Skocz do zawartości
Forum Burgmania
  • 0

Honda S Wing 125- ogólne informacje


olo215

Pytanie

Witam koledzy i koleżanki mam pytanie zakupiłem skuter swing 125 i chciałbym poznać opinie na jego temat na co zwracać uwagę przy użytkowaniu co sie psuje itd dodaję że to mój pierwszy skuter także proszę o zrozumienie pozd

Odnośnik do komentarza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dnia 15.06.2019 o 11:41, adolf1010 napisał:

 

 

A mogę prosić o informacje jaki olej silnikowy płyn hamulcowy i olej przekładniowy

Witam serdecznie olej silnikowy to 10W/40 ( ja do wszystkich motocykli które serwisuję znajomym to leję MOTUL) a do przekładni lejesz taki sam jak do silnika, płyn hamulcowy to DOT4 (ja również używam MOTUL'a)

Odnośnik do komentarza
  • 0
Dnia 19.06.2019 o 10:05, Acari napisał:

a jaki ten motul lejesz Kolego do s-winga? 5000, 5100, 7000 z gamy 10W40?

 

Dnia 15.06.2019 o 11:41, adolf1010 napisał:

 

 

A mogę prosić o informacje jaki olej silnikowy płyn hamulcowy i olej przekładniowy

czyli te3m_sie_na.thumb.gif.27a58b5181a43296ba5225c4d5037fb9.gif 3 co dodałem do załacznika 

Odnośnik do komentarza
  • 0

Witam 

 

Kupiłem S-wing 125 2014r 26 tys przebieg

Zrobiłem mu przegląd serwisowy, klocki oleje, filtry.

Jezdzi spoko, ale czasem gdy dojeżdżam do skrzyżowania i napęd wysprzęgla  to pasek zatelepie się 3 razy 

Przy ruszaniu tego niema.Znalazłem takie wideo na yt www.youtube.com/watch?v=1Lu_-km2y28

I tam gościu właśnie mówi o przeglądzie tego korektora, wyczysczeniu, nasmarowaniu. Od znajomego usłyszałem, że ten typ tak ma. 

Nie wydaję mi się, żeby prawidłowo to tak działało.

Pytanie czym przesmarować ten korektor, jaki smar ? 

 

I tak z innej beczki czy S-wing wychodził bez tych emblematów bocznych "S-wing" po obu stronach ? Widziałem kilka takich sztuk.

Albo był mój malowany, albo ktoś odkleił ? No chyba że wychodziły też bez znaczka ? 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...