Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Po?cig policyjny za motocyklem


Co ma zrobić policja której nie zatrzymał się do kontroli użytkownik motocykla?  

81 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też sporadycznie tefauen ogl?dam (dla wyrobienia opinii po obejrzeniu "reżimowej" !holiday ).

TO było chyba ponad rok albo 2 temu i tr?biły o tym wszystkie mendia.

Policja po cywilnemu, w przygotowanej zasadzce na skrzyżowaniu ostrzelała bez ostrzeżenia stoj?cy na ?wiatłach samochód. S?dzili że s? w nim poszukiwani gangsterzy. Kierowca s?dz?c, że to napad ruszył ale uderzył w płot. W samochodzie było 2 młodych chłopaków, niewinnych ludzi. Jeden zgin?ł na miejscu, drugi ledwo przeżył ale jest sparaliżowany. Rodziny walczyły o odszkodowanie i co? tam niedawno wywalczyły. Mniej więcej tak to było, że najpierw otworzyli ogień a potem zweryfikowali personalia...

pzdr

Szorstki.

Pamiętam, że faktycznie w Poznaniu się działo... pamiętam również, że skutki działania policji były tragiczne... to prawda... ale co w zwi?żku z tym???? Czego się możemy spodziewać po ludziach którzy maj? uprawnienia do noszenia i używania broni, którzy maj? uprawnienia do zatrzymywania nas po to żeby nas skontrolować. Jeżeli nie poddasz się tej kontroli, musisz się wówczas spodziewać, że konsekwencje tego mog? być TRAGICZNE!!!! Tak było,jest i mam nadzieję, że będzie. Bardzo mi się podoba to co napisał Morley i odsyłam Ciebie do jego postów. Jestem tego samego zdania co Morley... niestety...

Nie odpowiedziałe? mi co zrobisz jak powiesz swojemu dziecku, że nie wolno czego? robić a ono to zrobi... co zrobisz:

a - nic

b - nic

c - nic

d- zrobię co?...

Faktycznie, znaki zapytania s? niepotrzebne. MASZ RACJĘ!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    4

  • szorstki

    4

  • rafałek

    3

  • Sympatycy

Dragon, czy jest szansa, że przyjmiesz, iż kto? może mieć inne zdanie niż Ty,

a Ty nie będziesz go na siłę u?wiadamiał ? Nawet powołuj?c się na zdanie "większo?ci" ?

(kwantyfikator ogólny jest tu chyba nieco naci?gnięty, podobnie jak w wypowiedziach taska cyt.: "miliony Polaków" i "wszyscy Polacy"... !V )

Napisałem swoje zdanie, nie jestem przecież aż tak liberalny jak Szczapa, nie jestem również dzieciakiem którego należy "kształtować" i u?wiadamiać, więc pozwól mi pozostać przy swoim.

Twoje pytanie o "dziecko" z poprzedniego postu to czysta demagogia i manipulacja. Jak zwykle z góry zakładasz istnienie jednej, jedynie słusznej odpowiedzi. Tak w ostatnich czasach powstaj? badania opinii publicznej w wielu kwestiach...

Najgorsze jest to, że w swoich postach (np. sonda o dziecku), je?li nie udaje Ci się kogo? przekonać, próbujesz wymusić na adwersarzu aby udowodnił, że nie jest wielbł?dem.

Tym niemniej lubię w jaki? sposób takie dyskusje. :D

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza

Szorstki, możesz być pewny na 100%, że przyjmuję to, że kto? inny może mieć inne zdanie niż ja... problem jest w czym innym... natomiast z dzieckiem to nie jest demagogia tylko chęć poznania Twojego toku my?lowego...

jeżeli chodzi o sondę to zrobiłem j? ponieważ miałem wrażenie, że (między innymi) Twoje posty miały być odzwierciedleniem "większo?ci"... życie jednak pokazało, że jest inaczej i prawd? jest to, że bardzo się cieszę, że jednak zdecydowana większo?ć uważa tak jak ja...

Po raz kolejny chciałbym Cię odesłać do postów Morleya... tylko po to, żeby nie przepisywać tego co On już napisał w swoich postach... mam dokładnie takie samo zdanie...

Naprawdę uważam, że przyzwolenie i nie karanie takich zachowań może w przyszło?ci doprowadzić do WIELKIEGO bałaganu... ale to jest moje zdanie a Ty masz OCZYWI|CIE prawo do swojego... My?lę, że na tym należy zakończyć nasz? wymianę pogl?dów na forum... Ja wiem, że Ty wiesz, że ja wiem, że Ty wiesz... !V

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
natomiast z dzieckiem to nie jest demagogia tylko chęć poznania Twojego toku my?lowego...

Jak czyj? tok my?lenia, może zobrazować udział w badaniu, gdzie na zadane w ważnej kwestii pytanie (co zrobisz_kwestia_?), s? 3 identyczne odpowiedzi (nic) i jedna inna, aczkolwiek jedynie wła?ciwa(co?) ??? Zachodzę w głowę dlaczego, w kontek?cie swoich wcze?niejszych wypowiedzi uważasz, że to nie demagogia i manipulacja.

Ale co tam, spróbuję pokazać Ci nieco inny rodzaj manipulacji. Małe ćwiczenie, spróbuj wzi?ć udział w mojej "sondzie": !V

pyt. standardowe: "Czy łamiesz przepisy ruchu drogowego ?"

a - TAK

b - NIE

pyt. manipuluj?ce(z tez?): "Czy przestałe? łamać przepisy ruchu drogowego?"

a - TAK

b - NIE

Oczywi?cie można tak na każdy temat... :D

pzdr ;)

Odnośnik do komentarza
natomiast z dzieckiem to nie jest demagogia tylko chęć poznania Twojego toku my?lowego...

Jak czyj? tok my?lenia, może zobrazować udział w badaniu, gdzie na zadane w ważnej kwestii pytanie (co zrobisz_kwestia_?), s? 3 identyczne odpowiedzi (nic) i jedna inna, aczkolwiek jedynie wła?ciwa(co?) ??? Zachodzę w głowę dlaczego, w kontek?cie swoich wcze?niejszych wypowiedzi uważasz, że to nie demagogia i manipulacja.

Ale co tam, spróbuję pokazać Ci nieco inny rodzaj manipulacji. Małe ćwiczenie, spróbuj wzi?ć udział w mojej "sondzie": :D

pyt. standardowe: "Czy łamiesz przepisy ruchu drogowego ?"

a - TAK

b - NIE

pyt. manipuluj?ce(z tez?): "Czy przestałe? łamać przepisy ruchu drogowego?"

a - TAK

b - NIE

Oczywi?cie można tak na każdy temat... :D

pzdr ;)

Zastanawiasz się nad wpływem toku my?lenia na sondę... szkoda bo ja miałem na my?li Twoje wcze?niejsze wypowiedzi na forum... :D wnioski przychodz? same... !V. Mamy różne okulary... ja widzę to na czerwono Ty na niebiesko... i niech tak będzie... Twoje gór?... :D a demagogia czy manipulacja nie miała tu miejsca. Dziwne dla mnie jest to, że nie spierałe? się tak żarliwie z innymi wypowiedziami różni?cymi się od Twoich...

Dla mnie dyskusja z Tob? na ten temat wła?nie się skończyła...

Wydaje mi się, że sonda się zakończyła.

Bardzo dziękuję wszystkim za udział. My?lę, że pokazała ona nam jakie s? oczekiwania większo?ci w przypadku takich sytuacji

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dla mnie dyskusja z Tob? na ten temat wła?nie się skończyła...

Wydaje mi się, że sonda się zakończyła.

Bardzo dziękuję wszystkim za udział. My?lę, że pokazała ona nam jakie s? oczekiwania większo?ci w przypadku takich sytuacji

I ja s?dzę, że dalsza rozmowa nie ma sensu. Powiedziane zostało już chyba wszystko. Zgodnie z sugesti? autora sondy... zamykam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...