Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sezon i po sezonie jak widać


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • janr

    18

  • mkapilkr

    12

  • sylwek5392

    12

  • EndriuBis

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A tam wymarlo. Moze niech kazdy napisze co robi przy swoim sprzecie lub jakie plany wymiany aby sprzet byl jak najlepszy

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ja dokupiłem deflektor zmieniłem olej akumulator już wyjęty jeszcze paliwa do oporu pod korek wlać. A i płyn hamulcowy zmienię. No i pewnie jeszcze znajdzie się coś do zrobienia.

Odnośnik do komentarza

Ja na razie mam już za sobą 
- wymianę łożysk główki ramy 
- sprawdzenie zaworów

- wymiana gumek szyby (Tylko chyba źle to złożyłem bo gumki mają przejść przesz szybę potem w szybę ta tulejka i dopiero dokręcamy)

Jeszce wymiana łożysk w napędzie :)

Odnośnik do komentarza

Marcin, Ty to wszystko robisz dla nowego właściciela :) miałeś chyba zmieniać sprzęt ?

Cytuj

- wymiana gumek szyby (Tylko chyba źle to złożyłem bo gumki mają przejść przesz szybę potem w szybę ta tulejka i dopiero dokręcamy)

Gumki mają przejść prze szybę ?? Ja mam wprawdzie K4, ale nie sądzę aby u Ciebie było inaczej. U mnie gumki wchodzą w czaszę, a szyba przykręcona jest śrubkami. Fakt że w szybie są wielkie dziury, ale u mnie tak było od początku. No ale nie mam Burgmana od nowości, więc na 100 % nie jestem pewny.

Odnośnik do komentarza

Dokladnie ale w szybe wchodza jeszcze tulejki metalowe. Odpowiadajace szerokości szyby

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

A co do sprzedaży - nie było chętnych więc zostaje.
:)

Burgman 400 to całkiem wdzięczny osiołek P:)
A i pokaż mi 400cc co pali tak mało. 
 

Odnośnik do komentarza

Już prawie prawie byłem posiadacem Itegry
Ale niestety Integra to nie motocykl ni skuter a szarpie tym jak cholera (moje odczucia Nie chcę urazić kierowników Integry)

Poluje na SW-T 600
 

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, mkapilkr napisał:

Poluje na SW-T 600

Poluj , poluj, ale jak czasem jeździsz z żoną to proponuje Ci aby się i ona przymierzyła do Hondy - po przesiadce z Burgmana czasem może się jej nie spodobać :) u mnie tak było. A co do K7 - rób tylko dobrze. Jak do wiosny mój silnik nie przestanie dymić :( (czytaj: brać oleju) to się będę zastanawiał nad zmianą, a  na B 650 chyba nie uzbieram :( 

Odnośnik do komentarza

Dziś zabrałem się za wymianę łożysk w sprzęgle 
Zeszło się bo jednaj wyjęcie ich nie jest takie proste. Przy okazji to z uszczelniaczem chyba kupie tylko w SUZUKI. Ale co jak co Mieszkam w krainie łożysk płynących więc wpierw postaram się załatwić z FŁT 
Zobaczcie jak wygląda płaszczyzna talerza sprzęgła po przebiegu zaledwie 10 000 km . (Wstyd dla SUZUKI)
Mam pytanko 
Myślicie  że do smarowania sprzęgła mogę użyć MOBILUX EP 2 http://thelubricantstore.com/mobilux-ep-2-pail.html Akurat taki mam . 
Jak nie to jaki kupić ?
 

Gmail.zip

20161216_190109.jpg

20161216_190120.jpg

20161216_190538.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

>>> Zobaczcie jak wygląda płaszczyzna talerza sprzęgła po przebiegu zaledwie 10 000 km . (Wstyd dla SUZUKI)

A tak to właśnie wygląda gdy zamiast jeździć z wyczuciem to kręcisz manetką 0-1 :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...