Skocz do zawartości
Forum Burgmania

ZMIANY !


Gość Bartheez5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jaro_4setka

    9

  • CZARO

    6

  • MAKI

    5

  • Mateo28

    4

Top użytkownicy w tym temacie

No Krzysiu moje szczere gratulacje, myślę że wypadałoby skwitowac zaistniałą sytuację lakonicznie aczkolwiek bardzo wymownie krótkim NARESZCIE!!! Wiwat król, niech żyje król ;) powiem szczerze że sam bym z chęcią się oddelegował do grupy WM z uwagi na fakt iż gdyby nie kolega Roman to w naszej części podlaskiego moznaby na starość z nudów umrzeć ;) tak czy inaczej gorąco wszystkich pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

powiem szczerze że sam bym z chęcią się oddelegował do grupy WM z uwagi na fakt iż gdyby nie kolega Roman to w naszej części podlaskiego moznaby na starość z nudów umrzeć ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

ja już dawno podłączyłem się po warmińsko-mazurskie, z Suwałk tylko boochos z nami jeździ i się spotyka, ps.ja myślałem, że roman sprzedał burka bo na forum milczy...Mateusz, a gdzie Wy tak razem jeździcie? Ja jestem prawie na każdym podlasko-mazurskim turlanku,ostatnio byłem w ryni,było dużo ludzi z podlaskiego,a was nie widziałem... Może nie na tym forum umawiacie się :-S ;-)
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to jak zmiany, to i mój Burek właśnie dziś zmienił właściciela i region. Moto poszło do Lublina do niejakiego MarcinoV. Jestem pewien że moto poszło w dobre ręce i mam nadzieje że będzie woziło długo daleko i bezpiecznie, no i oczywiście bezawaryjnie, czego nowemu nabywcy z całego serca życzę.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

af3fb5b34bddd83f80a6ac7b797ccdd6.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Witam miał być piękny dzień a wyszła kicha egzamin teoretyczny ok ale placyk dupa wypalmowałem w pachołek na szybkim i powtórka 2 czerwca mam nadzieję że ze skutkiem pozytywnym . A wszystko to ten stres !!!!!!

Odnośnik do komentarza
ja już dawno podłączyłem się po warmińsko-mazurskie, z Suwałk tylko boochos z nami jeździ i się spotyka, ps.ja myślałem, że roman sprzedał burka bo na forum milczy...Mateusz, a gdzie Wy tak razem jeździcie? Ja jestem prawie na każdym podlasko-mazurskim turlanku,ostatnio byłem w ryni,było dużo ludzi z podlaskiego,a was nie widziałem... Może nie na tym forum umawiacie się :-S ;-)

Drogi Jarku, jak żyje i ile razy nie pisałem o spontanach tak boochos nigdy się nie odzywał, nawet jak miałem okazję wycyganic do niego numer telefonu, to też próby dodzwonienia się spełzły na niczym. Jeśli chodzi o ten sezon ja można powiedzieć jeszcze nigdzie się nie kulałem, z prostej przyczyny: jestem za granicą. W zeszłym roku głośno było o udziale burgmaniakow w suwalskim blues festiwal, na forum poruszalem kwestie augustowskich moto nocy i tak jakoś jedynie Roman zdaje się mieć chyba tylko internet w podlaskim oprócz mnie ;)

O ile nie mam ani żalu, ani pretensji przy mniejszych okolicznościach o tyle czuje się głupio przy okazji np blues festiwal gdzie przyjeżdża 20-30 motocykli z całej Polski i przez 3 dni ich obecności w regionie (w sobotę z reguły jest parada motocyklowa) z lokalnych działaczy widzą albo tylko mnie, albo mnie i Romana, tak strasznie łyso to wygląda zwłaszcza że wątek w dziale imprezy toczy się średnio od stycznia a blues festiwal jest z reguły w drugi weekend lipca....

Tak samo jest przy okazji Augustowskich moto nocy, zjeżdża się pół Polski, Białoruś, Ukraina, Litwa a z burgmanii, ja Roman i Eryk gdzie temat podrzucam również zdecydowanie wcześniej, chociaż tu przy motonocach niektórych rozumiem bo Impreza jest zaraz jakoś tak po burgmanii aczkolwiek pamiętać również wypada że na burgmanie też nie jadą wszyscy z regionu...

...to może faktycznie my nie nadajemy na tym samym forum....

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Apropos,

W lipcu mamy super okazję do spotkania -> http://www.forum.bur...-festiwal-2016/

Miło będzie zobaczyć grupę W-M na tym zlocie pod kryptoniemem - Wrzuć na LUZ i ruszaj na Suwałki Burgmania Blues !!!

Do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza

Mariuszu, ja swój urlop planuje właśnie na tą okazję, w tym roku poraz kolejny odpuszczam burgmanie na rzecz blues festiwal z uwagi na fakt że z roku na rok blues festiwal przeradza się nam w taką małą burgmanie ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

Mariuszu, ja swój urlop planuje właśnie na tą okazję, w tym roku poraz kolejny odpuszczam burgmanie na rzecz blues festiwal z uwagi na fakt że z roku na rok blues festiwal przeradza się nam w taką małą burgmanie ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Kolega chyba jakąś Meno-Pauze przechodzi! ! Chłopaku chwała ci za ubiegłoroczny Blues Festiwal i opiekę nad ludźmi z Burgmanii, lecz nie samym Blusem przez cały rok Burgmania żyję ?Jakieś takie dziwne wywody chłopaku piszesz na zasadzie: .. ,, mam pretensje do garbatego że ma dzieci proste. ., Jest wiele imprez w kalendarzu na których staramy się jako region BYĆ i nie piszę tu tylko o W-M Ale i też o kolegach z G-P . Więcej luzu i głowa do góry panie Mateo

Odnośnik do komentarza

Kolega chyba jakąś Meno-Pauze przechodzi! ! Chłopaku chwała ci za ubiegłoroczny Blues Festiwal i opiekę nad ludźmi z burgmanii, lecz nie samym Blusem przez cały rok Burgmania żyję ?Jakieś takie dziwne wywody chłopaku piszesz na zasadzie: .. ,, mam pretensje do garbatego że ma dzieci proste. ., Jest wiele imprez w kalendarzu na których staramy się jako region BYĆ i nie piszę tu tylko o W-M Ale i też o kolegach z G-P . Więcej luzu i głowa do góry panie Mateo

masz rację Rafałku... ;-)
Odnośnik do komentarza

(...) z burgmanii (...)

Po pierwsze, to Burgmania z dużej litery. Abstrahując od innych czynników, jest to nazwa własna. Po drugie, mniej narzekania, jak to już kolega Bartheez napisał, nie Blues Festiwalem żyjemy. Dla nas najważniejszą imprezą coroczną jest zlot Burgmanii.

Uważam, że spotkanie powiązane z koncertami bluesa jest fajne, ale dla Burgmaniaków nie jest priorytetem blues, tylko spotkanie w swoim gronie + ta impreza.

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, to Burgmania z dużej litery. Abstrahując od innych czynników, jest to nazwa własna. Po drugie, mniej narzekania, jak to już kolega Bartheez napisał, nie Blues Festiwalem żyjemy. Dla nas najważniejszą imprezą coroczną jest zlot Burgmanii.

Uważam, że spotkanie powiązane z koncertami bluesa jest fajne, ale dla Burgmaniaków nie jest priorytetem blues, tylko spotkanie w swoim gronie + ta impreza.

Amen ;-)
Odnośnik do komentarza

Barthez odnośnie menopauzy co niektórych to ja może nie będę dużo mówił bo menopauza to raczej można nazwać fochy i obrażanie się z tytułu "a że on sprzedał skuter koledze, a nie mnie i to za dwa lizaki a ode mnie chciał trzy cukierki..." to raczej nazwałbym menopauza panie kolego. Jedyne co mnie irytuje, co skutecznie powtarzam to swego rodzaju brak odpowiedzialności za działania organizacyjne w całym regionie, w bardzo szerokim rozumieniu, a jeśli chodzi o inne imprezy i wypady to myślę że nie można mieć do większości klubowiczów żalu czy pretensji , bo jak to ktoś mądrze powiedział "...mając rodzinę i względnie planując swój czas, trudno jest się wbić na kulanko którego idea pojawia się w piątek wieczorem a wyjazd jest w sobotę rano... " co wielu też potwierdzi. Z resztą ja nie mam do nikogo żalu o kulanie bardziej irytuje mnie fakt braku organizacji i delegowania reprezentacji na duże imprezy w regionie. Patrząc na to co piszecie to nasuwa się pytanie: "chcecie stworzyć szczelna grupę?? To po co robicie to pod plakietka Burgmanii??" bo wygląda to na próbę wyizolowania swego rodzaju pseudo elity.... A z tego co orientuje się, Burgmania to otwarta grupa społeczna i jednym z jej głównych celów jest szerzenie idei posiadania i czynnego użytkowania skuterów (w tym głównie maxi), zrzeszanie coraz większej ilości zwolenników a nie zarzucenia komukolwiek menopauzy jeśli ktoś dostrzega problem organizacyjny, a co najgorsze to menopauze zarzucają ci którzy sami jeszcze niedawno "przekwitali".... Tym miłym akcentem pozdrawiam wszystkich, przede wszystkim nowego Kierownika;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Barthez odnośnie menopauzy co niektórych to ja może nie będę dużo mówił bo menopauza to raczej można nazwać fochy i obrażanie się z tytułu "a że on sprzedał skuter koledze, a nie mnie i to za dwa lizaki a ode mnie chciał trzy cukierki..." to raczej nazwałbym menopauza panie kolego. Jedyne co mnie irytuje, co skutecznie powtarzam to swego rodzaju brak odpowiedzialności za działania organizacyjne w całym regionie, w bardzo szerokim rozumieniu, a jeśli chodzi o inne imprezy i wypady to myślę że nie można mieć do większości klubowiczów żalu czy pretensji , bo jak to ktoś mądrze powiedział "...mając rodzinę i względnie planując swój czas, trudno jest się wbić na kulanko którego idea pojawia się w piątek wieczorem a wyjazd jest w sobotę rano... " co wielu też potwierdzi. Z resztą ja nie mam do nikogo żalu o kulanie bardziej irytuje mnie fakt braku organizacji i delegowania reprezentacji na duże imprezy w regionie. Patrząc na to co piszecie to nasuwa się pytanie: "chcecie stworzyć szczelna grupę?? To po co robicie to pod plakietka Burgmanii??" bo wygląda to na próbę wyizolowania swego rodzaju pseudo elity.... A z tego co orientuje się, Burgmania to otwarta grupa społeczna i jednym z jej głównych celów jest szerzenie idei posiadania i czynnego użytkowania skuterów (w tym głównie maxi), zrzeszanie coraz większej ilości zwolenników a nie zarzucenia komukolwiek menopauzy jeśli ktoś dostrzega problem organizacyjny, a co najgorsze to menopauze zarzucają ci którzy sami jeszcze niedawno "przekwitali".... Tym miłym akcentem pozdrawiam wszystkich, przede wszystkim nowego Kierownika;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Dzięki Mateo za pozdrowienia.

Nie rozumiem tylko o co są te pretensje i do kogo są te żale.

Czy do Bochosa ,o sprzedaż moto nie Tobie a Romanowi? czy do Bartheeza, że zwrócił Tobie uwagę o twojej nie zrozumiałej irytacji? Czy może do mnie ? że jako nowy opiekun grupy W-M nie robię nic żeby wymyśleć taki plan spotkań regionalnych, który by pasował wszystkim z W-M i G-P.

Nie stety , tak się nie da, dlatego spontany są najlepsze. Pasuje to jadę! , nie pasuję to czekam na następną lepszą okazję lub czytając forum Burgmanii- podpinam się do innego regionu i korzystam z ich ofert.

Piszesz o braku organizacji . Organizacji czego? spontanicznego wypadu wokół komina? Dla mnie tutaj nie potrzeba planu organizacji .

Zapewniam Cię Mateo że jak będę planował jakąś większą imprezkę w regionie to napiszę o tym z przynajmniej 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Twoją rolą jest tylko śledzenie forum, i jak Twój czas pracy pozwoli- branie czynnego udziału w spotach i zlotach, czego Tobie i sobie z całego serca życzę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

żeby rozluźnić atmosferę :) bo tu wylewanie żali słabo wygląda ....jak zmiany to zmiany :)

WP_20160525_10_42_19_Pro.jpg

znowu wróciłem do czegoś co w końcu zapier...... ale na spokojnie ,żeby nie chciał mnie zabić hehe :) pozdrowienia dla W-M i G-P polatamy jak się zgadamy :P i jak komu będzie pasować.. szerokości

Odnośnik do komentarza

żeby rozluźnić atmosferę :) bo tu wylewanie żali słabo wygląda ....jak zmiany to zmiany :)

WP_20160525_10_42_19_Pro.jpg

znowu wróciłem do czegoś co w końcu zapier...... ale na spokojnie ,żeby nie chciał mnie zabić hehe :) pozdrowienia dla W-M i G-P polatamy jak się zgadamy :P i jak komu będzie pasować.. szerokości

patrzę, że masz założoną szybę turystyczną ;-)
Odnośnik do komentarza

patrzę, że masz założoną szybę turystyczną ;-)

już mam :) bo ta ze zdjęcia powodowała przy ponad dwustu/h zrywanie kierownika zza kierownicy :) zmieniłem już na drugi dzień po kupnie hehe...

Odnośnik do komentarza

już mam :) bo ta ze zdjęcia powodowała przy ponad dwustu/h zrywanie kierownika zza kierownicy :) zmieniłem już na drugi dzień po kupnie hehe...

może głupie pytanie, co to za honda? ;-)
Odnośnik do komentarza

honda cb600f hornet pc41 600cm. 102KM waga zatankowanego na full 198kg. 3,5 do 100km/h około 13 do 200km/h

coś mi zdublowało i nie wiem jak usunać

Odnośnik do komentarza

no z tenerą nie ma co porównywać :) dużo niższy ,fotel szerszy,pozycja niestety nachylona,ciut lżejszy dwa razy mocniejszy,dużo precyzyjniejszy ,ale ograniczony wjeżdżaniem w teren....to takie plusy i minusy nie wiem jeszcze jak ze spalaniem.....

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Noo gratki . Chcesz wypróbować spalanie?to dawaj na Ełk.

Jak by co to do niedzieli jestem na Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...