Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sezon i po sezonie jak widać


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • janr

    18

  • mkapilkr

    12

  • sylwek5392

    12

  • EndriuBis

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

30 minut temu, mkapilkr napisał:

SUPER 
WYJEŻDZAJĄC Z JANOWA W STONE NISKA JEST ZAJAZD W PIKULE CHYBA 
I TAM JEST SPOKO MIEJSCE NA GRILL OGNISKO ITP 

Myślałem raczej o tym: http://zoomnatury.pl/ ,  ale dzięki za INFO. W takim razie spróbuję coś rozeznać dokładniej.

Odnośnik do komentarza

Panowie, w takim razie męska decyzja.  Czy robimy zakończenie sezonu przy golonce, czy przy ognisku i kiełbasce.  Na najbliższą niedziele zaplanowałem objechać tereny Janowa aby doprecyzować jakieś miejsce na spotkanie. Miejsce na ognisko trzeba wcześniej zarezerwować aby było drzewo i kije do kiełbaski. A baru z golonką raczej rezerwować nie trzeba, ewentualnie upewnić się czy w wybranym terminie będzie czynny. To może być dobra alternatywa w razie deszczu.

Odnośnik do komentarza

Jak już pisałem, w niedzielę postaram się rozeznać dokładniej temat takiego miejsca na ognisko. Ja generalnie preferuję jakieś miejsce na uboczu, ciche, spokojne z miejscem wyznaczonym na ognisko i jakąś wiatą - ryzykując nawet to że drzewo i kije do kiełbasy były by na mojej głowie.   Na Podkarpaciu jest takich miejsc sporo.    Natomiast faktycznie w razie niepogody - knajpa jest alternatywą.   

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zrobiłem wizje lokalną miejsca na ognisko na koniec sezonu. 

Miejsce nr 1 - obok Zajazdu przy Kominku (Pikule).

Miejsce nie najciekawsze, w koło mnóstwo śmieci i parking - raczej mało kameralne. W dodatku nie do końca udało mi się ustalić czyja to własność, nadleśnictwa czy prywatna.

DSCF5771.JPG

Miejsce nr 2 - Janów Lubelski na terenie obiektu Nadleśnictwa.  Fajne miejsce, ale odpłatne - 150,00 zł. Za to dostajemy drzewo i dostęp do toalet w budynku. Brak zadaszenia.

 DSCF5783.JPG

Miejsce nr 3  -   parking leśny przy drodze Janów Lubelski - Szklarnia.  Moim zdaniem najlepsze. Zadaszone, dwie wiaty, miejsce na ognisko i murowany grill. W zarządzie Nadleśnictwa, do ogólnego użytku. Nie trzeba wcześniej rezerwować, ale potrzebne własne drzewo. 

DSCF5789.JPG

DSCF5788.JPG

Czekam na opinie, sugestie i wstępne deklaracje co do udziału.  

Odnośnik do komentarza

Gdzieś tutaj   ,   Jadąc od strony Janowa w kierunku Szklarni - po prawej stronie. Droga tam jest aktualnie w remoncie, ale te kilka km damy radę :) 

A jaki termin bardziej Wam odpowiada ?  Chyba że ustalamy na 11-tego, a 12 lub 13 jako rezerwowy w razie braku pogody.

Odnośnik do komentarza

Doprecyzowując jest ta miejscówka jakieś 400m dalej niż Endriu zaznaczył na mapie. Dalej tą drogą jest pomnik poległych Bohaterów,Porytowego Wzgórza.

Cmentarz i sam pomnik jest trochę w innym miejscu niż ktoś zaznaczył na googlu a faktycznie jest tutaj:

https://www.google.pl/maps/place/Cmentarz+wojenny+i+pomnik+największej+w+Polsce+bitwy+partyzanckiej.+Porytowe+Wzgórze./@50.6353717,22.4593679,16z/data=!4m5!3m4!1s0x0:0x44dd0b10d93eb599!8m2!3d50.6349037!4d22.4627817?hl=pl. Można też przejść się ścieżką do lasu na samo miejsce największej w ówczesnej Polsce bitwy partyzanckiej:

NIe mogę znaleźć lokalizacji miejscówki - byłem tam kiedyś. Znalazłem filmik z tej ścieżki

https://www.youtube.com/watch?v=P_OgzhDMNGk

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...