Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co robić w 2007?


Jerzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Jerzyk napisano 22-05-2007, 19:53 

  Potwierdzam, Mareczku, wpłynięcie przelewu za 4-osoby.

QUOTE 

Mamu?ka2005 Post: 21-05-2007, 11:26 

Je?li jeszcze s? wolne te 4 miejsca to my (ja i Emiksik) chętnie by?my zajęli 2 z nich.

Potwierdzam oczywi?cie ilo?ć miejsc ci?gle wolnych.

A więc do dzieła! - namawiam do podjęcia jedynej słusznej decyzji o doł?czeniu do uczestników zlotu.

Nie jest wykluczone, że mog? ewentualnie ‘ujawnić się’ kolejne, gdyż szereg osób ‘pozostawiało sobie furtkę do rezygnacji’.

Ponawiam tu pro?bę o szybsze ostateczne zdeklarowanie się.

W takim razie za chwila lada moment pojawi się przelew za mnie i Emiksika. Bo podjęli?my jedyn? słuszn? decyzję... !walkm

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jerzyk

    31

  • dr.big

    17

  • Mareczek

    8

  • W?ski

    6

Top użytkownicy w tym temacie

RobB. Post: 22-05-2007, 13:26 

...Bez kapeluszy za to ze stateczkiem(jak wypali ?!).

Jak/czy wypali?!

To już zależy wył?cznie od nas samych: osób, które deklarowały swe przybycie.

Ewentualna rezygnacja przez znacz?c? ilo?ć osób (które nie były całkowicie pewne możliwo?ci swego przybycia na zlot) wyrażona zbyt póĽno uniemożliwi wykorzystanie miejsc przez innych. W ten sposób „przewalona” zostanie kalkulacja kosztu jednostkowego za czarter statku

No wła?nie o tym my?lałem Jerzyku, ale podobnie jak My o liczbie chętnych dowiesz się tak na prawdę w 1 dniu zlotu :( !tut

Swoja drog? gdyby się na tych 11 skończyło to "prawie" jak milionerzy - jacht sobie wynajmiemy !tut

Pozdrawiam

RobB. !holiday

Odnośnik do komentarza

Dobra, niech bedzie :( . Dokoptuje do grupy chcacych plywac, ale z na przewodnika ( i lazenie- zwiedzanie) nie dam sie namowic !holiday .

Odnośnik do komentarza

Witam,

No i kolejna wpłata wpłynęła.

Lista wpłacaj?cych/uczestników:

1. MAAREK

2. + Mirka

3. Kacza

4. + Plecaczek

5. W?ski

6. Magduska

7. Mareczek

8. Lech –Sopot

9. Plecaczek – Lecha

10. Zołza

11. RobB.

12. DR.BIG

I w ostatniej chwili (tylko na: 04/05/sierpnia) doł?czyli: <== EDIT: 20/07/2007

13. SUZUKI

14. + Plecaczek

Na kolejnych chętnych uczestników zlotu oczekuje (ci?gle jeszcze) XXX(???) miejsc!.

Jednak niech osoby, które wpłaciły, a nie widz? się na li?cie nie martwi? się. Kwoty wpłyn? najprawdopodobniej jutro. Zwłoka na pewno jest skutkiem różnych czasów ‘transmisji danych’ w różnych bankach.

RobB. Post: 23-05-2007, 9:08  

...podobnie jak My o liczbie chętnych dowiesz się tak na prawdę w 1 dniu zlotu  

A na pewno nie, RobB.’ie. Będziemy znać t? ilo?ć wcze?niej – i to znacznie!

Po prostu ‘nasz camping’ – co już znacznie wcze?niej zaznaczył DR.BIG – nigdy (nawet przed sezonem) nie ma problemów z zapełnieniem miejsc.

Z tego co wiem, to już nawet dzisiaj mógłby bez problemów zostać zarezerwowany w cało?ci – i to bez naszego udziału. Napływaj? bowiem do campingu zapytania w tej sprawie. Tak więc, ‘zarz?dca’ na pewno nie dopu?ci nawet do chociażby jednego łóżka pustego (nieopłaconego!) w okresie szczególnie wielkiego napływu turystów do miasta.

Pomimo że – jak informowałem – zaliczkę za wynajęcie campingu (52-miejsca) powinni?my wpłacić w połowie maja, to – bior?c pod uwagę fakt, że ‘niniejszy temat’ rozpocz?łem dr?żyć już dawno oraz daj?c wiarę deklaracjom, że wszystkie miejsca jeste?my w stanie zapełnić – uzyskali?my pewn? prolongatę terminu na skompletowanie listy uczestników (wpłat zaliczek!).

Uzgodnione zostało, że gdy już ostanie uznane (przez ‘camping’), że tego ‘dodatkowego czasu’ na uzupełnienie rezerwacji/wpłatę zaliczek upłynęło wystarczaj?co dużo, to dalsze oczekiwanie na wpłatę zaliczek zostanie zakończone. Tym samym zamknięta zostanie lista uczestników naszego zlotu - natomiast miejsca, które nie zostan? przez nas wykorzystane sprzedane zostan? na rzecz innych (faktycznie) zainteresowanych.

Ot, i ...tyle na ten temat.

RobB. Post: 23-05-2007, 9:08  

... to "prawie" jak milionerzy - jacht sobie wynajmiemy  

- ... no, chyba faktycznie powinienem podj?ć tak? próbę/rozeznanie. Takie s? fakty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Oj, minęło nieco czasu od zadanego pytania.

|pieszę więc z odpowiedzi? zainteresowanym.

Rzeczywi?cie nieco czasu upłynęło. Jednak jak na razie pozostałych miejsc nie zostali?my jeszcze pozbawieni – jestem bowiem od czasu do czasu w kontakcie z pani? zarz?dzaj?ca campingiem. Jak na razie ‘termin ostateczny’ zastaje ci?gle prolongowany(ale jak długo jeszcze?!). więc jak dot?d miejsca wolne (40) ci?gle s? aktualne/do wzięcia. Zaproszenie do skorzystania jest wiec aktualne. Dla wszystkich. Jedyn? rzecz?, jaka jest wymagana koniecznie, to własne zainteresowanie tego typu imprez?, jaka została zaproponowana.

Przyjmuj?c za fakt, że faktyczna ilo?ć uczestników zlotu będzie mniejsza od założonej starałem się znaleĽć jaki? mniejszy stateczek/motorówkę. Jednak najczęstsz? odpowiedzi? jest:”... proszę pana, oczywi?cie, bardzo chętnie, najlepiej w lipcu, albo nieco póĽniej, gdyż wła?nie od 4- do 7- sierpnia jest zlot żaglowców i wszystko mamy wła?nie wyczarterowane”. Zobaczy się co z tych starań wyniknie(?).

My?lę, że jest to dostateczny dowód na to, że w konkretnej sytuacji wyprzedzenie, z jakim wysuwałem propozycje nie było wcale nadmierne.

Jednocze?nie nie zrezygnowałam jeszcze z „DZIEWANNY”. Próbuje znaleĽć jeszcze dostateczn? ilo?ć innych chętnych, aby cena dla jednej osoby pozostawała akceptowalna.

Na wypadek sytuacji, gdyby?my byli zmuszeni ‘obej?ć się smakiem’/zrezygnować z DZIEWANNY, to zaproponuję alternatywnie jednodniowy rajdzik. Propozycja jego trasy opierać się będzie na elementach programów następuj?cych tras turystycznych:

http://www.forumturystyki.pl/trasy.php?id=48

http://www.forumturystyki.pl/trasy.php?id=50 <<<===EDYTOWANE: 25/06/2007

Ze swej strony dołożyłbym jeszcze mały odskok, aby zobaczyć co? takiego:

http://www.wsv.de/wsa-ebw/wir_ueber_uns/ba...rf.poln.web.pdf

- lokalizacja – oznaczona gwiazdk? czerwon?:

http://www.mapquest.com/maps/map.adp?formt...rfinow&zipcode=

P.S.:

Witamy na pokładzie DR.BIG-a, który wła?nie ostatnio doł?czył

Odnośnik do komentarza

Cze?ć Jerzy ! ilu uczestników tyle pomysłów .Jak będzie tak będzie, każdy zrobi jak będzie chciał. Twoje propozycje s? bardzo dobre i dopracowane, ale na wolny czas ja mam swój plan pobytu w Szczecinie wiem gdzie pojadę i co będę ogl?dał.

Ponad 30 lat temu, będ?c w wojsku :P:P przez 2-lata mieszkałem w Szczecinie.

Byłem kierowc? autobusu i zrobiłem w tym mie?cie i okolicach ponad 150ty? km więc mam co ogl?dać i wspominać. Pojadę do Niemiec „DDR” sprawdzić czy w Prenzlau i Pasewalku

stoj? te same sklepy z butami jak za dawnych lat. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jerzyku, nie przejmuj sie :P . W koncu wstepnie zamowilo sie duzo wiecej osob i pod taka grupe ukladales program :P .

Jesli nie bedzie "Dziewanny", to beda kajaki, jak nie bedzie Cystersow, to bedzie Prenzlau :P . A jesli beda upaly, to sam bede jedynie patrzyl, zeby pojechac sie gdzies przekapac :lol: ...

Odnośnik do komentarza

B. Zadaklarowani – jako: “wachaj?cy się"/niepewni – do potrwierdzania” (declared as „conditioned meeting-participants” – their decisions can be changed):

11.:

dacja

12.:

No niestety - już oficjalnie muszę potwierdzić, iż nie dam rady uczestniczyć w tym wyjezdzie .... troszkę mi się plany pozmieniay :D:P !tut

życzę wspaniałej pogody i oczekuje dokładnej relacji

Odnośnik do komentarza

Witam,

... przykro czytać tego typu oficjalne potwierdzenia, ale cóż, ... plany – jak to plany: lubi? się po z pozmieniać. Tak więc z konieczno?ci musimy zrozumieć. A zreszt? widzimy przecież. No bo co, ...”czy te oczy mog? kłamać? ...”- na pewno nie!

A teraz informacja dla uczestników:

- czę?ć z przelanych na konto zaliczek wpłaciłem w ostatni pi?tek jako przedpłatę za camping.

W efekcie skierowanych przeze mnie zapytań e-mailami i uzyskanych odpowiedzi wszyscy przybywaj?cy uczestnicy zlotu zakwaterowani będ? wył?cznie w pokojach dwuosobowych.

Kolejne osoby, które ewentualnie chciałyby doł?czyć prosić już będę już o wej?cie w bezpo?redni kontakt z campingiem Marina, którego kierownictwo sprawę wykorzystania pozostałych miejsc campingowych przejęło już we własne ręce.

P.S.:

Doł?czył do nas ostatnio SUZUKI z pleczczkiem

Odnośnik do komentarza

Witam.

Nie martw się Kacza – za to będziemy musieli bezkonkurencyjnie wygrać I-nagrodę Banata w kategorii : zlot najbardziej kameralny.

To, co mnie jedynie martwi w tym przypadku, to kwestia: jak Banat dostarczy z Kielc na czas i w stanie całkowicie ?wieżym te tak szeroko reklamowane/opisywane słodko?ci swego wyrobu?! No, bo nie s?dzę, aby chciał dostarczać już po sezonie!

Z t? nagroda, to oczywi?cie taki żart wył?cznie. No, ale gdyby ... – to czemu nie.

Czy mam rację?

A teraz inna sprawa:

No i stopniowo zaczyna następować to, czemu starałem się zapobiec namawiaj?c do podejmowania decyzji o uczestnictwie w zlocie o wiele wcze?niej niż „normalnie”.

Gdy jest już po wszystkim, to stopniowo zaczynam otrzymywać indywidualne e-mailowe zapytania o możliwo?ć doł?czenia lub o lokalizację campingu.

Informuję więc – przepraszam w tym momencie wszystkich dotychczasowych i ewentualnych kolejnych zainteresowanych – zbiorowo:

1. jakimkolwiek my?leniu o domkach/pokojach nie ma już co my?leć. Wszystkie bowiem zostały zajęte przez innych klientów campingu zaraz po dokonaniu wpłaty zaliczek przeze mnie.

2. Dla tych wszystkich, którzy ewentualnie nadal odczuwaliby nieodparty imperatyw doł?czenia do zlotu może pozostać jedynie ewentualna alternatywa w postaci rozbicia własnego namiotu. Ale i w tym przypadku zwłoka działać będzie na niekorzy?ć.

I powtarzam: konieczne jest bezpo?rednie skontaktowanie się z biurem/recepcj? campingu.

Aktualnie liczenie na m? pomoc/po?rednictwo będzie musiało powodować jedynie przedłużenie całej procedury i w konsekwencji pomniejszanie szans.

Poniżej wszelkie możliwe namiary na camping:

http://www.investa.dk/Polish/camping_marina.htm

CAMPING MARINA

ul. Przestrzenna 23

70-800 Szczecin

Poland

Tel: +48 (091) 460 11 65

E-mail: camping.marina@pro.onet.pl

Współrzędne geograficzne*

n / e :

53,39684 / 14,6399 -- w stopniach i ułamkach stopni

53 23,81 / 14 38,394 -- w stopniach, minutach i ułamkach minut

53 23 48,6 / 14 38 23,6 -- w stopniach, minutach, sekundach i ułamkach sekund

623500 / 210250 -- w metrach, w układzie geodezyjnym "1992"

* - Dla prostok?tów ograniczaj?cych ulice s? to współrzędne ?rodka.

Sorry, ze sprawy tak się musz? mieć – ale taki lajf.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza

pilne!!!:

informacja ważna tylko do jutra: 27/07/2007 !!!

do wykorzystania pokój dwuosobowy (cena: 100 pln/doba!!!)

- ewentualny/i zainteresowany proszony o kontakt/dane osobowe do mnie

- po tym terminie zostanie „zagospodarowany” przez camping

EDIT: 26/07/07 - godz. 17.00:

No i sprawa zamknięta: witamy na pokładzie Pijam’a i Mirkę. Tak wiec powyższy anons już nieaktualny.

Ostatni, ktorzy dołaczyli, to Mirka + Pijam --- witam!!!

Ostateczna lista uczestników-go?ci:

1. Mirka

2. + MAAREK

3. Plecaczek

4. +Kacza

5. Magduska

6. +Mareczek

7. Plecaczek – Lecha

8. +Lech –Sopot

9. Zołza(?!)

10. +RobB.

11. DR.BIG

12. SUZUKI

13. + Plecaczek

14. Mirka

15. +Pijam

Zachecam wszystkich uczestników do raczej wcze?niejszego przybycia – żeby nie tak na sam wieczór!

Doba campingowa oficjalnie rozpoczyna się o godzinie 14.00.

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

witam,

i do zobaczenia w dniu jutrzejszym z uczestnikami zlotu w Szczecinie.

Zainteresowanym faktycznym uczestnikom sugerowałbym wydrukowanie sobie następuj?cej mapki:

http://www.szczecin2007.pl/Regaty2007Files...ty_2007_pol.pdf

Może być ona bardzo pomocna w momentach, gdy np. i będziemy chcieli umówić się na spotkanie „gdzie?”.

Proponuję również wydrukowanie sobie programu na poszczególne dni:

http://www.szczecin2007.pl/regaty2007/chapter_42113.asp

-być może kto? zechce sobie wybrać co? według indywidualnego gustu.

No to do jutra. I my?lę, że przynajmniej kilku uczestników nie zapomni o aparatach fotograficznych, gdyż j ci?gle nie miałem czasu na to, który będzie dla mnie najlepszy.

Informuje również uczestników:

Na niedzielę rano proponowana zmiana formy aktywno?ci ruchowej: nieco więcej pracy rękami – czyli: wycieczka kajakami.

Natomiast wieczorem: 20.00 – 24.00 - wycieczka statkiem (odbędzie się jednak).

Dla mniej wtajemniczonych uczestników:

Kajaki – to wydatek ok. 25 pln za kajak dwuosobowy

Czterogodzinna wycieczka statkiem – to 60 pln od osoby.

Oczywi?cie minus wpłacona zaliczka.

Szczegóły – już na miejscu.

P.S.:

Maarek: - sprawa o któr? pytałe? – do załatwienia na miejscu;

Pola - również i Cebie witamy

Pierwsze żagle już stoj?!

Natomiast restauracje/menu o które rozpytywałem – to nie żaden przymus lecz ewentualno?ć – tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie, że "publicznie": Jerzyk, chyba masz pełn? skrzynkę. Chcę Tobie wysłać PM, a tu automat mnie mówi, że nie mogę... ;)

Czy jest jaki? "oficjalny" plan imprezy? Mój harmonogram jest do?ć napięty (chcę pokazać córce te wszystkie łódki), ale z wielk? chęci? wygospodaruję sobie kilka godzin, żeby spotkać się z Wami. Najłatwiej będzie wieczorem ;)

pozdrawiam

bartosinski

Odnośnik do komentarza

Witam s?siada,

SprawdĽ pocztę.

A moje konto pocztowe rzeczywi?cie było już zapchane

– ale to wła?nie przez kilku takich, co przez kilka miesięcy tematu potrafi? nie czytać, b?dĽ w ostatniej chwili nie chce się „komu?” czego? samemu odszukać – woli więc last minute rozpaczliwie przepytywać ze spraw prostych.

Ciekaw jestem, czy podobny los maja hasłodawcy o niebo większych (popularniejszych) zlotów/rajdów(?).

Oczywi?cie milo będzie się spotkać – nawet ze spóĽnialskimi!.

Odnośnik do komentarza

Wypad na kajaki byl naprawde ekstra !vampire (tylko brak tych taksowek :) ), podobnie jak nocne plywanie "Dziewanna" :lol: , kampingi i caly osrodek na naprawde wysokim poziomie, teraz czekamy na relacje z imprezy i z wycieczki poniedzialkowej :D .

Odnośnik do komentarza

Super było :) przez cztery dni. Szczę?liwie przejechałem 1033km !starwars i zdrowy dotarłem do domu.

Wielkie Dzięki dla Jerzego za zorganizowanie dla Nas (kajaki ,rejs statkiem, 260 kilometrowej wycieczki do Niemiec, zwiedzanie * podno?ni statków w Niederfinow )

http://www.wsv.de/wsa-ebw/wir_ueber_uns/ba...rf.poln.web.pdf

Odnośnik do komentarza

Druga czesc 3m w skladzie Lechu i Pidzama Team tez melduja szczesliwy powrot.

Spotkanie super,camping pelen wypas,atrakcje zapewnione przez Jerzyka kapitalne,cieszymy sie ,ze moglismy uczestniczyc.

Wielkie dzieki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...