Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor Show Poznań 2016


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, fajnie że wrzuciliście kilka fotek, ale z całym szacunkiem, ja nie mogłem jechać w tym roku i zdjęcia nie są aż takie fajne jak bym chciał żebyście wrzucali ;)

Ale nic straconego, znalazłem kilka fotek interesujących motocykli i samochodów:

http://autoblog24.pl/2016/03/motor-show-poznan-2016-dziewczyny/

http://www.gloswielkopolski.pl/motofakty/g/kobiety-na-motor-show-2016-piekne-hostessy-czaruja-zwiedzajacych-zobacz-zdjecia,9817296,17938464/

No i oczywiście czekam na Wasze równie udane strzały ;)

I dla fejbukowców również jest kilka ciekawych pozycji:

No nie mogłem się powstrzymać, czemu mnie tam nie ma ???

Ja bym se na pewno nie odpuścił...

Poznan-Motor-Show-2016-hostessy-08-Toyota.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    12

  • grota10

    9

  • romeo1971

    9

  • burgifan

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj to był luzik dzisiaj zrobienie zdjęcia motocykla to już wyczyn a o zdjęciu z dziewczynami graniczyło z cudem, choć pare códów udało się zrobić, koledzy pewnie zapodają pare fotek, był taki tłok że czasami stawało się bardzo uciążliwe, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Maciek dzisiaj były dziewczynki, nie hostessy , bałem się robić foty żeby mnie ne zamkneli NIEMASZ CZEGO ŻALOWAC!! jesli chodzi o panie!!! bo polatanka ponad 600km była zajebista

9ecc905145be506dmed.jpg

Miło było poznać dziadie (Jacka) ale dziadzia dlaczego nas wyprowadziłeś w pole? prosto - prosto- cały czas prosto!!! a my pobłądzili :msn-cry:

9546707988a800ecmed.jpg

01d1400084d3d9c2med.jpg

653558818a3fb892med.jpg

Odnośnik do komentarza

witaj przecież tam nie można nigdzie zboczyć z głównej drogi cały czas prosto na Czarnków, odbicia drogi są ale to na jakieś wioski mieliście jechać cały czas prosto główną drogą. :down:

Innej drogi jak prosto na Czarnków nie ma to gdzie wy do piernika pojechaliście.

Odnośnik do komentarza

Jacek niby prosto a my się zamotaliśmy i skręciliśmy na Chojno myśląc, że to nasza Chojna i było po wszystkiemu :-(

Przy okazji przepraszam resztę ekipy, że się odłączyłem i pognałem do przodu ale miałem gości w domu zaproszonych i starałem się za bardzo nie spóźnić.

Poza tym wyjazd mega udany, tylko te tłumy na targach - porażka, następnym razem trzeba jechać w piątek.

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo rozumiem co to za klapka ta otwarta w tym samochodzie, światło się nie zamknęło, czy co ?

12932609_969094679878783_8404036297860729744_n.jpg?oh=3bdca40de76bb73941c7600d0ceaddac&oe=57BC442A

Tak samo nie rozumiem kto w dzisiejszych czasach pija martini...

12961635_969094913212093_3555613104446131071_n.jpg?oh=9b3bc1b729c21adcee7ce73c43e5b421&oe=57815F28

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo rozumiem co to za klapka ta otwarta w tym samochodzie, światło się nie zamknęło, czy co ?

A Tobie przy takim widoku to się klapka od ładowania nie otworzy?

Tak samo nie rozumiem kto w dzisiejszych czasach pija martini...

Na przykład ja (najlepsze jest złote za spritem i cytrynką dobrze schłodzone...)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mi przy takich hostessach, chyba nie tylko klapka by się podniosła... Tą z loczkami gryzłbym, jak Reksio szynkę...

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo rozumiem co to za klapka ta otwarta w tym samochodzie, światło się nie zamknęło, czy co ?

Np. w elektrycznym Nissanie Leaf jest podobna klapa do ładowania.

Odnośnik do komentarza

Oto kolejny dowód na to że Ci co nie byli niech żałują (czyli ja też), bo jak się okazuje mamy w PL najpiękniejsze gwiazdy pod słońcem :)

http://moto.wp.pl/ka...,wiadomosc.html

Lecz ostrzegam, oglądasz to na własne ryzyko, bo jest to film dla ludzi o silnych nerwach. Osobiście podczas oglądania wykrzykiwałem ciągle jedno zdanie;

O ja Cię ku...a pi...e !!!

Odnośnik do komentarza

Oto kolejny dowód na to że Ci co nie byli niech żałują (czyli ja też), bo jak się okazuje mamy w PL najpiękniejsze gwiazdy pod słońcem :)

http://moto.wp.pl/ka...,wiadomosc.html

Lecz ostrzegam, oglądasz to na własne ryzyko, bo jest to film dla ludzi o silnych nerwach. Osobiście podczas oglądania wykrzykiwałem ciągle jedno zdanie;

O ja Cię ku...a pi...e !!!

Masz świętą racje, pukał bym jak komornik do drzwi, albo bym normalnie dostał zawału he he

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...