Skocz do zawartości
Forum Burgmania

IV Leniwiec nad Niegocinem 12-14.08.2016


Campto

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zdaje się, że będę w Węgorzewie. Nie wiem czy dam radę podjechać. To strasznie daleko.

:-)

Nooo, to może wyjedź dzień wcześniej. Choć biorąc pod uwagę odległość to może bardziej poprawne będzie "wyjdź". :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja też się pojawię. Ten weekend spędzamy nieopodal i z przyjemnością przyjadę w odwiedziny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć Sławku

Mam pytanie.

W tym roku to tylko nocleg jest pod namiotem?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cześć Sławku

Mam pytanie.

W tym roku to tylko nocleg jest pod namiotem?

Niestety, ale na ośrodku nie ma już domków holenderskich - były poprzedniego właściciela.

Można jednak wynająć pokój w hoteliku na terenie ośrodka - o ile są jeszcze miejsca.

Namiary są tu: http://borowo.com.pl

Odnośnik do komentarza

To i mnie proszę o dopisanie na listę "leniwców". Na dzisiaj wszystkie znaki na niebie wskazują że będę mógł uczestniczyć w wypoczynku w tak zacnym gronie:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jest jeszcze trochę czasu, ale na dzień dzisiejszy też deklaruję chęć spędzenia czasu w tak zacnym gronie i proszę o dopisanie do lisy :-).

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie do listy....coraz bardziej mi się podobają te "burgmaniowe" wypady, i powoli zaczynam czuć "blues-a":)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tradycyjnie przyjedziemy narobić bydła...jak licznie okaże sie wkrótce

Adam, daj znać ile osób planuje przyjechać, bo szykuję dla wszystkich uczestników małą niespodziankę.;) Ale o tym sza...

@putek - tak, to ta sama ekipa

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wszystko uaktualnione. Przez kolejne dni mogę trochę mieć opóźnienia we wpisach, gdyż wyjeżdżam na upragniony urlop. :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

KriSSo nic się nie martw przyjedź, na pewno pogodze się z przegraną z usmiechem, a wieczorne Polaków rozmowy - bezcenne:-)

"Bracie" chcesz powiedzieć, że w tym roku nie sprawdzicie osobiscie "czy aby nie skwaśniała"?, przecież to nie po "bożemu".

Przyjedziecie, to "komisyjnie" sprawdzimy "skwaśniałość". Zresztą, tradycja zobowiązuje! Ja mam nadzieję na spotkanie. HEJ!!!

"Bracie"Namówiłeś:-)
Odnośnik do komentarza

Tylko skąd ja taki długi namiot wezmę ?.....

A ch..... zwinę się w kłębek.

Sławku postaram się być !

Proszę o wpis na szanowną listę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

@Artix, morwa37 - kombinujcie aby się udało

Pogodę już staram się czarować. :notworthy:

Odnośnik do komentarza

"Bracie"Namówiłeś:-)

"Bracie" decyzja właściwa, podoba mi się takie podejście do sprawy. Tradycja będzie podtrzymana, już się cieszę :clapping: .

Z drugiej strony: ja to potrafię namówić :laughing: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...