Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wokół komina a może dalej jutro lub w jutro lub w ... niedzielę?


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • sylwek5392

    40

  • MopsX

    34

  • Marcus

    29

  • janr

    25

Top użytkownicy w tym temacie

heeh siadłem i jechałem przed siebie :D, byłem 70km od Mielca ale żona zadzwoniła że obiad robi... no to zawróciłem :D

Odnośnik do komentarza

Panowie i Panie :D mam możliwość wymiany swojego Piaggio na Piaggio x9 500cc. W sobotę około 15 chcę ruszyć w okolicę Ostrowca Świętokrzyskiego ten sprzęt zobaczyć. Stąd moje pytanie :) Jedzie ktoś ze mną ?? :D

Odnośnik do komentarza

Lecimy z Arturem. Przez Opole na Lipsk i w lewo za Wisłą. Mam plan by w drodze powrotnej zahaczyć o Kraśnik gdzie stoi BMW jakiego szukam. Może polecę i zobaczę ???

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam Burgmaniaków z Grupy Lubelskiej,

chciałbym nieskromnie przypomnieć, że Skarbonka Szlachetnej Paczki jest otwarta i czeka na Wasze spontaniczne wpłaty.

Pozdrawiam i szczerze zachęcam do systematycznego zasilania skarbonki na ten szczytny cel.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś dziś wyrusza z domu? Może jakieś spotkanie? Kawka, jazda? Czy już forum Lubelaków umarło?

Chyba jednak już nikt tu nie zagląda. SZKODA.

Odnośnik do komentarza

Sylwek zagląda, zagląda tylko niestety problemy zdrowotne nie pozwalają na śmiganie,pozdrowienia dla śmigających .

Odnośnik do komentarza

Też zaglądam. Wczoraj nakręciłem ponad 400km puszką w poszukiwaniu fajnego egzemplarza i znalazłem:

http://olx.pl/oferta...html#45f54e5d9d

I powiem że w naturze wygląda nawet lepiej niż na fotkach.

O ile wiem to w okolicach Ostrowii Mazowieckiej nie ma zalewu. Gość sprowadzi l pod siebie. Sprzęt wedle jego słów serwisowany w BMW w Białymstoku a i sam nie wie czy sprzedawać. Świadczy o tym mała skłonność do upustu. Tym niemniej igiełka w ledach z przodu i z tyłu (na ebayu same ledy cirka 170 $ na tył)

Odnośnik do komentarza

W Kraśniku oglądałem BMW K1200LT ale to było w centrum.

Sylwek przesłał mi nr do gościa o którym mówisz. Zadzwonię i zobaczę z czym się mierzę. Ostatnio codzienne przeglądam Allegro, Otomoto i OLX i nigdzie nie trafiłem na ogłoszenie z Kraśnika.

Dziękuję Marcin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...