Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor Show Poznań 2016


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    12

  • grota10

    9

  • romeo1971

    9

  • burgifan

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Mozemy jechac spokojnie gora przez Walcz,Pila i spotkac sie w Obornikach,lub dolem Gorzow,Skwierzyna i spotykamy sie w Pniewach.Nie chce niczego nazrzucac,decyduje wiekszosc

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że przez Gorzów będzie lepiej, ale zdecydujemy jak się spotkamy.

Proponuję aby wszyscy się postarali przyjechać na miejsce spotkania trochę przed czasem, obgadamy co i jak z drogą i o 10-tej żeby wyjechać.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli jedziecie na 2oo to parking darmowy na terenie targów za free. Wjazd 20 zł za kierownika ale byłem dzisiaj i wjechałem nic nie płacąc zaparkowałem pod pawilonami z motorami.

"Dla motocykli i skuterów wjazd na teren targów jest darmowy. Zapraszamy zmotoryzowanych do wjazdu przez ul. Święcickiego. Szczegóły znajdują się http://www.motorshow.pl/pl/podroz_i_pobyt/parking/"

Mapka wjazdu http://www.motorshow.pl/pl//news/bezplatny_parking_dla_motocyklistow-002/

Odnośnik do komentarza

Mozemy jechac spokojnie gora przez Walcz,Pila i spotkac sie w Obornikach,lub dolem Gorzow,Skwierzyna i spotykamy sie w Pniewach.Nie chce niczego nazrzucac,decyduje wiekszosc

dolem Gorzow,Skwierzyna i spotykamy sie w Pniewach tak bym poleciał a z powrotem pokulał górą

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, sprawdźcie dobrze pogodę i temperaturę na jutrzejszy dzień, ponieważ dziś pomimo 11oC w Poznaniu, wiał zimny wiatr i było chłodno. A w drodze do Poznania, przed południem było jeszcze nadal zimno.

Więc całe szczęście że nie zdecydowaliśmy się na jazdę skuterami, bo byśmy zamarźli.

Życzę Wam super pogody, najlepiej bezwietrznej i temperatury w okolicach 15oC oraz bezpiecznej drogi i miłych wrażeń z targów Motor Show.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po dzisiejszej wycieczce na Międzyzdroje, potwierdzam... Na trasy jeszcze zdecydowanie za wcześnie, tym bardziej na takie po 300 km w jedną stronę...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wrzucam parę fotek z dzisiejszego dnia. Dzięki Romek i Wojtek za mile spędzony i udany dzień. Szkoda, że nie było nam dane wybrać się skuterami ale chyba opatrzność czuwała bo pewnie od poniedziałku zaliczyłbym L4.

Grupie wybierającej się jutro życzę przede wszystkim lepszych warunków pogodowych niz były dzisiaj. Jedźcie i wracajcie szczęśliwie :)

https://www.dropbox....FRppIELRDa?dl=0

Edit:

Widzę, że fotki jeszcze się ładują, więc pewnie trzeba jeszcze troszkę poczekać aż wszystkie się pojawią.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fajne fotki... Ta biała Bejca prócz koloru, mnie urzeka miejscem na nogi. Nawet Romek przy swoich gabarytach, ma kopytka wyprostowane. Ciekawe tylko, co cenzor Gosia powie na to zajście hostess od tyłu :P Kurcze, mi osobiście cholernie się podoba neo-klasyk Peugeot Django. Można było na nim posiedzieć??? Gdybym był obrzydliwie bogaty, to kupiłbym sobie taki na dojazdy po mieście...

Odnośnik do komentarza

a mnie się spodobała ciekawa konstrukcja a la myśliwiec z polskimi szachownicami. A to dlatego, że rozpoznałem silnik mojej dawnej narzeczonej, czyli Jawy 350

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za fajne spotkanko i zawarcie nowych znajomości10359aef5f059fd67772f26b62624f59.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

5b51391545876b57dc14efff2bf2dba5.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

e4c69d7d598b050d9e6aa27f59f3d782.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...