Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam wszystkich. My standardowo w pracy. Ja właśnie wróciłem a Anetce  jeszcze trochę zostało.  Pozdrawiamy i życzymy miłego spotkania.

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję  za spotkanie po " latach" miło było Was wszystkich zobaczyć. Teraz już będę się Wam częściej naprzykrzał .  Ewuń ciacho super. Do następnego.

PS.sałatka wczoraj była nawet smaczna ale dzisiaj daje mi popalić

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jutro już czwartek - jak miło ;) znów się spotkamy

Proponuje na spotkaniu w pierwszej kolejności poruszyć dwa tematy:

 - Szlachetnej Paczki - robimy zrzutkę jak w zeszłym roku czy każdy wpłaca sam? Jeżeli zrzutkę to zacznijmy zbierać, bo czas ucieka...

- Bal karnawałowy - .......

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nas nie będzie ;(  co do zbiórki dostosujemy się chętnie choć i tak cegiełkę rzucamy co miesiąc, ale w kupie raźniej :D 

co do 2-ej kwestii.... co cóż chyba nie muszę tłumaczyć że

:c8d9283752_bania_u_cygana_bania_u_cygana

z Wami zawsze nie ważne gdzie :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
34 minuty temu, pawel883 napisał:

Co tak cicho mamlasy?

Ruszać dupska i pisać ,potem jechać .

Ruszyłem ..., piszę i potem przyjadę :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dzięki za spotkanie, pogaduchy, lody i inne takie ;)

różne ustalenia porobione, te dotyczące OZS wpisałam w temacie ogniskowym :)

do następnego razu :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Dziękujemy za kolejny czwartek :)
 
Podczas wczorajszego spotkania przeprowadzona została zbiórka pieniędzy na SZLACHETNĄ PACZKĘ. Dzięki Waszym Wielkim Sercom uzbierała się kwota 560 zł. Jeżeli są jeszcze chętni żeby dorzucić się do wspólnej puli Grupy Śląskiej -pieniążki będą jeszcze zbierane na kolejnym czwartkowym spotkaniu ale jeżeli ktoś woli to można wpłacić swój wkład indywidualnie na konto, które jest skarbonką "Szlachetnej Paczki Burgmanii" 
 

Zróbmy paczkę,nie bądźmy obojętni, pomóżmy innym !!!

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
50 minut temu, KasiaP napisał:

... Jeżeli są jeszcze chętni żeby dorzucić się do wspólnej puli Grupy Śląskiej -pieniążki będą jeszcze zbierane na kolejnym czwartkowym spotkaniu ale jeżeli ktoś woli to można wpłacić swój wkład indywidualnie na konto, które jest skarbonką "Szlachetnej Paczki Burgmanii" 

zgodnie z ustaleniem na czwartkowym spocie wspólną śląską kasę zbieramy do 17 listopada - otwórzcie swoje serca i portfele :)

nie ważne czy wpłacicie 5 zł czy 5000 , liczy się każdy grosz , jeśli nie możecie być na czwartkowym spotkaniu przesyłajcie pieniądze na konto albo przekażcie innym ślązakom, którzy kasę przekażą Kasi, naszej tegorocznej skarbniczce :), która zrobi wspólny przelew od Nas

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...