Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wokół komina a może dalej jutro lub w jutro lub w ... niedzielę?


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nic na siłę. Ja niestety najwcześniej wLublinie mógłbym się pojawić o 17-tej. Jeśli nie będzie chętnych na sobotę w granicach godziny 17tej to poprostu sobie odpuścimy sobotę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sylwek5392

    40

  • MopsX

    34

  • Marcus

    29

  • janr

    25

Top użytkownicy w tym temacie

MopsX gorzej jak trafisz na radiowóz techniczny ale miejmy nadzieję że nie,a tak to fajny pełna bajera

Odnośnik do komentarza

W sobotę odpadam. Niedziela choćby od rana, południa lub popołudnia. Można też pożenić co nieco. Spotkanie około 14-tej i przejazd w okolice Opola Lubelskiego co zajmie ca 1 h i tam doleci Sylwek a znim do Lipska np. mozna polecieć.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety w niedziele nie mogę. Każda minuta tego dnia jest na wagę złota przynajmniej do końca maja.

Odnośnik do komentarza

Witam

Przepraszam że się wtrącę w dyskusję, ale MopsX tak mnie ciekawi czy oprócz większego huku czy są jakieś korzyści z tego tłumika np. przyrost mocy, przyśpieszenia itp. ?

Odnośnik do komentarza

Zatem 15-ta z tą różnicą że może na macu koło Macro ? MopsX i janr i ja lecimy od wschodu. Jeśli chcemy się spotkać to nie musimy się przekopywać przez cały Lublin. Co do traski to może tą razą gdzieś na północ nad jakieś jeziorko na chwilę by zobaczyć czy nie wyschło ?

Odnośnik do komentarza

Szkoda Janek. Bo mam dla Ciebie nszywkę. No nic dam Ci ją przy najbliższej okazji. Miłego latania Panowie. Zróbcie jakieś zdjęcia- nagrajcie filmik to sobie chociaż pooglądam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...