Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

jeśli tylko ognisko się odbędzie ( na niedzielę zapowiadają deszcze ) to oczywiście tak

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki  za spot kanie w nowym "Szałsie" w stylu Country. Miejsce fajne,daleko nie ma:rolleyes:, a atmosfera tam wspaniała...            - oczywiście jak MY tam jesteśmy! !jump:lol2: :pepsi::ranting::gathering: :sleepy: :pizza:.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bardzo dziękuję za wczorajsze spotkanie.  Kawka w Waszym towarzystwie smakuje wybornie.

Szarlotkę na ciepło z lodami - polecam - pycha :eat:

 

Tematy proponowane wcześniej - poruszone.

Pieniążki na Szlachetną zbieramy pełną parą - pokażmy że chcemy pomagać.

Temat zabawy karnawałowej  na razie w zawieszeniu - trwają dyskusje i propozycje - kiedy? gdzie? -

Odnośnik do komentarza

Podobno lepiej późno niż wcale , wiec chciałbym podziękować za czwartkowe spotkanie,miło było znowu Was zobaczyć ,podładować akumulatory i pogadać  :) Pawełku dzięki za loda ,ale musimy już przestać się objadać ,bo na wiosnę ciężko będzie się zmieścić ciuchy :D

Pozdrawiam i do następnego 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hmmm...

Dnia 5.11.2016 o 22:58, Marcin 78 napisał:

 Pawełku dzięki za loda ,

 :msn-wink:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam, chciałam poinformować że ustalono termin Spotkania opłatkowego  na 11 grudnia 2016.

Szczegóły w trakcie ustalania, ( założę osobny wątek).

;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Rodzinne spotkanie :sleepy: :sp_ike: :sp_ike: :sp_ike: - nie mam jak się "wymigać" :shutup:  - mnie nie będzie.:( 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za super spotkanie i pogaduchy . Pozdrowienia przekazałem. Do zobaczenia następnym razem. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dzięki za spotkanie :)

Pawełku jeszcze raz najlepszego :) sernik i szarlotka Gochy pychota :) a i reszta smakołyków :) smaczna ta nasza nowa miejscówka :)

do następnego razu :)

Odnośnik do komentarza

No i kolejne wyjątkowe spotkanie przeszło do historii,dzieki wszystkim za miło spędzony czas i ciekawe pogaduchy :) .Pawełku jeszcze raz Wszystkiego naj.... !happybth   ,dzięki za pyszne smakołyki i kolejnego loda (Tobie ciężko odmówić :wink32:)      

Sebastian fajnie było Cię zobaczyć ,nawet takiego o 20-cia lat młodszego :),chłopie głowa do góry,po tych wszystkich niepowodzeniach przyjdzie dzień, kiedy zaświeci słońce i zacznie się wszystko układać.Zdrowia i wytrwałości Ci życzę 

Pozdrawiam i do następnego 

Odnośnik do komentarza

Byliśmy akumulatory naładowane pozytywną energią- na jakiś czas wystarczy. Dzięki za super towarzystwo i pogaduchy o wszystkim i o niczym. 

Pawełku jeszcze raz Wszystkiego co najlepsze i dziękujemy za takie pyszności :-)

Seba miło było spotkać Cie po tak długiej przerwie szkoda tylko, że nie było Wioli i Natki - ucałowania dla nich :-*

Pozdrawiamy i do następnego :-)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za spot-kanie i wszystkie pyszności. 

Pawelku, jeszcze raz 100lat. 

Kasi nie ściskałem, bo Ty wszystko sam musisz...

Gosieczko...pycha ciacha. Po cichu liczyłem że coś zostanie, ale z Was zarłoki i dupa z tego wyszło . 

Ale i tak było super!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...