Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motor Show Poznań 2016


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Czołem Grupo Zachodniopomorska,

zbliża się kolejna edycja imprezy motoryzacyjnej Motor Show w Poznaniu...

Czy może ktoś z kolegów i koleżanek myśli i planuje odwiedzenie targów w dniach 31.03. - 3.04....?

Niestety czwartek 31.03. to PRESS DAY, więc my zwykli zjadacze chleba, raczej możemy myśleć o wyprawie od piątku 1 kwietnia do niedzieli 3 kwietnia.

Osobiście optował bym za piątkiem, licząc na trochę mniejszy tłum i jeszcze nie zmęczonych wystawców a jakby jeszcze dopisała pogoda, to można byłoby zrobić miniwyprawę do stolicy Wielkopolski ;)

Pozdrawiam i zapraszam do rozważeń w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 87
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Urbi

    12

  • grota10

    9

  • romeo1971

    9

  • burgifan

    8

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

U nas coś Robsson i Romano wspominali o jednodniowej wyprawie na tą imprezę, ale w jaki dzień, to nie pamiętam. Wspominali coś o jechaniu 2oo, jeśli będzie około +15 st C. Czy ja pojadę, jeszcze nie wiem...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z obserwacji pogody długoterminowej wygląda na to, iż wyjazd na kuniach będzie raczej niemożliwy (przynajmniej dla mnie). Chętnie wybiorę się na wycieczkę i nie ma dla mnie większego znaczenia czy będzie to piątek czy sobota. Raczej na 99% dostanę wolny dzień jeśli wyjazd miałby być w piątek.

Odnośnik do komentarza

Nie tam, nie ma jak wycieczka pociągiem; alkohol, dziewczyny i dobra zabawa ;)

Samochód to lipa, siedzisz grzecznie i się cieszysz że masz 7 zł taniej, sorka...

CAM00019j_swrenqe.jpgP3290011J_swreeps.jpg

Odnośnik do komentarza

dla zmęczonych oglądaniem "maszyn"polecam bar "Metka" dosłownie po drugiej stronie ulicy. żurek i pierogi i biała kiełbaska pyszne.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, pogoda na początku kwietnia, ma już być całkiem ładna, więc proponuje i namawiam na przejażdżkę motocyklową, takie nieoficjalne otwarcie sezonu. Co Wy na to???

Nie wiem jak inni potencjalni uczestnicy targów, ale my czyli Robsson, Romano, KriSSo i ja planujemy wycieczkę do Poznania, w piątek 1 kwietnia.

Odnośnik do komentarza

Podobno jest demokracja już na początku marca część ochotników zgłaszała chęć wyjazdu w sobotę z racji zawodowych a tu raptem całkiem z nienacka uformowała się grupa która jedze w piątek ja rozumię że w sobotę każdy pracuję i ma ważniejsze cele ale jeśli tak ma wyglądać GZ to ja wysiadam z tego pociągu

Odnośnik do komentarza

Podobno jest demokracja już na początku marca część ochotników zgłaszała chęć wyjazdu w sobotę z racji zawodowych a tu raptem całkiem z nienacka uformowała się grupa która jedze w piątek ja rozumię że w sobotę każdy pracuję i ma ważniejsze cele ale jeśli tak ma wyglądać GZ to ja wysiadam z tego pociągu

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Podobno jest demokracja już na początku marca część ochotników zgłaszała chęć wyjazdu w sobotę z racji zawodowych a tu raptem całkiem z nienacka uformowała się grupa która jedze w piątek ja rozumię że w sobotę każdy pracuję i ma ważniejsze cele ale jeśli tak ma wyglądać GZ to ja wysiadam z tego pociągu

Marku, przecież to jest zupełnie normalne, że każdemu pasuje inny termin. Jest kilka osób, którym pasuje piątek, jest na pewno kilka, którym będzie pasować sobota. Normalna rzecz. W tym układzie, można podzielić chętnych na dwie grupki - jedni niech sobie jadą w piątek (komu pasuje), a inny w sobotę. Ja np w sobotę nie mogę, bo mam na głowie właśnie robotę związaną z dziećmi i rodziną. Pozazdrościć tym, którzy mają dzieci duże/dorosłe albo wcale, w dodatku wyrozumiałą, kochającą żonę i mogą sobie dowolnie w weekendy jeździć. Ja mam odwrotnie, stąd muszę w piątek - powiem, że w pracy musiałem dłużej zostać :D. Czy w związku z tym mam wysiąść z tego GZ i pożegnać grupę? No bądźmy ludźmi wyrozumiałymi.

Albo dobra, mam focha, jeździe sobie w ........ sobotę, a ja wcale nie pojadę i w nosie mam ten show, bo wolę żebyś z tego pociągu nie wysiadał. Teraz będzie zadowolony?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy. Co ja mam teraz zrobić? Nawet nie mogę wysiąść z pociągu bo u nas to już końcowa stacja ;) A tak na poważnie to Krzysiu masz rację. Nie każdy może jechać wtedy kiedy inni chcą :( Niestety.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Marek, trochę nie potrzebnie się zdenerwowałeś tym podziałem na podgrupy, osób wybierających się na Motor Show. Targi trwają cztery dni, od czwartku (dzień dla prasy) do niedzieli. Czynne są od godz. 10-18, w czwartek od 8-18. W związku z tym, że odbywają się w Poznaniu, trzeba na nie dojechać i na udział w nich poświęcić prawie cały dzień.

Wiadomo że fajnie było by pojechać razem jedną grupą, ale podobnie jak to bywa z organizowanymi miniwyprawami (nie wszystkim pasuje ustalony termin organizowanej wycieczki i jadzie tylko kilka osóB) czy wyjazdem na Burgmanie (jedni jadą już w czwartek, drudzy w piątek a inni przyjeżdzają w sobotę, i to w różnych godzinach).

I tak jak napisał KriSSo, każdy kieruje się własnymi możliwościami i sprawami życia osobistego i zawodowego. Dlatego też udział w targach motoryzacyjnych w Poznaniu, niestety dzięki się na podgrupy GZ, tak było w latach poprzednich, jest i będzie. I jest to rzecz normalna i nie ma co się obrażać.

Ja np. też mogę tylko w piątek (w sobotę, podobnie jak KriSSo mam obowiązki rodzinne) tym bardziej, że łącze obowiązki (wyjazd służbowy) z przyjemnościami, chociaż chcąc uniknąć tłumów mógłbym być już tam w czwartek.

A tak na marginesie, jeśli ktoś ma czas i chęć odwiedzić Motor Show w czwartek, w Press Day, mogę odstąpić bilet - proszę o kontakt.

Pozdrawiam bardzo serdecznie, wiedząc że zima nas wymęczyła, i proszę o więcej aprobaty, wyrozumiałości i pogody ducha.

Odnośnik do komentarza

Marekb9t ja w piątek też nie mogę i z pociągu nie wysiadam. Nie becz jak baba napraw pająka i pojedziemy w sobotę a jak będzie padać to na 4oo☺

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Drodzy Koledzy,

Podgrupa piątkowa, spotyka się i wyjeżdża do Poznania, o godz. 10 z parkingu pod Hotelem Panorama.

Wstępny skład podgrupy to:

1) Robsson

2) Romano

3) Rogierro

4) KriSSo

5) Urbi

Jeśli nie będzie padać to jedziemy skuterami, w przypadku deszczu - samochodem (samochodami w przypadku większej ilości chętnych).

Jeśli ktoś jeszcze ma czas i chęć na piątkowy udział w Motor Show, zapraszamy bardzo serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...