprzedniej wersji, bo dla mnie kultura jego pracy była raczej taka sobie w porównaniu np. z Kymco Xciting 400i...

Tutaj pełne preview. Zmienili parametry napędu, prawdopodobnie będzie znacznie szybciej startował, niż poprzednik, poprawili charakterystykę krzywej momentu obrotowego poprzez zmianę układu dolotowego i wtryskowego pod EURO4. Wibracje pewnikiem będą mniejsze. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Krisso, miejmy nadzieję :)

Ja dziś przy lekkiej poprawie aury, odwiedziłem skuta w drewutni i postanowiłem ją wysprzątać. Dywan wytrzepany, Kymkacz przestawiony na stopki, ale jeszcze akumulatora na zimę nie wyciągnąłem, bo może na Motołaje jeszcze uda się wyjechać (jeśli nie będę w pracy i nie będzie lało, jak teraz codziennie). Ogólnie odczuwam głód jazdy 2oo i opieram to dziś na 6-paku zimnego Lecha :huh:

 

IMG_20161108_142848.jpg

Odnośnik do komentarza

Koledzy z GZ ?"

Mam pytanko ? ma ktoś na zbyciu niesprawny akumulator ? potrzebny na wymianę, szkoda mi mojego, bo jeszcze trochę zipie a potrzebuję na zakup nowego. Pozdrawiam 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
39 minut temu, kunisz napisał:

Koledzy z GZ ?"

Mam pytanko ? ma ktoś na zbyciu niesprawny akumulator ? potrzebny na wymianę, szkoda mi mojego, bo jeszcze trochę zipie a potrzebuję na zakup nowego. Pozdrawiam 

 

 

Rysiu kup z Alledrogo nikt nie pyta o stary aku.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, bilety napisał:

Rysiu kup z Alledrogo nikt nie pyta o stary aku.

Dzięki Marek, tak wiem, ale już kupiłem i zobowiązałem się do zwrotu starego, bo stary i tak do niczego mi się nie nada ,albo dopłata 30 pln, dlatego na Allegro masz wliczone to w cenę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz, kunisz napisał:

Dzięki Marek, tak wiem, ale już kupiłem i zobowiązałem się do zwrotu starego, bo stary i tak do niczego mi się nie nada ,albo dopłata 30 pln, dlatego na Allegro masz wliczone to w cenę.

Nawet jak doliczają to i tak z przesyłem jest taniej

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kunisz napisał:

Koledzy z GZ ?"

Mam pytanko ? ma ktoś na zbyciu niesprawny akumulator ? potrzebny na wymianę, szkoda mi mojego, bo jeszcze trochę zipie a potrzebuję na zakup nowego. Pozdrawiam 

 

 

ja mam, leży w piwnicy i zajmuje miejsce :)

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, burgifan napisał:

Nowy piękny Burek 400 2017 !

Coś mi się zdaje że bagażnik się skurczył, ten drugi kask taki "na sztukę', jak jajko z NRD110816-2017-suzuki-burgman-400-AN400AL8_under_seat_storage.jpg

aby do wiosny...

110816-2017-suzuki-burgman-400-AN400AL8_Action17-583x388.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

IMG_4063.thumb.PNG.233b17bd872b775a5288a

W sobotę ma być ładnie. Ale zimno. W piątek tez, wiec jest szansa, że drogi będą suche.

Mam chęć na 3-4 godzinki jazdy, z przerwami na ciepła kawę i kebab. NRD. Jak zwykle. :)

Wyjazd koło 11. Szczegóły wkrótce. Zapraszam chętnych :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...