Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Akrapovic w Piaggio X8 :)...


MopsX

Pytanie

Witam,

Zakończyłem montaż tłumika w moim Piaggio i cóż mogę powiedzieć... :D Jest głośno i rasowo :D na pewno nie wszystkim się takie cuś spodoba. Poniżej dźwięk z DB killerem który wydobywa się z mojego tłoczyska :)

Odnośnik do komentarza

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Wrażenia tylko subiektywne ale wydaje mi się że lepiej się rozpędza, no i na pewno udało mi się osiągnąć większy V-max 130 licznikowo wcześniej było max 115. Ale coś za coś :/ poniżej 70km/h jest głośno :) (do puki wiatr nie zacznie konkretnie świstać żeby zagłuszyć).

Odnośnik do komentarza
  • 0

Przeczytałem ten wątek i wydaje mi się że ludzie nie wiedzą do końca co chcą kupić. Tak krótki i przelotowy wydech nie będzie brzmiał jak mruczenie kotka, wręcz przeciwnie. To brzmi bardziej jak KTM czy też inny Turystyczny Dakarowiec niż nie oszukujmy się skuter o większej pojemności ze standardowym tłumikiem. Ja jestem zadowolony, wiedziałem że będzie głośno ale przy prędkości 70+ to już nie przeszkadza. No i przynajmniej w moim przypadku skuter wkręca się wyżej co widać po V-maxie

Dodatkowo dodam że całe mocowanie zrobiłem tak że w 10 minut można założyć stary seryjny tłumik :) i na odwrót... także wszystko zależy jaki mamy humor :D

Ponieżej link do filmiku z przejazdu, niestety mikrofon ucina dużo z niskich tonów tłumik chodzi bardziej basowo niż na filmie, no ale mały pogląd jest :)

Odnośnik do komentarza
  • 0

Nie dostałem, znajomy Spawacz mi ją sam zrobił wyoblając rurę i robiąc magiczne sztuczki :)

cc3fbf4dc5a091fc.jpg

przejściówka na oryginalnym kolanie jest zaciskana wspawaną obejmą a tłumik wsynięty z drugiej strony i zapięty na sprężynach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...