Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe spotkania w Chudowie cd.


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

no i byłam :) sprawdziłam ;) 100% faceci na śląsku :) wstają jak kobieta podchodzi do stołu , ciacho z herbatą zakupią , polecą co dobrego w knajpie podają , rozmową zabawią :) sama przyjemność się z nimi spotkać :) Marcinek, Wojtuś, Artur, Migu, Andrzej :) no i 100% kobieta - Halinka :) bardzo miło było się z Wami zobaczyć :)

Dnia 7.10.2016 o 20:05, Patryk napisał:

.... może Zajazd Country będzie lepszy.

Jak będzie OK to pamiętajcie, że to ja dałem propozycję, a jak :angry: ......... to nie ja!

całkiem fajne to miejsce, chyba się nada, chociaż mam pieruńsko daleko ;) Patryk będziemy pamiętać, że to była Twoja propozycja ;)

 

Odnośnik do komentarza

Choć dalej niż Szalas to wcale nie gorzej. Dziękuję wszystkim za spot kanie i pogaduchy przy obfitym stole. A Marlenek to długo nie zamówie.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Fajnie było się spotkać w nowym miejscu, skosztować innego jedzenia ,pogadać o farbach i co ugotować :) Lokal fajny ,kilometrowo tyle samo (40km) co do szałasu ,więc mi pasuje ,teraz pozostali niech sprawdzą i ocenią .Dzięki za spotkanie i do następnego,choc chyba dopiero za trzy tygodnie 

Odnośnik do komentarza
Dnia 6.10.2016 o 23:02, Joasia70 napisał:

 szukamy dalej :) 

jeśli ktoś wie o jakimś miejscu gdzie mogła by się nasza nie mała, nie cicha grupa spotykać to piszcie

 

Dzięki za dzisiejszego spota :) 

Prosze sprawdzić Braks 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, robert1973 napisał:

Mario3101 takie pytanie byłeś TAM??możesz coś bliżej powiedzieć??

 mamy tam spotkania z Scenic Forum sredno po 25/40 aut,dobre jedzenie Fajna obsługa ,stoliki jak chcemy tak mamy :D  jest to Mysłowice zaraz za Auchanem

[Obrazek: 1fcac2decee6cfa9ecbe5a07a70b7002.jpg]

Polecam  [Obrazek: ef5619e3e14dfc243b2ea13a8a2d26bb.jpg]

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

sorry ale dla mnie to już koniec świata, w czwartki długo pracuję to zanim dojadę to już tylko gary będę po Was zmywała ;) a frytki zimne będę ;) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Joasia70 napisał:

sorry ale dla mnie to już koniec świata, w czwartki długo pracuję to zanim dojadę to już tylko gary będę po Was zmywała ;) a frytki zimne będę ;) 

zamiast Frytek mają pyszne Hamburgery :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

50/50 - kończę pracę trochę późno, no i ten deszcz, a machalas NIE wchodzi w grę - nie złamię się. :no:  Tradycja musi być zachowana- !scooter:msn-wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...