Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
No tak ale zobacz jak ja mam do nich daleko ... stanowczo za daleko ...


Elvis, weź... tabletkę i dołącz do nas!

Odnośnik do komentarza

Elvis ma rację powinni pozamykać granicę od 2 tygodni w swinoujsciu nic innego nie słychać tylko szprechanie wszędzie Niemcy masakra

Wysłane z mojego Lenovo TB3-730X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, kunisz napisał:

Dzięki Marek, tak wiem, ale już kupiłem i zobowiązałem się do zwrotu starego, bo stary i tak do niczego mi się nie nada ,albo dopłata 30 pln, dlatego na Allegro masz wliczone to w cenę.

Wiesz co? Jak ja kupywałem w zeszłym roku to sprzedawca powiedział że do motocyklowych nie ma dopłaty i nie mószę zwracać starego, trochę mnie to zdziwiło bo to sprawa sprzedawcy jak nie to nie kłócić się nie będę he he, a faktycznie to nie wiem jak jest z motocyklowymi, policzył mi normalną cenę.

22 godziny temu, kunisz napisał:

 

22 godziny temu, kunisz napisał:
22 godziny temu, kunisz napisał:
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Elvis ma rację powinni pozamykać granicę od 2 tygodni w swinoujsciu nic innego nie słychać tylko szprechanie wszędzie Niemcy masakra

Wysłane z mojego Lenovo TB3-730X przy użyciu Tapatalka





Hehe. Zrób prawko, przejedź się z nami i będziesz inaczej szprechał! :D
Odnośnik do komentarza
Elvis ma rację powinni pozamykać granicę od 2 tygodni w swinoujsciu nic innego nie słychać tylko szprechanie wszędzie Niemcy masakra

Chociaż raz ktoś mi przyznaje rację ... dzięki Grzesiu ... a tay na marginesie to przecież wiecie że w przypadku nrd to ja mam zawsze +50 km ... czyli porażka ...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chociaż raz ktoś mi przyznaje rację ... dzięki Grzesiu ... a tay na marginesie to przecież wiecie że w przypadku nrd to ja mam zawsze +50 km ... czyli porażka ...


To może jakaś propozycja alternatywna zamiast narzekać?
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ArtCho napisał:

Elvis, weź... tabletkę i dołącz do nas!

... z tej strony nie znałem Ciebie ... qurcze, zaskoczyłeś mnie ... a raczej ja się zdziwiłem ... i to bardzo ...

 

54 minuty temu, ArtCho napisał:

To może jakaś propozycja alternatywna zamiast narzekać? emoji12.png

 

Arturze ... ja nie narzekam ... a jeśli idzie o alternatywę to przedstawiłem w ubiegłym sezonie kilka propozycji tras i wypadów na wschód ale pozostały bez echa ... udanego wypadu życzę ... :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
35 minut temu, Gregor998 napisał:

Nowe Warpno lub Trzebież emoji12.pngemoji12.pngemoji12.pngemoji12.png

Wysłane z mojego Lenovo TB3-730X przy użyciu Tapatalka
 

Tam na tej drodze do NW już chyba są koleiny od Waszych skuterków! ;):D 

 

3 minuty temu, Elvis napisał:

... z tej strony nie znałem Ciebie ... qurcze, zaskoczyłeś mnie ... a raczej ja się zdziwiłem ... i to bardzo ...

 

Arturze ... ja nie narzekam ... a jeśli idzie o alternatywę to przedstawiłem w ubiegłym sezonie kilka propozycji tras i wypadów na wschód ale pozostały bez echa ... udanego wypadu życzę ... :)

Co do reklamy leku: Przesilenie listopadowe... Myślę, że jest jeden z lepszych pomysłów w necie. Ta reklama. No przyznasz, że fajna!

 

A co do alternatywy mówię serio: jak w najbliższą sobotę chcesz się przejechać, to możemy się zgrać. Jak pisałem - 3-4 godzinki. Moje 3-4 godzinki (ale błagam: nie do Nowego Warpna, ani w stronę Wolina czy Międzyzdrojów (no, chyba, że bocznymi drogami, a nie S3). Zwłaszcza jak po drodze da się napić gorącej herbaty, albo coś zjeść (z tym było słabo). OK, można zabrać termos.

PS

Musiałbym mieć łeb jak wiadro, żeby pamiętać wszystkie propozycje tras. Jak Ci się nie chce pisać, to daj choć linka. Ale obiecuję, że przejrzę, jeśli chcesz w sobotę dołączyć do mnie. Bo jeśli nie, to NRD (się zrymowało :D ) Jak wiesz, ostatnio z chłopakami zrobiliśmy rundkę po obrzeżach pojezierza drawskiego, ale nie dojechaliśmy do Stargardu - plan był zbyt ambitny... To co? Jedziemy razem? W czwartek i piątek sucho i mroźno, więc wysuszy drogi. A w sobotę słoneczko. :) 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
1 godzinę temu, ArtCho napisał:

Tam na tej drodze do NW już chyba są koleiny od Waszych skuterków! ;):D 

 

Co do reklamy leku: Przesilenie listopadowe... Myślę, że jest jeden z lepszych pomysłów w necie. Ta reklama. No przyznasz, że fajna!

 

A co do alternatywy mówię serio: jak w najbliższą sobotę chcesz się przejechać, to możemy się zgrać. Jak pisałem - 3-4 godzinki. Moje 3-4 godzinki (ale błagam: nie do Nowego Warpna, ani w stronę Wolina czy Międzyzdrojów (no, chyba, że bocznymi drogami, a nie S3). Zwłaszcza jak po drodze da się napić gorącej herbaty, albo coś zjeść (z tym było słabo). OK, można zabrać termos.

PS

Musiałbym mieć łeb jak wiadro, żeby pamiętać wszystkie propozycje tras. Jak Ci się nie chce pisać, to daj choć linka. Ale obiecuję, że przejrzę, jeśli chcesz w sobotę dołączyć do mnie. Bo jeśli nie, to NRD (się zrymowało :D ) Jak wiesz, ostatnio z chłopakami zrobiliśmy rundkę po obrzeżach pojezierza drawskiego, ale nie dojechaliśmy do Stargardu - plan był zbyt ambitny... To co? Jedziemy razem? W czwartek i piątek sucho i mroźno, więc wysuszy drogi. A w sobotę słoneczko. :) 

Przyglądam się co się wykluje, nie wykluczam kulanki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie upieram się na NRD, choć tam bym najchętniej pojechał. Każda dobra propozycja będzie mile przyjęta (byle nie po wertepach i autostradach/drogach ekspresowych).

Odnośnik do komentarza

Jestem na tak tylko że jestem uzależniony od Marcina Vstoma kiedy  będzie miał czas na oględziny mojej (chyba) nowej maszynki :) ale obserwuję temat i faktyczni nie musi to być DDR :) się dostosuje się 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, ArtCho napisał:

Marek, a może masz jakiś pomysł?

Ja mam masę pomysłów tylko czy pogoda dopisze jedźmy sobie fotkę strzelić na Górze Czcibora. Trasa fajna Elvis będzie miał bliżej i wściekli mogą jechać i jest się gdzie herbaty napić. Wilki syte i owca cała :)Jazda przez Gryfino powrót Myślibórz Pyżyce

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
14 minut temu, marekb9t napisał:

Ja mam masę pomysłów tylko czy pogoda dopisze jedźmy sobie fotkę strzelić na Górze Czcibora. Trasa fajna Elvis będzie miał bliżej i wściekli mogą jechać i jest się gdzie herbaty napić. Wilki syte i owca cała :)Jazda przez Gryfino powrót Myślibórz Pyżyce

Ok. 250km - za dużo chyba jak na tę porę roku i zaplanowany czas. Średnio na taką wycieczkę liczę 50 km/h, a więc 5 godzin. Myślałem o 3-4... Ale może się mylę?

Będzie ktoś dziś pod Pleciugą?

Odnośnik do komentarza

Ja już po paradzie nawiniete 50km,ciepło nie było.

url=https://naforum.zapodaj.net/ff2261d0b9b1.jpg.html]ff2261d0b9b1.jpg[/url]

 

Ja już po paradzie, nawinięte 50km, ciepło nie było.

[url=https://naforum.zapodaj.net/ff2261d0b9b1.jpg.html]ff2261d0b9b1.jpg[/url]

[url=https://naforum.zapodaj.net/4b51ce44a6d1.jpg.html]4b51ce44a6d1.jpg[/url]

P.S: trochę namieszałem, proszę moda o edycję mojego wpisu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ma konstruktywnych kontrpropozycji... Ruszam o 11.20 z 123 w Lubieszynie. Do NRD. Nie wiem jeszcze gdzie, bo to będzie zależało od aury. Jak będzie bardzo zimno, to wracam po godzinie. A jak nie, to 2-3. Biorę herbatę w termosie i w planie ok. 150 km.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...