Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Leniwiec nad Niegocinem 12-14.08.2016


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wszystko co piękne kiedyś się kończy. Nadszedł czas wyjazdu. 86f4e7c090db96f192abbc6633bad020.jpg

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jedni wracają, inni szukają Velkopopowicky'ego Kozla po Giżycku :)

75c087b0aa3c2545c8e048798576e6a3.jpg

Jest MOC Burgmanii!

1bfc78b52622bebe188224b6279ff8ff.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bilet komunikacji miejskiej w Giżycku dla naszej grupy 13 osób. :lol:aac16d3223031ae8911636247814272f.jpg

Wysłane z mojego PRO 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nic a nic nie hamujemy :)

354dfee635d511b92867e0fc0223f240.jpg

Odnośnik do komentarza

A ja melduję że już bezpiecznie z rodziną

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Jeszcze raz wszystkim Wam ogromne dzięki za jak zawsze super towarzystwo

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Pasek ok. A wentyl się troszkę przupiłował o silnik :-) bo lekko za długi. Ale już się ułożyło więc nie ruszam ;-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Karmienie Ciacha cd.

842474f578b40a5fcfecff9fa78f0c0a.jpg

Odnośnik do komentarza

Długi już na bazie.

Chciałbym podziękować wszystkim oraz każdemu z osobna za towarzystwo, śmiechy oraz pogaduchy.

A w szczególności można tak powiedzieć gospodarzom:

Laurze i Sławkowi- jesteście WIELCY !

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Nie pozostało nic innego jak oczekiwanie na kolejnego Leniwca.

Jeszcze raz dzięki !

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

I ja już doma.

Dzięki wszytkim "leniuchującym". Jednak ktoś wcześniej musiał popracowąć nad organizacją.Kampto, Ruda

Wielkie,wielkie dzięki.Basi za kwatery, Andrzejowi i Radkowi, że moglem przekimać u nich " w nogach ", Maniuś dzięki za wspólny powrót.

Pozdrawiam.Do następnego

Dunaj

A i Kordziuchowi za miły uśmiech Aaaaaahaaa.??????

Odnośnik do komentarza

Długi wielkie dzięki za dostarczenie zony w jednym kawałku jest bardzo szczęśliwa. Slawek Laura leniwiec to jest to na co się czeka cały rok. Do zobaczenia na kolejnych wyprawach

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Aaahaaahaaa.....

Odnośnik do komentarza

Fakt. Z tego wszystkiego zapomniał ja podziękować Sławkowi, Laurze za mega zorganizowanie, no i Kropce ( za poranny wczorajszy spacer). Do następnego

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My też meldujemy dotarcie do domku ok. 15.30. w jednym kawałku :). Sławek i Laura wielkie dzięki za wszystko. Tym razem na prawdę byłam na Leniwcu :), szkoda, że tak krótko.

Odnośnik do komentarza

My już prawie w domu zostało nam 30km.Dzięki wszystkim uczestnikom i wspołokatorom za miłe spędzenie czasu na tegorocznym Leniwcu Szczególne podziękowania dla Lałry która włożyła dużo pracy żeby nas wszystkich nakarmić no i oczywiście Sławkowi za ogarnięcia tego wszystkiego do następnego że rok.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo dziękować bardzo za intensywnego w tym roku leniwca. Slawek, Laura chociaz nic jak na leniwica przystalo nie wiadomo, to i tak kawal roboty odwaliliscie. Dzieki. Juz w domciu na zegarze 590km. Radek, Larwa dzieki za Wasze ślady, wysmienity obiadek i wspolne km-y.

Odnośnik do komentarza

Już w domku troszkę okrężnymi ścieżkami ale w jednym kawałku i żeby nie uszy to morda by się śmiała na okrągło. :Jumpy::msn-wink:

Sławek Laura WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA SUPER PRZYJĘCIE I ZA WSZYSTKO :notworthy::clapping:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ale leniwiec jeszcze się nie skończył. Właśnie czekamy na dostawę super kebabów na plażę. Balujemy do jutra. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Melduję pokornie ,że dotarłem bezpiecznie na bazę. Szacuneczek dla Laury i Sławka za super organizację oraz wszystkim uczestnikom tej wspaniałej imprezy wielkie dzięki . za wspólnie spędzony czas. :clapping:

Odnośnik do komentarza

Sławek Laura wielkie podziękowanie za super przyjęcie,organizację,wspólny przejazd i w ogóle za wszystko. :clapping::notworthy:

Cały od jakiegoś czasu w domku zadowolony i żeby nie uszy to morda by się cieszyła na okrągło. :msn-wink::Jumpy:

Wszystkim co się kręcili koło mnie i ze mną wielki szacunek. :notworthy: i do następnego.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Leniwiec trwa nadal...

df93d85a1e769281b674b8d51b5d9d9e.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...