Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sezon i po sezonie jak widać


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • janr

    18

  • mkapilkr

    12

  • sylwek5392

    12

  • EndriuBis

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ... co chcesz przez to powiedzieć? Dla prawdziwych maxiskuterowców nie ma pojęcia "sezon"; jeździmy na okrągło. Ew. opony są sezonowe. Ja na ten przykład jeżdżę na okrągło na ... zimowych :-). I nie narzekam.

Odnośnik do komentarza

Markusa chyba dopadła jesienna melancholia :) 

Spoko chłopie - dzisiaj w Rzeszowie  prawie +18. Jeszcze pojeździmy. Może czasem trochę wolniej na zakrętach, bo opona już tak nie trzyma, ale sezon trwa.  

Kmodzele - u nas cały rok to tylko listonosze jeżdżą. Tu nie stolica, w zimie większość dróg jest biała.

Odnośnik do komentarza

Chodził mnie się o to że na forum się sezon skończył nie na drogach. Ja osobiście sam nie wiem kiedy zdecyduje o końcu sezonu ale chyba blisko zera będzie musiało być.

Po prostu przestaliśmy się spotykać wspólnie gadać i przede wszystkim wspólnie nawijać kilometry.

 

W ostatnią sobotę wracaliśmy około 20-tej z Zakończenia sezonu w Zamościu i przy 8stC nało radę było fajnie. 

Żadna melancholia. 

Sylwek weź tego Malaguta wywal z opisu 

Odnośnik do komentarza

Teraz Sylwek dbaj onie  bo szkoda.

No Marek kombinuj dalej zobaczę co da się zrobić podpioł bym się do was, powoli dochodzę do siebie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeszcze nie po sezonie. Ja właśnie zakładam nowe laczki - jak zwykle Hedenau K66 z kostką na wszelką pogodę. A ma być w lykend ciepło i ładnie.
 Ale ze względu na realia wybieram się do Roztoki jako ten słoik ze stolycy.

A o końcu sezonu pomyślę jak śnieg spadnie :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy byli by chętni aby zorganizować wspólne ( Lubelskie i Podkarpackie)  zakończenie sezonu przy ognisku i kiełbasce ?

Jest taki pomysł aby zorganizować coś takiego w połowie drogi, np. w okolicach  Janowa Lubelskiego - ładne tereny z lasami.  Znaleźć fajne miejsce ze stołami i wiatą, a kiełbaskę każdy we własnym zakresie.

Termin wstępny:  11 listopad - piątek Święto Niepodległości lub 12 listopad - sobota.   Pogoda w listopadzie ma być bardziej łaskawa jak w październiku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...