Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co robić w 2007?


Jerzyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerzyk

    31

  • dr.big

    17

  • Mareczek

    8

  • W?ski

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Po primo: serdecznie dziękuję Jurkowi za zorganizowanie kapitalnego choć kameralnego zlotu !V

Atrakcje, kamping i opieka nad nami była kapitalna.

Dzięki Tobie mogli?my spędzić kilka wspaniałych dni, a ja awet o jeden dłużej ;)

Szkoda tylko, że był on dla Ciebie najdroższy :( .

Dorzecze Odry i kajaczki to był kapitalny pomysł podobnie jak wyprawa do Niemiec, ta winda z wann? to co? wspaniałego i imponuj?cego :angry:

No i pogodę zapewniłe? jak marzenie !scooter

Jeszcze raz DZIĘKI JURKU !OK

To było ?wietne i bardzo poznawcze 1500 km

A Po drugie dzięki WSZYSTKIM uczestnikom za towarzystwo i pogaduchy :angry:

Pijamie wleĽli?my na tę |winoujska latarnię - podziwiam WAS, że się Wam chciało łazić po tylu schodach !!!

Ja bym po jednej takiej 300 schodowej wspinaczce podziwiał te latarnie

tylko z dołu ;):D

Pozdrawiam

RobB. B)B)

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, jesli byliscie na latarni, to czy udalo sie Wam zobaczyc zaglowce pod zaglami ?

PS. Zbieram zdjecia na relacje ze zlotu zaglowcow, jesli ktos ma dobre, to prosze wysylac na : dr_big(at)op.pl

Odnośnik do komentarza

No to jeszcze kilka obrazków i słabych bo z aparatu, filmików.

Oddaj? za to nieco atmosferę wieczoru na "Dziewannie" spędzonego na wodzie w?ród sztucznych ogni, syren żaglowców błysków flashy i lamp motorówek i statków.

Jest też nieco "ludzików" - popatrzcie jak Drogowiec się skupiał na zdjęciach whist

Bigu, niestety na zło?ć nam żaden z dużych żaglowców nie wyszedł na żaglach, tylko mniejsze jednostki.

Zreszt? te duże zawitały do |winouj?cia, aby i tam można je było zwiedzić.

Fajnie było z falochronu ogl?dać jak sprawnie i szybko holowniki obróciły takiego kolosa

jak "Krusensztern"

S? też filmiki pokazuj?c pracę "windy" w Niederfinow od filmu kręci się w głowie, a uwierzcie mi w naturze to już nie wiadomo co i w któr? stronę się porusza, ja, wanna czy może cała konstrukcja, pełny zawrót głowy <_<

OBRAZKI ZE ZLOTU U JERZYKA

Pozdrawiam

RobB. whist

Odnośnik do komentarza

Cos mi to picasaweb nie dziala optymalnie ;) .

Prosze uczestnikow o wyslanie paru, wybranych fotek na adres dr_big@op.pl celem zamieszczenia ich w relacji Jerzyka ze Zlotu Zaglowcow :) .

Oj bedzie co czytac :P ...

OK, THX, picasaweb juz dziala B) . Na dniach powinno sie ukazac streszczenie wypadu B) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...